• Magazyn
  • Moda weselna
  • Pan Młody przygotował szaloną choreografię i zatańczył na weselu! Zobacz te ruchy biodrami i wzruszenie zmieszane ze śmiechem!

Pan Młody przygotował szaloną choreografię i zatańczył na weselu! Zobacz te ruchy biodrami i wzruszenie zmieszane ze śmiechem!

Nie sposób nie wspomnieć o tym, w jaki sposób zareagowała Rodzina na ten wspaniały występ. Radość mieszała się z wzruszeniem. To było naprawdę niesamowite doświadczenie. Coś nie do podrobienia.

  • Pan Młody

Pary Młode dosłownie stają na głowie, żeby dzień ich ślubu ( a co za tym idzie także wesela) był po prostu wyjątkowy, szczególny i niezapomniany. Nic w tym dziwnego- to chwila najbardziej wyjątkowa. Pary Młode decydują się na to, żeby na swoim weselu zaprezentować jak najwięcej atrakcji. Dzisiaj mamy dla Was Pana Młodego, który przygotował szaloną choreografię i zaprezentował ją na swoim weselu. Po prostu musicie to zobaczyć!

Publikacja

Nie każdy z nas jest zawodowym tancerzem, ale przecież to nie jest ważne- taniec ma się w sercu i w duszy. Tak jak właśnie ten Pan Młody. U niego widać to dosłownie w każdym elemencie wykonywanej choreografii. Jest ona szalona i szałowa. Nie sposób od niej oczy oderwać. Ta energia, ten optymizm, ta radość. To coś dosłownie cudownego!

Warto zwrócić uwagę na muzykę, jaką dobrał Pan Młody. Wybrał ją sercem- to właśnie dlatego jest ona tak świetnie dobrana do wykonywanej choreografii. Całość tworzy bardzo spójną całość. Radosna perfekcja!

Chcesz w jakiś sposób urozmaicić swoje wesele, ale nie wiesz jak? Odważ się na szalony występ taneczny. Wszyscy na pewno będą pod wielkim wrażeniem. Musisz tylko spróbować! Niech to video Cię zainspiruje!

 

Credit: Miranda Marrs Photography

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!