Ślub w niezwykłym miejscu, to najlepsze, którego nigdy nie zapomnisz! Przekonaj się.

Iga i Michał są wspaniałą parą. On jest bardzo przystojnym blondynem o łobuzerskim uśmiechu, którym na pewno złamał wiele serc, a ona wspaniałą jasnowłosą pięknością o doskonałej sylwetce. Razem wyglądają jak żywcem wyciągnięci z ekranu telewizora. Ale ich uroda nie jest najważniejsza. Najważniejsze jest uczucie, które ich łączy- wielka, wspaniała, cudowna miłość. Chcesz poznać tę niesamowitą parę? To nie możesz przegapić tej galerii. Fantastyczne zdjęcia! Ślub i wesele Igi i Michała odbyło się w Międzygórzu. Jest to niezwykle malownicza miejscowość, przez niektórych nazywana perłą Sudetów.
Cuda Niewidy   Dowiedz się więcej “Cuda Niewidy ”
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
To miejsce jest bardzo ważne dla tej Młodej Pary– odwiedzają je kilka razy w roku. Nic więc dziwnego, że miłość, wierność i uczciwość małżeńską zdecydowali się sobie przysięgać właśnie tam. Poza tym to miejsce ma niesamowity klimat. Wspaniała przyroda w połączeniu z architekturą w stylu góralskim tworzą po prostu doskonałą atmosferę. Przygotowania w dniu ślubu– zarówno w przypadku Igi jak i Michała– miały bardzo radosny charakter. Obojgu uśmiechy nie schodziły z twarzy. Trudno im się dziwić- w końcu ślub jest takim szczęśliwym dniem.
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy

Rozpoczynali wspólną drogę życia- radość była więc jak najbardziej wskazana. Ślub jest wielkim świętem miłości. Cieszyli się więc wszyscy- główni bohaterowie uroczystości, czyli Iga i Michał oraz ich najbliżsi. Kiedy na świecie przybywa trochę miłości, to cieszyć się powinien każdy. Obojgu w tych przygotowaniach towarzyszyli najbliżsi. Idze asystowała też makijażystka. Panna Młoda piękniała z każdą chwilą. A w momencie, kiedy włożyła suknię ślubną absolutnie się rozpromieniła. Ta wyjątkowa kreacja ma magiczną moc. Jego zaś wspierali przyjaciele. To spotkanie odbyło się w męskiej atmosferze. Drink na odwagę był jak najbardziej wskazany. Dopełnił całości. Ślub to była wspaniała uroczystość. Po prostu doskonała.

Cuda Niewidy
Cuda Niewidy

Urocze wnętrze kościoła stworzyło niezwykłą atmosferę. Cały wachlarz emocji wprost był wyczuwalny w powietrzu. Wielkie wzruszenie towarzyszyło wszystkim już od samego początku. Prowadzona do ołtarza Iga nie mogła powstrzymać łez. Wszyscy dali się porwać magii tej chwili. Po ceremonii goście składali Parze Młodej życzenia. Ten moment był bardzo radosny.

Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy

A życzenia składane w dniu ślubu mają przecież tę magiczną moc, że wszystkie się spełniają. Wesele odbyło się w uroczej górskiej villi. Tak, to miejsce ma swój charakter. Zabawa odbywała się w ukrytym między drzewami namiocie. To było ciekawe i innowacyjne rozwiązanie. Wszyscy goście byli pod olbrzymim wrażeniem.

Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy

Dekoracje były w modnym teraz stylu eko. Ten styl jest nie tylko modny, ale także wspaniale prezentujący się na fotografiach. Kolorystyka była bardzo spójna- subtelne pastele w połączeniu z bielą dały bardzo elegancki i szykowny efekt. Do pozazdroszczenia! Atmosfera była cudowna. Każdy z każdym się błyskawicznie porozumiał, dlatego wszyscy bawili się razem. Na pewno takim czynnikiem integrującym były rozrywki, które gościom zapewnili Iga i Michał. Sesja ze śmiesznymi gadżetami przyniosła wszystkim dużo radości. W końcu każdy z nas ma w sobie trochę z dziecka.

Cuda Niewidy Dowiedz się więcej “Cuda Niewidy ”
Cuda Niewidy

Właśnie ci najmłodsi goście również mogli poczuć się dopieszczeni. W końcu byli ważnymi gośćmi. I też prezentowali się niezwykle elegancko- małe damy w pięknych sukienkach i młodzi dżentelmeni w szykownych garniturach. Para Młoda zadbała o każdego! Wspaniały plac zabaw, który dzieci miały do dyspozycji, był świetną rozrywką. Radosna zabawa po prostu nie miała końca. A śmiech dzieci jest zawsze najpiękniejszą muzyką. Lepszej po prostu nie można sobie wyobrazić. Zdjęcia wspaniale oddają atmosferę tamtych magicznych chwil. Kiedy je oglądamy mamy poczucie, że fotograf nie narzucał swojej obecności, tylko był dyskretnym obserwatorem tamtych wydarzeń. Udało mu się coś bardzo trudnego- uchwycił szczere, naturalne emocje. Na tych zdjęciach nie ma żadnego udawania. Dlatego oglądając je, uśmiechamy się, ponieważ mamy poczucie, jakbyśmy i my tam byli i współuczestniczyli w wielkim święcie wspaniałej, niezwykłej miłości, która łączy Igę i Michała.

Oprawa forograficzna: Cuda Niewidy
Przygotowania:  Villa Pepita & Titina Międzygórze
Suknia: Anna Kara
Buty: Jimmy Choo
Florystyka i dekoracje: Flovers Magdalena Kłapcińska
Plener: Miedzygórze

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Od meczu do ślubu! Poznajcie Adriannę i Kubę!
Od meczu do ślubu! Poznajcie Adriannę i Kubę!
Dzisiaj mamy dla Was historię cudownej Pary- Adrianny i Kuby. On zaprosił ją na pierwszą randkę na mecz! Bo grał wtedy w polskiej super lidze tenisa stołowego.
Reportaż ślubny Aldony i Dymitra w Lubawce. Sudecki ślub z widokiem!
Reportaż ślubny Aldony i Dymitra w Lubawce. Sudecki ślub z widokiem!
Fotograf ten również zwracał wielką uwagę na detale. To w końcu szczegóły decydują o tym, w jaki sposób odbieramy całość danej stylizacji. Plenerowa sesja ślubna cechuje się niezwykłym ciepłem i wielką subtelnością. Jest idealna.
Korzenie drzew, brokat, mech i ich subtelne, ale bardzo eleganckie wesele. Boskie!
Korzenie drzew, brokat, mech i ich subtelne, ale bardzo eleganckie wesele. Boskie!
Zdjęcia były realizowane w otwartej przestrzeni a tam ciężko zapanować nad światłem. W końcu jeszcze nie zdarzyła się taka osoba, która powiedziała by słońcu by inaczej świeciło. A tutaj mistrzowska ręka fotografa zadziała cuda. Stylizowane sesje ślubne to coraz częstsze rozwiązanie. Pary chcą mieć pamiątkę z tego wielkiego dnia. Warto jest zwrócić uwagę na tego typu fotografie bo są źródłem inspiracji

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji