Krawat dla pana młodego: niezbędny dodatek ślubny

Krawat jest jednym z najważniejszych akcesoriów dla pana młodego, który przy wyborze musi brać pod uwagę styl ślubu i swoją osobowość.

  • Pan Młody
  • International
  • Krawat

Od kilku lat, męskie krawaty cieszą się coraz to większą popularnością. Zaczęły być zauważalne nawet w świecie ulicznego stylu, zaskakując  coraz to bardziej ryzykownym wyglądem. To prawda, jeśli chodzi o strój formalny, możliwości zaskoczenia są znacznie ograniczone, jednak nie są niemożliwe. W tej galerii znajdziecie najlepsze krawaty dla Pana Młodego, które są niezbędnym dodatkiem ślubnym.

Publikacja

W dniu ślubu Pan Młody  powinien wyglądać męsko i perfekcyjnie! Każdy, nawet najdrobniejszy szczegół powinien  być  idealnie dopasowany.  Garnitur, koszula, krawat czy obuwie – to wszystko w tym dniu odrywa naprawdę ważną rolę. Podczas wyboru garnituru, najpierw należy podjąć decyzję dotyczą koloru – czarny lub granat to nasze ulubione propozycje. Przejdźmy teraz do koszuli – bez wątpienia ta w odcieniu śnieżniej, eleganckiej bieli będzie strzałem w dziesiątkę. Nie zapomnijcie o dodatkach takich jak kamizelka, krawat, spinki czy pasek, które niewątpliwie nadadzą charakteru Waszej stylizacji.

Na koniec przygotowaliśmy dla Was kilka ważnych kwestii, które powinniście wziąć pod uwagę podczas wyboru krawata. Zwróćcie uwagę na jego długość – zawsze powinien sięgać do paska. Równie istotny jest węzeł, który nie może być ani zbyt ciasny, ani zbyt szeroki, a kolor krawata bez wątpienia powinien być ciemniejszy od koloru koszuli.

Zdaniem ekspertów z firmy Recman: “Krawat jest jednym z najczęściej wykorzystywanych przez eleganckich mężczyzn dodatków. Modele gładkie lub w subtelne mikrowzory, wykonane z jedwabiu lub wysokiej jakości mikrofibry doskonale sprawdzą się w wizytowych stylizacjach przygotowanych na wyjątkowe okazje. Aby krawat atrakcyjnie się prezentował, musi być odpowiedniej długości. Pamiętajmy, że jego końcówka powinna sięgać wysokości połowy klamry paska u spodni. O tym, który będzie dla nas najlepszy, w dużej mierze przesądza to, w jaki sposób wiążemy węzeł. Kolor krawata powinien być stonowany i jak najbardziej klasyczny: granaty, grafity, brązy oraz beże najlepiej sprawdzą się w eleganckiej stylizacji Pana Młodego.”

W naszej galerii znajdziecie mnóstwo ciekawych krawatów dla Pana Młodego, które są niezbędnym dodatkiem ślubnym.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Pracownia ZAREMBA - buty Dodatki do garnituru
Recman Garnitury ślubne

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Krawat dla pana młodego: niezbędny dodatek ślubny