Podróż poślubna do Tajlandii

  • Kierunek podróży

Tajlandia to jedno z bardziej magicznych krajów na świecie. Wyjątkowe widoki, czysta woda, bogata fauna i flora i pyszne to największe atrakcje Tajlandii, dlatego warto rozważyć możliwość pojechania tam w swoją podróż poślubną, czego nie będą żałowali zarówno wielcy podróżnicy jak i osoby, które na co dzień nie ruszają się z kanapy, ale chcą przeżyć coś wyjątkowego. Tajlandia ma wiele do zaoferowania zarówno jednym i drugim.

zapisz
Fot. Zankyou
zapisz
Fot. Zankyou

Podróż do Tajlandii oferuje wiele biur podróży, niektóre proponując także ofertę skierowaną do młodych małżonków- taka podróż jest bardziej nastawiona na romantyczne przeżycia. Sami także jesteśmy w stanie zorganizować sobie taką podróż poślubną (więcej informacji na ten temat znajdziecie TUTAJ). Tajlandia to cywilizowany kraj, a miejsca turystyczne są bardzo dobrze przygotowane na przybywających z Europy, więc nie ma się czego bać, nawet jeżeli nie jesteście doświadczonymi podróżnikami. Przydadzą się tylko: olejek do opalania i bikini.

zapisz
Fot. Zankyou

Dla par, które chcą spędzić romantyczny czas w cieniu palmy polecam wyspy, których w Tajlandii nie brakuje. Krystalicznie czysta woda i rewelacyjne warunku do nurkowania oraz wyśmienita kuchnia to zalety każdej z wysp. Na miesiąc miodowy rewelacyjnie sprawdzi się wyspa Lipe, która mierzy jedynie 2km. długości, a pełna jest maleńkich, pochowanych plaż na których nikogo nie ma…

zapisz
Fot. Zankyou

Zobacz oferty polecanych przez Zankyou biur podróży, które pomogą Ci zorganizować wyjątkowy miesiąc miodowy!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!