13
#3 ślub na Mauritiusie - Sugar Beach
1 od 15
 #mauritiuspopolsku
#mauritiuspopolsku
1 od 15
fotograf ślubny mauritius
fotograf ślubny mauritius
1 od 15
1 od 15
1 od 15
ŚLUB NA PLAŻY MAURITIUS - polski koordynator
1 od 15
sesja zdjęciowa na plaży
sesja zdjęciowa na plaży
1 od 15
formalności ślub cywilny Mauritius
formalności ślub cywilny Mauritius
1 od 15
dokumenty do ślubu mauritius
dokumenty do ślubu mauritius
1 od 15
formalności ślubne mauritius
formalności ślubne mauritius
1 od 15
ceremonia ślubu na plaży
ceremonia ślubu na plaży
1 od 15
ślub na mauritiusie
ślub na mauritiusie
1 od 15
ślub cywilny na plaży
ślub cywilny na plaży
1 od 15
mauritius
mauritius
1 od 15
ślub kościelny z polskim księdzem
ślub kościelny z polskim księdzem
1 od 15

MAURITIUS ślub na plaży© Katy Windys - lokalny koordynator

Opis

Polsko-maurytyjskie biuro koordynacji ślubnej na Mauritiusie - Katy Windys - specjalista branży ślubnej od ponad 16 lat. Usługi w zakresie formalności oraz ceremonii ślubu cywilnego i kościelnego z polskim księdzem.

Zajmujemy się wyłącznie kreacją ślubów, pozostawiając organizację zakwaterowania i przelotów biurom podróży, bo dobrze jest, gdy każdy zajmuje się tym, co najlepiej potrafi :-)

Pakiety ślubne, koordynacja ceremonii, formalności, sesje fotograficzne, konno do ślubu, ślub na katamaranie...

Doskonale znamy maurytyjską rzeczywistość i sprawnie poruszamy się pośród tubylczych, niepisanych zwyczajów.

Zapewniamy opiekę polskiego koordynatora - dyplomaty, który potrafi znaleźć odpowiednie wyjście z każdej, nieprzewidzianej sytuacji. Osoba o wysokiej kuturze osobistej i wykształconym poczuciu estetyki, jest kreatorem wydarzeń, a nie tylko ich obserwatorem. 

Napisz, zadzwoń, zapytaj!

http://slubmauritius.com
slubmauritius@outlook.com

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  30% zaliczki przelewem na konto, po zaakceptowaniu kosztorysu. Saldo do uregulowania na miejscu, gotówką lub przelewem.
 • Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?

  Tak
 • Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?

  Brak ograniczeń
 • Jaka jest cena Państwa usług?

  według kosztorysu
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Ponad 15 lat organizacji ślubów, z tego wyleczyć się nie da! :-) Polsko-maurytyjskie biuro dostępne 24h/24h przez 7 dni w tygodniu. Nasze motto: "Prestiż bez prostoty jest zwykłym nieporozumieniem. I odwrotnie."
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  16 lat

Opinia/i (9)

4.9
9 opinii
Przez sandro777s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

 

Ślub na Mauritius, tak, jak w naszym przypadku, może być naprawdę piękną przygodą, która na długo pozostanie w pamięci :)  Jednak zanim wszystko się uda, jest mnóstwo pytań i wątpliwości – na Mauritius zwykle wybieramy się raz w życiu, zainspirowani pięknymi plażami, ekskluzywnymi hotelami i bogatą przyrodą, nie mając jednak „zielonego pojęcia” jaka będzie pogoda, gdzie jak dojechać, jak się porozumieć, czy uda się dopiąć wszystkie formalności oraz przygotowania, innymi słowy: czy najważniejsza w życiu ceremonia będzie naprawdę spełnieniem marzeń…

Współpraca z Panią Kasią pozwala od samego początku wyjaśnić główne wątpliwości, ustalić, co jest możliwe i kiedy, zrozumieć czy nasze wyobrażenia nie rozmijają się z rzeczywistością. Warto tak jak w naszym przypadku przedstawić indywidualną sytuację, określić co jest ważne i porozumieć się co do zakresu współpracy. Od tego momentu już tylko przekonywaliśmy się, jak duże znaczenie ma odpowiedzialna opieka koordynatora nad wszystkim powierzonymi tematami, wsparcie w sytuacjach nieprzewidzianych oraz dobry i życzliwy kontakt na bieżąco z osobą mówiącą po polsku, a zarazem – znającą dobrze lokalną rzeczywistość i możliwe pułapki. Pogoda bowiem nie zawsze bywa taka jak na zdjęciach, a mieszkańcy, choć mili, nie są tak solidni i odpowiedzialni jak byśmy tego oczekiwali.

