Occhiello

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Occhiello

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Szycie na miarę w Occhiello to doświadczenie, które zapamiętuje się na całe życie. Krawiec zbiera miarę i w sercu Włoch, w najmniejszej Sartorii Neapolitańskiej szyty jest garnitur. Na pierwszą przymiarkę jest zafastrygowany, niewykończony – gotowy przyjąć drobne poprawki wprowadzane przez Private Tailora Occhiello. Następnie znów w Italii, zostaje ręcznie wykończony, w duchu klasycznej męskiej elegancji i najwyższej dokładności ręcznej pracy.

Produkty spod igły mistrzów z Sartoria Natale są wyjątkowe w każdym calu – szyte nie na bazie szablonów a dopasowane do sylwetki zamawiającego aby idealnie oddać wszystkie cechy jego fizyczne jego ciała. Ponadto, każde małe dzieło sztuki uszyte w Neapolu ma swój numer, świadczący o jego unikalności – w najmniejszej Sartorii w Neapolu szyjemy jedynie 300 sztuk rocznie – za każdą stoi krawiec, który poświęcił kilkadziesiąt godzin pracy na jej stworzenie – gwarantujemy, że marynarki i garnitury z Natale to kolekcjonerskie dzieła sztuki.

Atelier Occhiello na Wilczej 46 to przedsionek męskiego świata. Eleganckie wnętrza zaprojektowane zostały aby umilić wizytę u Krawca, a także choć na chwilę odpocząć od pędu codzienności przy aromatycznym espresso czy kieliszku zimnego prosecco. Atelier jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-17:00, ale prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania.

Opinie o Occhiello

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 00-679

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt