Podróż poślubna do Tajlandii

  • Kierunek podróży

Tajlandia to jedno z bardziej magicznych krajów na świecie. Wyjątkowe widoki, czysta woda, bogata fauna i flora i pyszne to największe atrakcje Tajlandii, dlatego warto rozważyć możliwość pojechania tam w swoją podróż poślubną, czego nie będą żałowali zarówno wielcy podróżnicy jak i osoby, które na co dzień nie ruszają się z kanapy, ale chcą przeżyć coś wyjątkowego. Tajlandia ma wiele do zaoferowania zarówno jednym i drugim.

zapisz
Fot. Zankyou
zapisz
Fot. Zankyou
Publikacja

Podróż do Tajlandii oferuje wiele biur podróży, niektóre proponując także ofertę skierowaną do młodych małżonków- taka podróż jest bardziej nastawiona na romantyczne przeżycia. Sami także jesteśmy w stanie zorganizować sobie taką podróż poślubną (więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ). Tajlandia to cywilizowany kraj, a miejsca turystyczne są bardzo dobrze przygotowane na przybywających z Europy, więc nie ma się czego bać, nawet jeżeli nie jesteście doświadczonymi podróżnikami. Przydadzą się tylko: olejek do opalania i bikini.

zapisz
Fot. Zankyou

Dla par, które chcą spędzić romantyczny czas w cieniu palmy polecam wyspy, których w Tajlandii nie brakuje. Krystalicznie czysta woda i rewelacyjne warunku do nurkowania oraz wyśmienita kuchnia to zalety każdej z wysp. Na miesiąc miodowy rewelacyjnie sprawdzi się wyspa Lipe, która mierzy jedynie 2km. długości, a pełna jest maleńkich, pochowanych plaż na których nikogo nie ma…

zapisz
Fot. Zankyou

Zobacz oferty polecanych przez Zankyou biur podróży, które pomogą Ci zorganizować wyjątkowy miesiąc miodowy!

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!