Pan Młody przygotował szaloną choreografię i zatańczył na weselu! Zobacz te ruchy biodrami i wzruszenie zmieszane ze śmiechem!

Pary Młode dosłownie stają na głowie, żeby dzień ich ślubu ( a co za tym idzie także wesela) był po prostu wyjątkowy, szczególny i niezapomniany. Nic w tym dziwnego- to chwila najbardziej wyjątkowa. Pary Młode decydują się na to, żeby na swoim weselu zaprezentować jak najwięcej atrakcji. Dzisiaj mamy dla Was Pana Młodego, który przygotował szaloną choreografię i zaprezentował ją na swoim weselu. Po prostu musicie to zobaczyć!

Nie każdy z nas jest zawodowym tancerzem, ale przecież to nie jest ważne- taniec ma się w sercu i w duszy. Tak jak właśnie ten Pan Młody. U niego widać to dosłownie w każdym elemencie wykonywanej choreografii. Jest ona szalona i szałowa. Nie sposób od niej oczy oderwać. Ta energia, ten optymizm, ta radość. To coś dosłownie cudownego!

Warto zwrócić uwagę na muzykę, jaką dobrał Pan Młody. Wybrał ją sercem- to właśnie dlatego jest ona tak świetnie dobrana do wykonywanej choreografii. Całość tworzy bardzo spójną całość. Radosna perfekcja!

Chcesz w jakiś sposób urozmaicić swoje wesele, ale nie wiesz jak? Odważ się na szalony występ taneczny. Wszyscy na pewno będą pod wielkim wrażeniem. Musisz tylko spróbować! Niech to video Cię zainspiruje!

 

Credit: Miranda Marrs Photography

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Wideo ślubne bardzo zakochanej Pary, które musisz zobaczyć!
Wideo ślubne bardzo zakochanej Pary, które musisz zobaczyć!
Ten kinowy styl przypadnie Wam do gustu od pierwszej chwili!
Film Wideo ślubne: tutaj zaczęło się coś bardzo pięknego! Zobacz!
Wideo ślubne: tutaj zaczęło się coś bardzo pięknego! Zobacz!
Film jest dynamiczny i bardzo konkretny. Dzięki takiej realizacji możemy zobaczyć jak ten dzień wyglądał w całości!
Film Najlepsze wideo ślubne tej zimy! Zapraszamy!
Najlepsze wideo ślubne tej zimy! Zapraszamy!
Ślub w Polsce, podróż na Bali, a wideo ślubne już u Nas!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji