Coconut Wedding - Ślub Na Hawajach

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Coconut Wedding - Ślub Na Hawajach

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Jesteśmy firmą, która powstała poprzez fascynację fotografią i Hawajami. Naszym celem jest zorganizowanie niezapomnianego ślubu w tej malowniczej krainie. Uszyjemy ślub na miarę, w dowolnej lokalizacji wzdłuż brzegu Oahu. Zapraszamy do kontaktu z Nami.
Mahalo,
Ania i Radek

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Coconut Wedding - Ślub Na Hawajach

5.0
23 opinii
23 opinii
Profesjonalizm
(23)
Jakość/cena
(23)
Polecasz to?
(23)
bagienska.laura
Autor: Laura
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Mój ślub odbył się w październiku 2022. Wraz z mężem kochamy podróże a Hawaje były naszym dziecięcym marzeniem. Po 2 próbach (odwołane przez pandemie loty) udało się tam dotrzeć. Po zakupie biletów "przeczesaliśmy" sieć w poszukiwaniach jak zorganizować ślub właśnie tam. W wynikach wyszukiwania pojawiła się stronka Coconut Wedding, skontaktowaliśmy się, otrzymaliśmy wycenę i odpowiedzi za zadane pytania. Kontaktowaliśmy się droga mailową oraz WhatsApp z Radkiem - wszystko w taki sposób zostało ustalone. Nam przede wszystkim zależało na zdjęciach w konkretnych miejscach i Radek mimo, że w ofercie tego nie proponował to zrealizował sesję we wskazanym przez nas miejscu. Serdecznie polecam Radka, przede wszystkim jako fotografa, posiada profesjonalony sprzęt i wysokie umiejętności a Hawaje są przepiękne - fotografie na pewno będą powalające jak moje ;) Jeśli chodzi o kwestie organizacyjne to w naszym przypadku, była mała wpadka - nie było dekoracji plaży na którą się umawialiśmy. Piszę o tym aby moja opinia była rzetelna - jednak, podkreślam, że nie wpływa ta sytuacja na moją ocenę całościową, bo mimo tej małej niedogodności, dla nas nie miało to większego znaczenia, a i w tej sytuacji nieco zaoszczędzilismy. Podsumowując serdecznie polecam Radka z Coconut Wedding, gdybyśmy mieli jeszcze raz brać ślub na pewno skontaktujemy się ponownie!

Zgłoś nadużycie
lobodzinskaolga
Autor: Olga
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Mieliśmy nasz ślub w marcu 2023 więc moją recenzję piszę na gorąco.

Radek zajął się nami perfekcyjnie. Ale od początku.

Szukając firmy, która zorganizuje nam ślub na Hawajach, miałam nadzieje ze znajdę Polakó,  którzy będą mogli nam pomóc, stad użyłam wyszukiwarki Google.

I tak „wpadłam” na Coconut Wedding. Porównałam poziom i ilość ich usług w Pakiecie + cena z dwiema innymi firmami. Coconut wypadła najlepiej. Napisałam do nich i na przemian odpowiadali na wszelkie moje pytania Ania i Radek.

Okazało się, że nie tylko odpisywali najszybciej jak się da (licząc 11-sto godzinną różnicę czasu), ale tez bardzo bardzo pomogli jeśli chodzi o „tipy” na samą podróż po Oahu.

Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik mailowo i kiedy wylądowaliśmy na Hawajach, przeszliśmy na komunikację whatssup z Radkiem.

Mieliśmy cały czas mnóstwo pytań a Radek na wszystkie odpowiadał.

Ponieważ zdecydowałam się na makijaż i fryzurę, Radek przesłał namiar na May. May to cudowna, profesjonalna, znająca się na rzeczy kobieta, która doradziła mi fryzurę na tak niekorzystne warunki jak silny wiatr na plaży (piasek w powietrzu, ogromne podmuchy wiatru, wilgotność). Jej rekomendacja była strzałem w 10. Poza świetnie dobranym makijażem (May naprawdę zna się na rzeczy i używa dobrych produktów), bardzo miło spędziłam czas o poranku tuż przed ślubem. To bardzo ważne, bo dzień ślubu bywa bardzo stresujący.

Następnie Radek po nas przyjechał, zawiózł na wybraną plażę (jego rekomendacja także okazała się strzałem w 10, byliśmy kompletnie sami, ceremonia była intymna, na tym właśnie nam zależało), zaopiekował się nami podczas ceremonii i najważniejsze – wykonał piękne zdjęcia! Dostaliśmy je już tydzień po ślubie i okazały się tak świetne, że mam ogromny problem wybrać jedno najlepsze do powieszenia w sypialni

Bardzo polecam współpracę z Coconut – sprawili, że niczym nie musieliśmy się przejmować niczym zajmować, byliśmy zaopiekowani i żaden stres, problem nie przesłoniły najważniejszego czyli naszego ślubu.

Dziękujemy Wam!

Zgłoś nadużycie
ana.justynskaaa
Autor: Anna
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Organizacja ślubu z Coconut Wedding to sama przyjemność! Ania i Radek zadbali o każdy szczegół i wszelkie formalności. Błyskawiczny kontakt, zarówno przed, jak i w trakcie pobytu, pełen profesjonalizm i niezapomniana atmosfera :) Serdecznie polecam wszystkim niezdecydowanym. Powierzenie organizacji ceremonii ślubnej oraz sesji zdjęciowej w ręce Coconut Wedding sprawiło, że mogliśmy cieszyć się chwilą, bez obaw o jakiekolwiek techniczne aspekty, pomimo iż ślub miał miejsce w tak odległym zakątku świata :) 

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt