Miesiąc miodowy w Peru: fascynujące miejsce dla romantycznych i żądnych przygód par!

Czy kiedykolwiek myślałeś o spędzeniu miesiąca miodowego w fascynującym miejscu, które intensywnie żyje swoją kulturą? Pakujcie walizki. Waszym celem jest Peru!

Miesiąc miodowy w Peru: fascynujące miejsce dla romantycznych i żądnych przygód par!
  • Kierunek podróży
  • Polecane

Czy kiedykolwiek myślałeś o spędzeniu miesiąca miodowego w fascynującym miejscu, które intensywnie żyje swoją kulturą? Z wyśmienitą gastronomią rozpoznawaną na całym świecie, gdzie znajduje się jeden z siedmiu cudów współczesnego świata i zapierającymi dech w piersiach krajobraz? To idealne miejsce zarówno dla romantycznych par, jak i poszukiwaczy przygód. Pakujcie walizki. Waszym celem jest Peru!
Ten mały południowoamerykański stan jest gotowy, aby obudzić wszystkie zmysły bogatymi doświadczeniami życiowymi, w tym spa nad morzem, luksusowymi wycieczkami po lasach lub wzgórzach lub przyjemnymi nocami w butikowych hotelach wśród najpiękniejszych krajobrazów na świecie. Odkryj wszystkie wskazówki i ceny najpopularniejszych miejsc świata!

 

 

Publikacja

Atrakcje turystyczne tego stanu są niezliczone, zwłaszcza Machu Picchu, które reprezentuje jeden z Siedmiu Cudów Współczesnego Świata. Poza tym turyści zwykle lubią cieszyć się przejażdżką luksusowym pociągiem Hiram Bingham lub nowym andyjskim odkrywcą. Peru to również restauracje nagrodzone w World Travel Awards, plasując jedną ze swoich restauracji na 4 miejscu z 50 najlepszych restauracji na świecie! Jego doskonała sieć hotelowa obejmuje renomowane i nagradzane hotele, takie jak te z sieci Virtuoso. W regionie Cusco i Vale Sagrado niektóre hotele spa oferują specjalne zabiegi, takie jak organizacja ślubów andyjskich (typowe wesela), dając niepowtarzalne przeżycia parom, które chcą się pobrać zgodnie z lokalnymi tradycjami.

 

zapisz
Carlos Ibarra

 

Lima

Włącz do swojego programu romantyczną kolację w jednej z najlepszych restauracji na świecie! W rzeczywistości w Limie jest to możliwe, ponieważ miasto oferuje niezliczone luksusowe usługi. Jest to jedna z destynacji zarządzanych przez TM Travel, butikowe biuro podróży, specjalizujące się w podróżach poślubnych i służące do organizowania romantycznych i wyjątkowych podróży, oferujące spersonalizowane trasy dopasowane do profilu każdej pary.

 

zapisz
Jose Orihueta

 

zapisz
TM Travel

 

W Limie można znaleźć nowoczesne hotele – zbudowane na klifach Costa Verde, w sercu osiedli mieszkaniowych – oraz restauracje (niektóre z nich uważane za najlepsze na świecie). Na przykład restauracja Central jest uważana za czwartą najlepszą na świecie według rankingu The World’s 50 Best Restaurants, kierowanego przez peruwiańskiego szefa kuchni Virgilio Martínez Véliz. Restauracja jest również centrum badań i integracji autentycznych składników peruwiańskiej kuchni rdzennej, które są włączane do potraw. Restauracja słynie z współczesnej interpretacji i prezentacji nowoczesnej kuchni peruwiańskiej.

 

zapisz
dal sito

 

Cusco

Cusco to bajkowe miejsce. Budzenie się przed Machu Picchu – jednym z Siedmiu Cudów Współczesnego Świata – oglądanie wschodzącego słońca za miastem Inków, wdychanie silnej mistycznej energii, to chwila, która na zawsze pozostanie w waszych sercach. To idealne miejsce na super romantyczny i niezapomniany miesiąc miodowy! Czy już wyobrażasz sobie niesamowite wrażenia związane ze ślubem na Machu Picchu?

 

zapisz
Logga Wiggler

 

Zwłaszcza jeśli polegasz na spersonalizowanej usłudze Travel Logic, która pozwala na realizację symbolicznych ceremonii w różnych krajach, np. w Peru. Zgadza się! W okolicy znajduje się kilka hoteli oferujących tego typu usługi. Jednym z nich jest Hotel Belmond Sanctuary Lodge, luksusowy hotel położony w pobliżu sanktuarium, z pokojami z widokiem na góry, las, rzeki Urubamba i pobliskie lasy.

 

zapisz
Machu Picchu Sanctuary Lodge

 

Istnieje kilka pakietów z okazji ślubu, które zawierają każdy szczegół, aby cieszyć się magiczną atmosferą Machu Picchu i pomóc stworzyć niezapomniane wspomnienia! Szaman może odprawić rytuał małżeński z różnymi ofiarami zbożowymi i warzywnymi. Do tego dochodzą kompozycje kwiatowe, bukiet panny młodej i klapa pana młodego. Możesz także zatrudnić andyjską grupę muzyczną. 

 

 

zapisz
Machu Picchu Sanctuary Lodge

 

Hiram Bingham

Przejazd z Cusco do Machu Picchu można odbyć słynnym pociągiem Hiram Bingham, z luksusowymi wagonami w starym europejskim stylu, smacznymi usługami gastronomicznymi i artystycznymi występami typowego tańca i muzyki. Trasa przez Świętą Dolinę Inków, przez góry,wody i rzeki Urubamba zachwyci każdego podróżnika.

 

zapisz
Gihan Tubbeh

 

Skylodge Adventure Suites

Jeśli kochasz czystą przygodę, wyspecjalizowana agencja, taka jak RH Boutique Travel będzie dokładnie wiedziała, które trasy zaproponować. Jedną z bardziej niezwykłych opcji dla miłośników przygód jest Skylodge Adventure Suites, położony na wysokości ponad 400 metrów w Świętej Dolinie Cusco. Przeszklone kapsuły są dostępne dopiero po wejściu na górę, a zapierający dech w piersiach widok wynagrodzi Wam to poświęcenie!

 

zapisz
Skylodge Adventure Suites

 

Jeśli zakochaliście się w tym miejscu – skontaktujcie się z wymienionymi operatorami i zacznijcie planować niezapomniany miesiąc miodowy lub ślub w Andach, który zapamiętacie na zawsze!

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!