Spinki do garnituru ślubnego

Przy kupowaniu bądź zamawianiu koszuli na miarę do garnituru ślubnego często pojawia się pytanie, czy powinna być ona na spinki czy na guzik? Z całą pewnością najlepszym wyborem byłaby koszula na spinkę, ponieważ jest bardziej elegancka i podkreślimy tym podniosły charakter samej uroczystości.

Spinki do garnituru ślubnego
Spinki Amante by Occhiello z masy perłowej z inicjałami to idealny wybór, żeby jednocześnie się wyróżnić i wyglądać efektownie.
  • Pan Młody
  • Editor-choice
  • Polska

Z dobrze skrojonego rękawa marynarki, mankiet koszuli, na przykład francuski, powinien wystawać około 2-3 cm, dzięki czemu spinka będzie dosyć widoczna. Dlatego warto również tutaj zadbać o nawet najmniejszy detal i postawić na wyróżniające się modele.

Drewno

Jednym z ciekawszych projektów są spinki wykonane z drewna. Pięknie wykończony dąb, orzech bądź sosna dzięki swojej fakturze oraz kolorom idealnie wkomponują się w klimaty wesela w stylu boho bądź rustykalnego. Mnogość różnych odcieni, rodzajów wykończenia i samego wyglądu słojów w spinkach drewnianych sprawia, że do każdego koloru garnituru powinniśmy znaleźć coś pasującego.

 

zapisz
Spinki drewniane to zdecydowanie nieoczywisty, ale jakże ciekawy wybór!

 

Srebro bądź złoto

Gdy chcemy zachować klasykę w przypadku spinek, warto postawić na proste kroje wykończone w srebrze bądź złocie. Można wtedy kolor spinek zgrać z odcieniami biżuterii Panny Młodej. Prostokąty, owale bądź wielokąty to klasyczne wzory, które obronią się zarówno w smokingach, jak i w garniturach w kratkę. Czasem można dostać takie spinki z różnego rodzaju kamieniami wewnątrz. Dzięki temu spinka nabierze bardziej indywidualnego charakteru, a także będzie się prezentować wyjątkowo na późniejszej sesji ślubnej.

 

zapisz
Czarny kamień będzie się dobrze prezentował w koszuli z czarnym krawatem bądź czarną muchą.

 

Masa perłowa z inicjałami

Jednym z najciekawszych wyborów jeśli chodzi o spinki, są te projektu Amante by Occhiello, ponieważ środek spinki wykonany jest z prawdziwej, naturalnej masy perłowej. Delikatnie odbijają światło, dzięki czemu subtelnie mienią się i dodają garniturowi kropki nad i. Każda spinka ma wygrawerowaną literkę, dzięki czemu możemy stworzyć komplet odpowiadający swoim inicjałom. Podkreśli to spersonalizowany dobór dodatków, a także sprawi, że jeszcze bardziej garnitur będzie „nasz”. Takie spinki z powodzeniem można nosić przez całe życie, a ich kolor i charakter będzie pasował to każdego koloru koszuli a także do każdego typu garnituru.

 

zapiszOcchiello z masy perłowej z inicjałami to idealny wybór, żeby jednocześnie się wyróżnić i wyglądać efektownie." alt="" src="data:image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAABLAAAAIfAQMAAABadbeNAAAAA1BMVEXr6+uInxNMAAAACXBIWXMAAA7EAAAOxAGVKw4bAAAAZklEQVR4nO3BAQ0AAADCoPdPbQ8HFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAABXBkBYAAHzW0TTAAAAAElFTkSuQmCC">
Spinki Occhiello z masy perłowej z inicjałami to idealny wybór, żeby jednocześnie się wyróżnić i wyglądać efektownie.

 

Fancy wzór

Jeśli wykonujemy jakiś charakterystyczny zawód bądź nasze hobby jest dla nas istotną częścią życia w wielu sklepach można dostać spinki, których kształt nawiązuje do wielu przedmiotów z życia codziennego. Stetoskop, piłka, samolot, nabój, znaczek supermana – możliwości jest bardzo dużo i tylko wyobraźnia może postawić nam granicę w poszukiwaniu odpowiadającego nam wzoru. Taka spinka również przełamie sam formalny charakter stroju i będzie dobrym, zewnętrznym znacznikiem naszej osobowości i naszych pasji.

 

zapisz
Dla każdego fana piłki nożnej takie spinki będą podkreśleniem jego pasji.

 

Spinki zdecydowanie wyglądają lepiej od zwykłych guzików w koszuli ślubnej i mogą stanowić wyraz naszej osobowości. Często ich spersonalizowany charakter, dzięki zastosowaniu grawerunku bądź wykorzystanie najwyższej jakości naturalnych i trwałych materiałów sprawi, że będziemy mogli wykorzystać jeszcze podczas wielu innych okazji przez wiele długich lat, a i na zdjęciach ślubnych będą prezentowały się zdecydowanie unikatowo!

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!