• Magazyn
  • Paulina i Kamil przysięgali sobie miłość pełni wzruszenia...zobacz te niezwykłe emocje!

Paulina i Kamil przysięgali sobie miłość pełni wzruszenia...zobacz te niezwykłe emocje!

Czego tam nie było? Właściwie na tym weselu było wszystko - czyste emocje, mnóstwo błysku i blasku, a także dym i szalona zabawa. Dla wielu Młodych Par, podobnie jak dla Pauliny i Kamila, to właśnie esencja dnia ślubu. Tradycyjny ślub w nowoczesnym wydaniu okiem studia Nasz Moment. 

  • Reportaże ślubne

Czego tam nie było? Właściwie na tym weselu było wszystko – czyste emocje, mnóstwo błysku i blasku, a także dym i szalona zabawa. Dla wielu Młodych Par, podobnie jak dla Pauliny i Kamila, to właśnie esencja dnia ślubu. Tradycyjny ślub w nowoczesnym wydaniu okiem studia Nasz Moment

Publikacja

Paulina i Kamil zdecydowali się na klasyczny i elegancki styl wesela. Najwyraźniej widać to w stylizacji Młodej Pary. Paulina na swój wielki dzień wybrała obszerną księżniczkę z bogato zdobionym gorsetem w koronki, kryształy i inne błyskotki. Wyrazista biżuteria doskonale wybijała się na tle mocnego, choć ciągle szalenie eleganckiego makijażu i gładkiego, niskiego koka.

Kamil genialnie prezentował się w klasycznym, ponadczasowym czarnym garniturze i czarnym krawacie. Warto podkreślić dbałość o każdy detal również w jego stylizacji – zegarek, bransoleta, a nawet wizyta w salonie fryzjerskim. To tylko pokazuje, że również Panowie Młodzi w tym dniu pragną dla siebie idealnego wyglądu.

Za serce chwyta moment, gdy Para Młoda widzi się po raz pierwszy. Choć oboje nie mogą oderwać od siebie wzroku, nie mogą też kryć łez wzruszenia i pragnienia, by być jak najbliżej siebie w tych ważnych emocjonalnie chwilach. Paulina i Kamil razem weszli do kościoła, ciągle trzymając się za ręce i ciągle dbając, by nawet na chwilę nie umknąć partnerowi.

Łamiący się głos Pauliny w trakcie przysięgi zdradza, jak wielkie emocje nią targały. Szczęśliwie otuchy i odwagi dodawał jej Kamil. Widać, że ta para po prostu za sobą szaleje!

Przyjęcie weselne to była prawdziwa uczta dla miłośników dobrej zabawy. Już w trakcie pierwszego tańca gości zalała fala atrakcji. Taniec w chmurach fajerwerki, serduszka wyświetlane na ekranach telewizorów, napis Love, confetti i bańki mydlane. W trakcie zabawy na gości czekały jeszcze inne atrakcje – taniec z gaśnicą i wewnętrzny pokaz fajerwerków. Wszystko to zostało wykonane przez ekipę Dj Adriana.

I choć niektórzy mogą być lekko zdziwieni, zabawa wcale nie ograniczała się do oglądania. Poza tańcami, gościom zaproponowano również walkę dinozaurów. Szczęśliwie obyło się bez strat w ludziach, choć bez wątpienia, dla niektórych to była naprawdę spora niespodzianka.

Na okoliczność ślubu Pauliny i Kamila została wydana specjalna gazeta jako kolejna atrakcja dla gości weselnych i samej Młodej Pary, gdzie oczywiście newsem z pierwszej strony była informacja o ślubie Młodej Pary. A kiedy już odbyły się wszystkie atrakcje w samym obiekcie o północy tuż po oczepinach goście zostali zaproszeni na kolejny pokaz fajerwerków i wspólne zdjęcia z zimnymi ogniami. 

To przyjęcie pokazuje tylko, że choć wiele Par Młodych uważa, że wesele dość szybko upływa, można w nim zawrzeć wiele atrakcji. Zawsze znajdzie się czas na przejście od prehistorycznych dinozaurów, przez walkę gladiatorów jako pokaz sztucznych ogni i inne atrakcje dla wielbicieli bardzo nowoczesnych rozwiązań.

Video: naszmoment | Dj: djadrian.pl

Inne filmy ślubne znajdziecie tu:

Wspaniała Para- Anna i Kuba pobrali się w sercu Krakowa. Oto ich video ślubne!

Stylowe, eleganckie i w świetnym rytmie… video ślubne Natalii i Sebastiana!

Klimatyczny teledysk ślubny Gosi i Wojtka. Głęboka zieleń, blask iskier ogniska i ich miłość!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nasz moment Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!