MAURITIUS ślub na plaży© Katy Windys - lokalny koordynator

13

Opis

Polsko-maurytyjskie biuro koordynacji ślubnej na Mauritiusie - Katy Windys - specjalista branży ślubnej od ponad 18 lat. Usługi w zakresie formalności oraz ceremonii ślubu cywilnego i kościelnego z polskim księdzem.

Zajmujemy się wyłącznie kreacją ślubów, pozostawiając organizację zakwaterowania i przelotów biurom podróży, bo dobrze jest, gdy każdy zajmuje się tym, co najlepiej potrafi :-)

Pakiety ślubne, koordynacja ceremonii, formalności, sesje fotograficzne, konno do ślubu, ślub na katamaranie...

Doskonale znamy maurytyjską rzeczywistość i sprawnie poruszamy się pośród tubylczych, niepisanych zwyczajów.

Zapewniamy opiekę polskiego koordynatora - dyplomaty, który potrafi znaleźć odpowiednie wyjście z każdej, nieprzewidzianej sytuacji. Osoba o wysokiej kuturze osobistej i wykształconym poczuciu estetyki, jest kreatorem wydarzeń, a nie tylko ich obserwatorem. 

Napisz, zadzwoń, zapytaj!

http://slubmauritius.com
slubmauritius@outlook.com

 Szukasz czegoś więcej na temat Mauritiusa? Zajrzyj na blog http://tylnymidrzwiamidoraju.com

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  30% zaliczki przelewem na konto, po zaakceptowaniu kosztorysu. Saldo do uregulowania na miejscu, gotówką lub przelewem.
 • Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?

  Tak
 • Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?

  Brak ograniczeń
 • Jaka jest cena Państwa usług?

  według kosztorysu
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Ponad 15 lat organizacji ślubów, z tego wyleczyć się nie da! :-) Polsko-maurytyjskie biuro dostępne 24h/24h przez 7 dni w tygodniu. Nasze motto: "Prestiż bez prostoty jest zwykłym nieporozumieniem. I odwrotnie."
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  16 lat

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (14)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 14 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

i pomyslec, ze przypadkowy pomysl zrodzony w mojej glowie sie ziscil! I to jak! Dzieki Pani Kasi, cos tak abstrakcujnego, jak slub na plazy na Mauritiusie okazal sie proscizną! Profesjonalna i promienna Pani Kasia zalatwila po prostu wszystko: cala dokumentacje, dekoracje, fryzjerke i makijazystke, fotografa i podklad muzyczny, nawet plaze posprzatala (szczegol, o ktorym latwo zapomniec) - my tylko skupilismy sie na sobie :) Bylo bezstresowo, profesjonalnie, z dziecieca radoscia i usmiechem na twarzach! :) Dziekujemy! 

Zgłoś nadużycie
Przez pietrmazurs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pani Kasia poprzez swój profesjonalizm i podejście do ludzi pomogła nam w ogóle podjąć decyzję o ślubie na Mauritiusie. Od samego początku poprowadziła nas za rękę przy załatwieniu wszelkich formalności, wyborze lokalizacji, dograniu szczegółów. Potem było już tylko z górki! Polecamy zarówno Mauritius, jak i wsparcie Pani Kasi! Dziekujemy!!

Zgłoś nadużycie
Przez cienius
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dzięki Pani Kasi ślub na Mauritiusie był wyjątkowy :) Mogło się skończyć niezbyt ciekawie, bo pierwotny plan organizowania ślubu przez hotel, który nigdy wcześniej takiej uroczystości nie przygotowywał, mógłby być niewypałem. Na szczęście Pani Kasia wszystko wcześniej sprawdziła i uniknęliśmy dzięki temu nieprzyjemności. Za to mieliśmy piękny ślub w uroczej kawiarence na plaży. Serdecznie polecam usługi Pani Kasi, profesjonalne podejście, doskonałe poruszanie się po ulicach Mauritiusa (co naprawdę nie jest takie łatwe) oraz za życzliwość i wspaniałą wycieczkę po wyspie :)

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Od samego początku wiedzieliśmy, ze chcemy się pobrać na Mauritiusie. Piękna wyspa, różnorodna, kolorowa, cudne plaże i ten zachwycający kolor oceanu... Tylko jak tu zorganizować slub w tak odległym kraju, odmiennym kulturowo i nie znając lokalnych zwyczajów? I tu z pomocą przeszła nam Pani Kasia:) Jej wiedza na temat wyspy, kultury, mieszkańców i zdolność poruszania się w lokalnych zawiłościach urzędowych, była dla nas zbawienna. Pani Kasia swoim niesamowitym zaangażowaniem sprawiła, ze nasz dzień slubu był naprawdę idealny! A swoją ogromną wiedzą na temat historii wyspy, jej mieszkańców, religii, jedzenia dzieliła się z nami podczas każdej wyprawy.
Kasiu, jeszcze raz dziękujemy!

Łośki

Zgłoś nadużycie
Przez sandro777s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

 

Ślub na Mauritius, tak, jak w naszym przypadku, może być naprawdę piękną przygodą, która na długo pozostanie w pamięci :)  Jednak zanim wszystko się uda, jest mnóstwo pytań i wątpliwości – na Mauritius zwykle wybieramy się raz w życiu, zainspirowani pięknymi plażami, ekskluzywnymi hotelami i bogatą przyrodą, nie mając jednak „zielonego pojęcia” jaka będzie pogoda, gdzie jak dojechać, jak się porozumieć, czy uda się dopiąć wszystkie formalności oraz przygotowania, innymi słowy: czy najważniejsza w życiu ceremonia będzie naprawdę spełnieniem marzeń…

Współpraca z Panią Kasią pozwala od samego początku wyjaśnić główne wątpliwości, ustalić, co jest możliwe i kiedy, zrozumieć czy nasze wyobrażenia nie rozmijają się z rzeczywistością. Warto tak jak w naszym przypadku przedstawić indywidualną sytuację, określić co jest ważne i porozumieć się co do zakresu współpracy. Od tego momentu już tylko przekonywaliśmy się, jak duże znaczenie ma odpowiedzialna opieka koordynatora nad wszystkim powierzonymi tematami, wsparcie w sytuacjach nieprzewidzianych oraz dobry i życzliwy kontakt na bieżąco z osobą mówiącą po polsku, a zarazem – znającą dobrze lokalną rzeczywistość i możliwe pułapki. Pogoda bowiem nie zawsze bywa taka jak na zdjęciach, a mieszkańcy, choć mili, nie są tak solidni i odpowiedzialni jak byśmy tego oczekiwali.

Nasza ocena na piątkę :), dziękujemy za bardzo solidne, otwarte i uczciwe podejście, miły kontakt przez cały czas. Polecamy z czystym sumieniem wszystkim chętnym i życzymy spełnienia marzeń tak, jak to było w naszym przypadku :)

 

Natalia i Maciej

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Jak wybrać kierunek podróży poślubnej? 5 podstawowych zasad dla wyjeżdżających!
Jak wybrać kierunek podróży poślubnej? 5 podstawowych zasad dla wyjeżdżających!

Lista wszystkich lokalizacji MAURITIUS ślub na plaży© Katy Windys - lokalny koordynator:

Katowice
Tamarin Mauritius 40-717 Katowice
 • #Średnie ceny