Genialny pomysł na tani miesiąc poślubny, który na pewno Wam się spodoba!

Genialny pomysł na tani miesiąc miodowy - Fot. Chema Narano

Każde młode małżeństwo chciałoby spędzić trochę czasu w samotności i odpocząć po stresujących przygotowaniach do wesela. Jednakże, przy odrobinie wyobraźni można zaplanować miesiąc (lub więcej!) wspaniałej zabawy i relaksu, przy zachowaniu umiaru w wydawaniu pieniędzy! Brak urlopu w pracy, bądź wychowywanie dziecka także jest przeszkodą w udaniu się w wymarzoną podróż poślubną. Co zatem możecie zrobić?

W artykule dotyczącym prezentów, zamiast kwiatów na weselu proponowałam zastąpienie tradycyjnie wręczanych wiązanek różnego rodzaju możliwościami spędzenia weekendu, bądź wieczoru. Chciałabym rozwinąć ten wątek, szczególnie dla osób, które nie dysponują czasem wolnym bądź wystarczającym budżetem, aby pozwolić sobie na podróż poślubną w ekskluzywnym hotelu za granicą.

Kolacja w restauracji jako pomysł na wspólne spędzenie czasu

Już na etapie przekazywania zaproszeń ślubnych, poinformujcie Waszych gości o chęci wymiany kwiatów na wybrane przez nich rozrywki, w postaci: zaproszeń, volucherów, karnetów czy bonów prezentowych. W chęci otrzymania prezentów zamiast kwiatów, możecie poinformować gości na Waszej prywatnej stronie ślubnej Zankyou.

 

Wasi goście będą mieli dużo zabawy z projektowaniem Waszego miesiąca poślubnego. Mogą zaproponować Wam to co lubicie, ale także to czego nie znacie i sami pewnie nigdy nie zdecydowalibyście się na np. ściankę wspinaczkową!

Wszystko to, co możecie robić razem będzie fantastyczną zabawą! A pomysłów na spędzenie wieczoru jest wiele: masaż dla dwojga, zaproszenie do restauracji, lekcja tańca, bilety do teatru, lot balonem, przejażdżka quadem, bon prezentowy do piwniczki winnej czy kurs garncarstwa! Może być zabawnie, romantycznie i ciekawie- byleby spędzić ten czas razem. A niewątpliwie jest to pomysł na bardzo szalony i niedrogi miesiąc poślubny!

Takie vouchery mają długie terminy ważności (przeważnie 3-6 miesięcy), więc przez długi czas możecie korzystać z prezentów od Waszych gości, gdyż nie więdną ona tak szybko jak cięte kwiaty użyte do skomponowania wiązanki.

 

Jakiejkolwiek decyzji nie podejmiecie w związku z Waszą podróżą poślubną, pamiętajcie, że jest to jedyny taki czas w życiu, i w miarę możliwości postarajcie się go spędzić razem, bawcie się i cieszcie wspólnym towarzystwem, a do końca życia pozostaną Wam piękne wspomnienia.

Najważniejsze, aby miesiąc poślubny spędzić razem, doskonale się przy tym bawiąc

Co sądzicie o takim pomyśle na miesiąc poślubny? Czekam na wasze opinie w komentarzach poniżej!

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji