Chusteczka kieszonkowa dla pana młodego- sprawdź te wspaniałe modele!

To elegancki i prosty dodatek do garnituru ślubnego. Odkryj wiele propozycji i stylów w tej galerii.

  • Pan Młody
  • International
  • Klasyczny

Jest to tradycja, która sięga starożytnej Grecji i utrzymywała się aż do czasu, gdy brytyjska i francuska szlachta nosiła perfumy, by przetrwać smród ulic w XV wieku. Już na początku XIX wieku żaden dżentelmen, który szczycił się tym, nie opuścił domu bez chusteczki w klapie.

Publikacja

Ten męski dodatek mody, który przetrwał upływ czasu, zdawał się nie mieć zastosowania w naszych czasach i zachęcamy do jego odzyskania. Bez wątpienia przyniesie to Twojemu wyglądowi odrobinę wyrafinowania i łatwo rozpoznawalną elegancję.

Podaj protokół, że twoja strona jest górną kieszenią kurtki i że powinna pojawić się około dwóch palców powyżej. W każdym razie istnieje kilka sposobów, aby go przeprowadzić: w kwadracie, w szczycie, a nawet z dwoma lub trzema pikami. Pierwszy przypadek, prosty, złożony w kwadratowy kształt, jest najlepszym rozwiązaniem na bardziej formalne okazje, takie jak ślub.

Zalecamy skorzystanie z chusteczki do zaskoczenia, aby nadać swojemu garniturowi oryginalny wygląd. Więc wybierz model, który według wzoru lub tonu, który preferujesz, zmonopolizuje wygląd. Zawsze miej na uwadze ton krawata i pasków, i szukaj idealnej kombinacji. Dla najbardziej konserwatywnych biały szalik zawsze pasuje do wszystkiego, jest to tło garderoby, w którym nigdy nie pożałujesz inwestowania. W tej galerii pokazujemy kilka doskonałych opcji, aby spojrzeć na wygląd chłopaka, nie przegap tego!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Chusteczka kieszonkowa dla pana młodego- sprawdź te wspaniałe modele!