• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Polsko-maurytyjskie biuro koordynacji ślubnej na Mauritiusie - Katy Windys - specjalista branży ślubnej od ponad 18 lat. Usługi w zakresie formalności oraz ceremonii ślubu cywilnego i kościelnego z polskim księdzem.

Zajmujemy się wyłącznie kreacją ślubów, pozostawiając organizację zakwaterowania i przelotów biurom podróży, bo dobrze jest, gdy każdy zajmuje się tym, co najlepiej potrafi :-)

Pakiety ślubne, koordynacja ceremonii, formalności, sesje fotograficzne, konno do ślubu, ślub na katamaranie...

Doskonale znamy maurytyjską rzeczywistość i sprawnie poruszamy się pośród tubylczych, niepisanych zwyczajów.

Zapewniamy opiekę polskiego koordynatora - dyplomaty, który potrafi znaleźć odpowiednie wyjście z każdej, nieprzewidzianej sytuacji. Osoba o wysokiej kuturze osobistej i wykształconym poczuciu estetyki, jest kreatorem wydarzeń, a nie tylko ich obserwatorem. 

Napisz, zadzwoń, zapytaj!

http://slubmauritius.com
slubmauritius@outlook.com

 Szukasz czegoś więcej na temat Mauritiusa? Zajrzyj na blog http://tylnymidrzwiamidoraju.com

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.9 15 opinii
Autor: ania.mis
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Droga Kasiu! Serdecznie dziękujemy Ci za wsparcie w dniu naszego ślubu. Jesteśmy wdzięczni za pogodny uśmiech, choć było pod chmurką, za wiersz wyczytany za uchem, choć sprawił, że rozmazał się makijaż, oraz za czas i cierpliwość, choć inni mogli się już niecierpliwić. Dziękujemy również za pogawędkę przy herbacie, spacer wzdłuż klifów i maurytyjski obiad. I za odwiedziny. Zawsze będziesz u nas mile widzianym gościem. I ani się waż zapomnieć! Ania & Arek

Zgłoś nadużycie
Autor: kopytnik.zlosliwy
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

i pomyslec, ze przypadkowy pomysl zrodzony w mojej glowie sie ziscil! I to jak! Dzieki Pani Kasi, cos tak abstrakcujnego, jak slub na plazy na Mauritiusie okazal sie proscizną! Profesjonalna i promienna Pani Kasia zalatwila po prostu wszystko: cala dokumentacje, dekoracje, fryzjerke i makijazystke, fotografa i podklad muzyczny, nawet plaze posprzatala (szczegol, o ktorym latwo zapomniec) - my tylko skupilismy sie na sobie :) Bylo bezstresowo, profesjonalnie, z dziecieca radoscia i usmiechem na twarzach! :) Dziekujemy! 

Zgłoś nadużycie
Autor: pietrmazur
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pani Kasia poprzez swój profesjonalizm i podejście do ludzi pomogła nam w ogóle podjąć decyzję o ślubie na Mauritiusie. Od samego początku poprowadziła nas za rękę przy załatwieniu wszelkich formalności, wyborze lokalizacji, dograniu szczegółów. Potem było już tylko z górki! Polecamy zarówno Mauritius, jak i wsparcie Pani Kasi! Dziekujemy!!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
30% zaliczki przelewem na konto, po zaakceptowaniu kosztorysu. Saldo do uregulowania na miejscu, gotówką lub przelewem.
Czy pobierana jest zaliczka od Pary Młodej?
Tak
Czy pracują Państwo wyłącznie z określonymi partnerami?
Brak ograniczeń
Jaka jest cena Państwa usług?
według kosztorysu
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Ponad 15 lat organizacji ślubów, z tego wyleczyć się nie da! :-) Polsko-maurytyjskie biuro dostępne 24h/24h przez 7 dni w tygodniu. Nasze motto: "Prestiż bez prostoty jest zwykłym nieporozumieniem. I odwrotnie."
Jak długo działają Państwo w tej branży?
16 lat

Adres

Miasto:
Miasto: 40-717