Miesiąc miodowy na Cyprze: pobłogosławiony przez Afrodytę, boginię miłości!

Afrodyta urodziła się na Cyprze! Nie trzeba podawać więcej powodów, aby spędzić miesiąc miodowy na tej śródziemnomorskiej wyspie położonej między Grecją a Turcją.

Miesiąc miodowy na Cyprze: pobłogosławiony przez Afrodytę, boginię miłości!
Nino Verde
  • Kierunek podróży
  • Editor-choice
  • Polska

Starożytni Grecy i Rzymianie pielgrzymowali do Pafos, aby odwiedzić Skałę Afrodyty, święte miejsce, w którym bogini narodziła się z morskiej piany. Nic więc dziwnego, że stało się jednym z najbardziej symbolicznych miejsc na świecie, w których celebruje się miłość! Miesiąc miodowy w Pafos to tysiącletnia tradycja!

Publikacja

Ale miasto żyje nie tylko tradycją, muzeami, klasztorami i ośrodkami archeologicznymi. Wybrane na kulturalną stolicę Europy na rok 2017, miasto jest centrum sztuki współczesnej i miejskiej. I oczywiście ma też wspaniałe śródziemnomorskie plaże.

 

zapisz
Pixabay

 

To właśnie w Pafos zbudowano hotel Elysium & Mediterranean Beach. Hotel ten łączy w sobie wpływy greckie, bizantyjskie i weneckie, wychodzi na morze, a wszystkie pokoje oferują rewelacyjne widoki. Dzięki specjalnemu programowi dla nowożeńców można wybrać apartamenty z balkonami i prywatnymi basenami.

 

zapisz
divulgacao

 

W tym samym mieście znajduje się nowoczesny Azia Beach Resort, kolejna atrakcyjna opcja dla tych, którzy szukają najlepszego współczesnego, dyskretnego i przyjaznego luksusu. Azia oferuje pokoje wychodzące na ogród, z opcją jacuzzi na balkonie i widokiem na morze lub góry. Dla par, które chcą cieszyć się romantyzmem bez ograniczeń, hotel posiada strefę zarezerwowaną dla osób dorosłych.

 

zapisz
divulgacao

 

Sieć Atlantica Hotels & Resorts zadbała również o budowę fantastycznych Aphrodite Hills i Atlantica Golden Beach Resort, demonstrując powołanie kolebki bogini miłości. Sieć oferuje również opcje pobytu w miastach Protaras, Agia Napa i Limassol dla tych, którzy szukają przygód wśród pięknych, skalistych plaż wyspy.

Po południowej stronie wyspy znajduje się zatoka Larnaka. Ze spokojną wodą i luksusową atmosferą miasto zostało wybrane do instalacji Palm Beach Hotel & Bungalows, który wykorzystuje nowoczesną atmosferę miasta, aby obudzić doświadczenie, w którym jakość usług jest nawet wyższa niż piękno dekoracji. Ogród, oprócz tego, że jest dobrą opcją na miesiąc miodowy, oferuje również wspaniałą oprawę do realizacji samego ślubu.

 

zapisz
Pixabay

 

W regionie Limassol jest nasza najnowsza propozycja, St Raphael Resort & Marina, idealny kompleks rekreacyjny dla miłośników sportów wodnych. Dla osób przebywających w hotelu, jak i osób przebywających w kompleksie marin, ośrodek oferuje luksusowe doświadczenie na zasadzie all inclusive, zaprojektowane tak, aby goście nie musieli się martwić o nic, tylko o dobrą zabawę. Dla par, które marzą o spędzeniu miesiąca miodowego na jachcie płynącym po Morzu Śródziemnym, St Raphael może być dobrym portem do postoju.

 

zapisz
divulgação St Raphael Resort

 

Jak już widzieliście, wyspa, na której narodziła się bogini miłości, jest szczególnym miejscem dla nowożeńców, którzy chcą tego, co najlepsze w najważniejszej podróży ich życia! Życzymy Wam fantastycznego czasu na Cyprze!

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!