• Magazyn
  • Ślub w niezwykłym miejscu, to najlepsze, którego nigdy nie zapomnisz! Przekonaj się.

Ślub w niezwykłym miejscu, to najlepsze, którego nigdy nie zapomnisz! Przekonaj się.

Lepszej uroczystości po prostu nie można sobie wyobrazić! Zobacz!

  • Reportaże ślubne
  • Polska
  • Dolnośląskie
Iga i Michał są wspaniałą parą. On jest bardzo przystojnym blondynem o łobuzerskim uśmiechu, którym na pewno złamał wiele serc, a ona wspaniałą jasnowłosą pięknością o doskonałej sylwetce. Razem wyglądają jak żywcem wyciągnięci z ekranu telewizora. Ale ich uroda nie jest najważniejsza. Najważniejsze jest uczucie, które ich łączy- wielka, wspaniała, cudowna miłość. Chcesz poznać tę niesamowitą parę? To nie możesz przegapić tej galerii. Fantastyczne zdjęcia! Ślub i wesele Igi i Michała odbyło się w Międzygórzu. Jest to niezwykle malownicza miejscowość, przez niektórych nazywana perłą Sudetów.
zapiszCuda Niewidy   Dowiedz się więcej “Cuda Niewidy ”
Cuda Niewidy
zapiszCuda Niewidy
Cuda Niewidy
zapiszCuda Niewidy
Cuda Niewidy
To miejsce jest bardzo ważne dla tej Młodej Pary– odwiedzają je kilka razy w roku. Nic więc dziwnego, że miłość, wierność i uczciwość małżeńską zdecydowali się sobie przysięgać właśnie tam. Poza tym to miejsce ma niesamowity klimat. Wspaniała przyroda w połączeniu z architekturą w stylu góralskim tworzą po prostu doskonałą atmosferę. Przygotowania w dniu ślubu– zarówno w przypadku Igi jak i Michała– miały bardzo radosny charakter. Obojgu uśmiechy nie schodziły z twarzy. Trudno im się dziwić- w końcu ślub jest takim szczęśliwym dniem.
zapiszCuda Niewidy
Cuda Niewidy
zapiszCuda Niewidy
Cuda Niewidy
zapiszCuda Niewidy
Cuda Niewidy
Publikacja

Rozpoczynali wspólną drogę życia- radość była więc jak najbardziej wskazana. Ślub jest wielkim świętem miłości. Cieszyli się więc wszyscy- główni bohaterowie uroczystości, czyli Iga i Michał oraz ich najbliżsi. Kiedy na świecie przybywa trochę miłości, to cieszyć się powinien każdy. Obojgu w tych przygotowaniach towarzyszyli najbliżsi. Idze asystowała też makijażystka. Panna Młoda piękniała z każdą chwilą. A w momencie, kiedy włożyła suknię ślubną absolutnie się rozpromieniła. Ta wyjątkowa kreacja ma magiczną moc. Jego zaś wspierali przyjaciele. To spotkanie odbyło się w męskiej atmosferze. Drink na odwagę był jak najbardziej wskazany. Dopełnił całości. Ślub to była wspaniała uroczystość. Po prostu doskonała.

zapiszCuda Niewidy
Cuda Niewidy

Urocze wnętrze kościoła stworzyło niezwykłą atmosferę. Cały wachlarz emocji wprost był wyczuwalny w powietrzu. Wielkie wzruszenie towarzyszyło wszystkim już od samego początku. Prowadzona do ołtarza Iga nie mogła powstrzymać łez. Wszyscy dali się porwać magii tej chwili. Po ceremonii goście składali Parze Młodej życzenia. Ten moment był bardzo radosny.

zapiszCuda Niewidy
Cuda Niewidy
zapiszCuda Niewidy
Cuda Niewidy
zapiszCuda Niewidy
Cuda Niewidy

A życzenia składane w dniu ślubu mają przecież tę magiczną moc, że wszystkie się spełniają. Wesele odbyło się w uroczej górskiej villi. Tak, to miejsce ma swój charakter. Zabawa odbywała się w ukrytym między drzewami namiocie. To było ciekawe i innowacyjne rozwiązanie. Wszyscy goście byli pod olbrzymim wrażeniem.

zapiszCuda Niewidy
Cuda Niewidy
zapiszCuda Niewidy
Cuda Niewidy
zapiszCuda Niewidy
Cuda Niewidy

Dekoracje były w modnym teraz stylu eko. Ten styl jest nie tylko modny, ale także wspaniale prezentujący się na fotografiach. Kolorystyka była bardzo spójna- subtelne pastele w połączeniu z bielą dały bardzo elegancki i szykowny efekt. Do pozazdroszczenia! Atmosfera była cudowna. Każdy z każdym się błyskawicznie porozumiał, dlatego wszyscy bawili się razem. Na pewno takim czynnikiem integrującym były rozrywki, które gościom zapewnili Iga i Michał. Sesja ze śmiesznymi gadżetami przyniosła wszystkim dużo radości. W końcu każdy z nas ma w sobie trochę z dziecka.

zapiszCuda Niewidy Dowiedz się więcej “Cuda Niewidy ”
Cuda Niewidy

Właśnie ci najmłodsi goście również mogli poczuć się dopieszczeni. W końcu byli ważnymi gośćmi. I też prezentowali się niezwykle elegancko- małe damy w pięknych sukienkach i młodzi dżentelmeni w szykownych garniturach. Para Młoda zadbała o każdego! Wspaniały plac zabaw, który dzieci miały do dyspozycji, był świetną rozrywką. Radosna zabawa po prostu nie miała końca. A śmiech dzieci jest zawsze najpiękniejszą muzyką. Lepszej po prostu nie można sobie wyobrazić. Zdjęcia wspaniale oddają atmosferę tamtych magicznych chwil. Kiedy je oglądamy mamy poczucie, że fotograf nie narzucał swojej obecności, tylko był dyskretnym obserwatorem tamtych wydarzeń. Udało mu się coś bardzo trudnego- uchwycił szczere, naturalne emocje. Na tych zdjęciach nie ma żadnego udawania. Dlatego oglądając je, uśmiechamy się, ponieważ mamy poczucie, jakbyśmy i my tam byli i współuczestniczyli w wielkim święcie wspaniałej, niezwykłej miłości, która łączy Igę i Michała.

Oprawa forograficzna: Cuda Niewidy
Przygotowania:  Villa Pepita & Titina Międzygórze
Suknia: Anna Kara
Buty: Jimmy Choo
Florystyka i dekoracje: Flovers Magdalena Kłapcińska
Plener: Miedzygórze

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Anna Kara - Salon Autorski Salony sukien ślubnych
Cuda Niewidy Fotograf ślubny
Flovers Magdalena Kłapcińska Bukiet i dekoracje kwiatowe
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!