Pan Młody

Idealny strój i wygląd Pana Młodego: galerie z garniturami, dodatkami i poradami od ekspertów mody ślubnej.

Filtruj według :
  • Rada
  • Polska
  • Editor-choice

Piórka do butonierki

1 kwi 2023
Pióra w butonierce, to jeden z tych elementów, które potrafią zadziwić i delikatnie mówiąc zszokować postronne osoby - uważane są za niepotrzebną ekstrawagancje i ich krytykowane za ich niepasujący do takiego formalnego eventu charakter.

Garnitury na jesień

31 mar 2023
Chociaż kalendarzowo już od miesiąca jesteśmy w okresie wakacyjnym, za oknem spoziera na nas typowo letnia pogoda, a duża część społeczeństwa właśnie wypoczywa gdzieś na wczasach, to wiele Par Młodych mających śluby jesienią tego roku zaczyna powoli dopinać ostatnie punkty swoich uroczystości.  Jedną z takich rzeczy, dla których to jest ostatni dzwonek, by mieć pewność, że wszystko się pomyślnie ułożyć trzeba zacząć poszukiwania - jest garnitur ślubny dla Pana Młodego. 

Męski look - sprawdź

17 lut 2023
Ślubna stylizacja dla mężczyzny wcale nie musi być nudna! Możemy postawić na ciekawe dodatki i kolory albo żonglować wzorami. Podpowiadamy jak zrobić to z klasą i uniknąć efektu „przebrania”.

Jak dobrać skarpetki do garnituru ślubnego?

6 lut 2023
Powszechnie mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach i w męskiej modzie ślubnej również ma to zastosowanie, ponieważ czasami mikroelementy naszego ubioru mogą zaburzyć pozytywny odbiór całego wyglądu. Takim małym, ale bardzo znaczącym elementem są… skarpetki. Ich odpowiedni dobór do garnituru ślubnego jest niezwykle ważny, by nie zaburzyć spójności stylów.

Niewygodne pytania do sprzedawców garniturów

3 lut 2023
Garnitur ślubny często jest pierwszym garniturem mężczyzny od czasu matury i studniówki. W polskiej kulturze dopiero od kilku lat obserwujemy narastający trend noszenia marynarek bądź całych zestawów na co dzień - nie tylko podczas nielicznych spotkań i wydarzeń, typu rozmowa o pracę czy pogrzeb

Jaki garnitur ślubny dla pana z brzuszkiem?

2 lut 2023
Bardzo rzadko w polskich salonach zajmujących się sprzedażą garniturów możemy znaleźć modele dla Panów Młodych plus size. Istnieje wśród producentów przekonanie, jak gdyby tacy panowanie w naszym kraju nie istnieli i nie opłaca się takich granitów produkować. Wprawia też wtedy mężczyzn w zakłopotanie, że być może nie będą mogli kupić dla siebie niczego na najważniejszy dzień w ich życiu. Jednakże zdarzają się nieliczne wyjątki, gdzie garnitur dla pana z brzuszkiem możemy znaleźć.
Publikacja

Filmy

...