Pan Młody

Idealny strój i wygląd Pana Młodego: galerie z garniturami, dodatkami i poradami od ekspertów mody ślubnej.

Filtruj według :
  • Editor-choice
  • Polska
  • Rada
  • Trendy

Klasycznie czy na luzie? Jaki garnitur na ślub

31 sty 2023
Od kilku lat na polskich weselach zaczęły pojawiać się u Panów Młodych inne garnitury niż klasyczne czarne bądź granatowe. Powoli coraz częściej widzimy odcienie bordowego, butelkowej zieleni bądź szarości połączonych z mocnymi wzorzystymi poszetkami i niestandardowymi butami

Mucha czy krawat do ślubu?

25 sty 2023
Gdy Pan Młody ma już wybrany garnitur ślubny, z wieszaka bądź uszyty na miarę, przychodzi taki moment, że trzeba pomyśleć o dodatkach. Wtedy pojawia się jedno z najbardziej prozaicznych pytań - mucha czy krawat?

W jaki sposób dobrać garnitur aby pasował do sukni ślubnej?

21 sty 2023
Zazwyczaj poszukiwanie ślubnych kreacji Państwo Młodzi rozpoczynają w różnych terminach. Z reguły to Panna Młoda jako pierwsza szuka sukni ślubnej i gdy w końcu złoży zamówienie na swoją wymarzoną kreację do gry wchodzi Pan Młody. Poszukiwania garnituru ślubnego różnią się od poszukiwań sukni, ponieważ wybierając odpowiedni strój dla Pana Młodego kierujemy się zamówionym ubiorem Panny Młodej. Chociaż każde z nich musi oddzielnie wyglądać dobrze i mieć dopasowany strój pod swoją budowę sylwetki i typ urody - to razem mają tworzyć przepiękną i spójną parę.

Czy podszewka w garniturze jest ważna?

20 sty 2023
Podczas kupowania garnituru z tak zwanego wieszaka, czyli dosłownie mówiąc gotowca z sieciówki, bądź nawet przy zamawianiu garnituru szytego na miarę – nie zwracamy najczęściej uwagi na jedną z najbardziej istotnych rzeczy, czyli na podszewkę. Tkanina ta jest najbardziej wewnętrzną częścią składową garnituru i to z nią styka się nasze ciało, dlatego bardzo ważne jest to, by podszewka była dobrej jakości i w odpowiedni sposób wszyta w marynarkę.

Gdzie kupić garnitur ślubny?

19 sty 2023
Państwo Młodzi często poszukiwania garnituru ślubnego zaczynają od przeglądania różnych inspiracji na pintereście bądź instagramie. Mnogość różnych kreacji wykorzystujących niebanalne połączenia kolorystyczne i wzornicze mogą zawrócić w głowie, ale jednocześnie mogą też wyznaczyć kierunek poszukiwań - w jakim stylu ma być garnitur.
Publikacja

Filmy

...