Nasza ocena na piątkę :), dziękujemy za bardzo solidne, otwarte i uczciwe podejście, miły kontakt przez cały czas. Polecamy z czystym sumieniem wszystkim chętnym i życzymy spełnienia marzeń tak, jak to było w naszym przypadku :)

 

Natalia i Maciej

Zgłoś nadużycie
Przez is4bells
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ślub na Mauritiusie wzięliśmy w marcu 2017r. Zastanawialiśmy się jak ugryźć sprawę formalności na odległość i to bez znajomości języka. Po wysłaniu kilku zapytań tylko Pani Katy Windys (która okazała się Polką) wzbudziła nasze zaufanie. Korespondencja z nią była bardziej spersonalizowana, inni wysyłali dużo ogólników. Pani Kasia od razu złapała o co nam chodzi i zaproponowała optymalne rozwiązanie. Mailowo ustaliliśmy wszystkie szczegóły a następnie dzień przed ślubem zostaliśmy zawiezieni do urzędów w stolicy gdzie Pani Kasia w błyskawicznym tempie załatwiała wszystko za nas. Dodatkowo była tłumaczem na naszym ślubie. Fotograf, makijażystka, kwiaty, szampan, oprawa muzyczna - wszystko bez zarzutu i na czas. Oddanie organizacji naszego ślubu w ręce Pani Kasi było strzałem w dziesiątkę a zaoszczędzony czas wykorzystaliśmy na relaks na plaży. Polecamy gorąco!

Zgłoś nadużycie
Przez darakas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Witamy serdecznie, wzięliśmy ślub na Mauritiusie w styczniu tego roku korzystając z usług koordynatora ślubnego Pani Katy i szczerze polecamy. Będąc już na Mauritiusie warto wykorzystac ten czas w pełni na poznawanie wyspy lub błogie lenistwo na rajskiej plaży czy cokolwiek chcecie innego. Dzięki pomocy Pani Katy nie martwiliśmy się o nic i cieszyliśmy się w pełni każdym dniem tam spędzonym. Jeśli myślicie nad ślubem na Mauritiusie to nie zastanawiajcie się, niesamowite przeżycie i najpiękniejsze wspomnienia

Zgłoś nadużycie
Przez aneta11s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecam z całego serca :) Oby ze wszystkimi współpracowało się tak dobrze jak z Kasią. Profesjonalnie, a zarazem wesoło, bez stresu i na luzie. Wszystko świetnie załatwione. Szybciej i prościej niż w Polsce :), a pozostają piekne egzotyczne wspomnienia oraz zdjęcia :). Dziękujemy za wszystko.

Zgłoś nadużycie
Przez monydu12s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

W grudniu 2015 staliśmy przed rozdzierającym, osobistym wyborem. Smutne odejście kochanej nam osoby i nasz długo planowany ślub na plaży w tam samym czasie. Wszystko było już zapłacone i zarezerwowane... gdyby nie istnie matczyne wsparcie Pani Kasi, na pewno dalibyśmy sobie ze wszystkim spokój i stracilibyśmy niemałą fortunę... Dzięki delikatnej uwadze naszej koordynatorki, czuliśmy przy nas obecność naszej, zbyt szybko odeszłej przyjaciółki, która miała być naszym świadkiem. Łzy smutku połączyły się z łzami radości. Pomoc Pani Kasi jest nieoceniona. Dziękuję za tłumaczenia z mojego kulejącego języka polskiego :-) Mony & Yohan

Zgłoś nadużycie

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

Lista wszystkich lokalizacji MAURITIUS ślub na plaży© Katy Windys - lokalny koordynator:

Katowice
Tamarin Mauritius 40-717 Katowice