Coconut Wedding - Ślub Na Hawajach

17

Opis

Jesteśmy firmą, która powstała poprzez fascynację fotografią i Hawajami. Naszym celem jest zorganizowanie niezapomnianego ślubu w tej malowniczej krainie. Uszyjemy ślub na miarę, w dowolnej lokalizacji wzdłuż brzegu Oahu. Zapraszamy do kontaktu z Nami.
Mahalo,
Ania i Radek

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?

  Tak
 • Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?

  Brak ograniczeń
 • Jaka jest cena Państwa usług?

  Według kosztorysu

Opinia/i (4)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 4 opinii
Przez basia1s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ania i Radek to wyjątkowo konkretni i życzliwi organizatorzy. Od pierwszego zapytania byli z nami cały czas w kontakcie, podpowiadając i radząc najlepsze rozwiązania. To, co ustaliliśmy zostało w pełni zrealizowane i w bardzo dobrej jakości. Na miejscu czuliśmy się bardzo zaapiekowani. Dzięki ich kontaktom i doświadczeniu mieliśmy super mistrza ceremonii. Podczas sesji fotograficznej naprawdę warto zdać się na ich sugestie - zdjęcia są wyjątkowe. W naszym przypadku nie tyko doceniane przez rodzinę, ale również artystów fotografików. Mają wielkie wyczucie i wiedzą, jak ważna jest przyjazna atmosfera tego dnia. W skali od 1 do 10, przyznajemy 11! I jeszcze warto skorzystać z ich sugestii odnośnie pobytu i podróżowania po Hawajach. 

Basia i Romek

Nasz ślub z sesją fotograficzną zorganizowany został przez Coconut Wedding w kwietniu 2018

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

W marcu braliśmy ślub na Hawajach. Piękne przeżycie! 
Przeloty, mieszkanie na airbnb, wypożyczenie auta organizowaliśmy sami.
Natomiast dokumentami, fotografią i organizacją ceremonii zajęła się przemiła parka Polaków mieszkająca w Honolulu. To ich stronka http://slubnahawajach.pl/ 
Są super pomocni, dają wiele możliwości, potrafią słuchać i spełniać nasze prośby, są stale w kontakcie, pytać ich można niemalże o wszystko. Stwarzają świetną, przyjacielską atmosferę.
Także gorąco polecam ślub na Hawajch z Coconut wedding

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Piękne zdjęcia, wszytko dopięte na ostatni guzik i oczywiście bardzo miła i profesjonalna obsługa 

Zgłoś nadużycie
Przez koniuszewskils
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

W ostatniej chwili zrezygnowaliśmy z klasycznego wesela i skontaktowaliśmy się z Coconut Wedding przez ich stronę internetową www.subnahawajach.pl . Po pierwszym kontakcie byliśmy przekonani, że ślub na Hawajach to coś dla nas.

...absolutnie nie żałujemy swojej decyzji

Wszystko było profesjonalnie zorganizowane, firma pomaga w zorganizowaniu niezbędnych dokumentów jak również, organizuje transport, a w ustalonym miejscu czeka na nas urzędnik gotowy do przeprowadzenia ceremoni.

Sama ceremonia ślubu jest naprawdę fajna...nie jest to tylko podpisanie dokumentów. Udzielał nam ślubu przesympatyczny hawajski urzędnik ubrany odpowiednio do sytuacji, super serdeczny, miły. Podszedł do nas bardzo indywidualnie nawiązując podczas przysięgi do naszych zaiteresowań, naszego wieku. W trakcje ceremoni dwóch fotografów robiło nam zdjęcia w taki sposób żeby nie rozpraszać naszej uwagi co z pewnością trzeba docenić.

Po ceremoni zostaliśmy na plaży ok 2h żeby zrobić dodatkowe zdjęcia sesji ślubnej.

Organizatorzy byli kontaktowi i elastyczni dzięki czemu mieliśmy dużo swobody podczas sesji ślubnej. Warto również wspomnieć o tym, że zdarzyło nam się zmienić termin ślubu z uwagi na niekorzystną pogodę co odpowiedznio wcześnie zgłoszone nie stanowiło większego problemu.

Po 2 tygodniach dostaliśmy link pod którym mogliśmy zobaczyć całą naszą sesję ślubną, gdzie można jeszcze było zgłosić jakieś poprawki, a po 2 miesiącach otrzymaliśmy pod wskazany przez nas adres kompletną dokumentację ślubu oraz pendrive ze zdjęciami.

Całość odbyła się od początku do końca w przyjemnej atmosferze...nie ma się czego bać:)

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Jak wybrać kierunek podróży poślubnej? 5 podstawowych zasad dla wyjeżdżających!
Jak wybrać kierunek podróży poślubnej? 5 podstawowych zasad dla wyjeżdżających!
 • #Średnie ceny