• Magazyn

Sesja ślubna w Międzygórzu. Naturalność wychodzi najpiękniej!

Magiczna sesja, która przyciąga wzrok i zachwyca wszystkich!

  • Reportaże ślubne
  • 2015
  • Polska
  • Dolnośląskie
Michał i Iga to para jak z filmu. On jest przystojnym blondynem, a ona olśniewającą jasnowłosą pięknością. Ale nie tylko ich wygląd zachwyca. To wnętrze jest czymś, co decyduje o pięknie człowieka i tak też jest w tym przypadku. Energia Igi i Michała jest czymś niezwykłym. Z tych ludzi po prostu bije optymizm. A uczucie, które ich łączy… To dopiero jest prawdziwa magia. Chcesz ją poczuć? To nie możesz przegapić tej baśniowej galerii.
zapiszCuda NiewidyDowiedz się więcej “Cuda Niewidy”
Cuda Niewidy
zapiszCuda Niewidy
Cuda Niewidy
zapiszCuda Niewidy
Cuda Niewidy

Międzygórze to urocza miejscowość, która przynosi alpejski klimat Polsce. Jest nazywana perłą Sudetów. Jej położenie jest naprawdę malownicze- u stóp masywu Śnieżnika, w zacisznych dolinkach rzek Wilczki i Bogoryi. Walory Międzygórza zauważono już w XIX wieku- ta miejscowość ma więc swoją historię. Jest naprawdę czarodziejska. Tworzy niesamowitą atmosferę. Jak więc mogły wypaść zdjęcia realizowane w takiej przestrzeni? Po prostu znakomicie! Jeżeli chodzi o sesje ślubne to można zauważyć dwie przeciwstawne tendencje.

zapiszCuda Niewidy
Cuda Niewidy
zapiszCuda Niewidy
Cuda Niewidy
zapiszCuda Niewidy
Cuda Niewidy

Część par decyduje się na wyjazd w jakieś odległe tereny lub w miejsca bardzo popularne pod względem turystycznym, a część wybiera miejsca cechujące się naturalnym urokiem, takie, które jeszcze nie zostały nadszarpnięte siłą cywilizacji. No i taką też decyzję podjęli Iga i Michał. Wybrali właśnie Międzygórze, czyli miejsce dla siebie niezwykle ważne, które odwiedzają kilka razy w roku. Krajobraz tego miejsca jest naprawdę niezwykły.

zapiszCuda Niewidy
Cuda Niewidy
zapiszCuda Niewidy
Cuda Niewidy
zapiszCuda Niewidy
Cuda Niewidy
zapiszCuda Niewidy
Cuda Niewidy

Wspaniała przyroda i budownictwo utrzymane w większej części w drewnie doskonale się uzupełniają tworząc alpejski klimat. Zdjęcia wykonane w takim otoczeniu po prostu musiały wypaść wspaniale. No po prostu nie było innej opcji. Ujmujące są portrety, na których Iga i Michał występują wspólnie. Wpatrzeni w siebie, nie widzący nic poza drugą osobą- tak wygląda miłość. Łączące ich uczucie jest widoczne w każdym geście, spojrzeniu, dotyku. Fotografie może milczą, ale potrafią powiedzieć tak wiele. To prawdziwa magia. Iga opiera się o Michała, a on jest dla niej wsparciem, prawdziwą opoką.

zapiszCuda Niewidy
Cuda Niewidy
zapiszCuda Niewidy
Cuda Niewidy
zapiszCuda Niewidy
Cuda Niewidy

Widać, że sobie ufają i że wiedzą, że mogą na siebie liczyć. Ta relacja jest zbudowana na silnych fundamentach. Michał z wielką uwagą i niespotykaną codziennie delikatnością bierze twarz Igi w dłonie. Widać, że jest ona jego największym skarbem. Wspaniała architektura miejsca, w którym realizowana była sesja robi naprawdę wielkie wrażenie. Widać, że jest to miejsce z wielką klasą i bogatą historią.

zapiszCuda Niewidy
Cuda Niewidy
zapiszCuda Niewidy
Cuda Niewidy

Patrząc na nie chcąc nie chcąc zaczynamy się zastanawiać co tu się działo wcześniej. Na pewno coś magicznego! Stanowi ono doskonałe tło dla tych fotografii. W połączeniu z wielką miłością Igi i Michała, którą one obrazują mamy tutaj makijaż po prostu idealny. Zarówno Iga jak i Michał, mimo ślubnych strojów jakie mają na sobie, prezentują się bardzo naturalnie.

zapiszCuda Niewidy
Cuda Niewidy
zapiszCuda NiewidyDowiedz się więcej “Cuda Niewidy”
Cuda Niewidy

Jej fryzura już nie jest tak dopracowana, w jej włosach trochę tańczy wiatr, szpilki trzyma w dłoni, a on rozpiął kilka guzików koszuli. Widać, że czują się niezwykle komfortowo, co wpływa również na nich zachowanie. Widzimy, że niczego nie udają- po prostu są sobą. To wspaniałe! Zdjęcia są po prostu idealne. Uwagę zwraca kolorystyka. Z jednej strony można stwierdzić, że jest subtelna i delikatna, ale równocześnie dostrzegamy też mocne nasycenie barw. Połączenie niemożliwe? A jednak się udało. W końcu nie ma, że się nie da. Fotografie są niezwykle wyważone i eleganckie. Po prostu pełne szyku. Uwagę zwraca także mistrzowskie wykorzystanie światła. Tworzy ono iście magiczną atmosferę. Jest to coś absolutnie nie do podrobienia. Sesja ślubna to wyjątkowa sesja. Tak już jest i koniec. Utrwala najpiękniejszy moment w życiu każdego z nas- wkroczenie na nową drogę życia. Jest więc niezwykłą pamiątką. A kiedy zdjęcia są tak wspaniałe jak w przypadku tych, to już jest pamiątką najlepszą z możliwych.

Oprawa forograficzna: Cuda Niewidy
Suknia: Anna Kara
Buty: Jimmy Choo
florystyka i dekoracje: Flovers Magdalena Kłapcińska
Plener: Miedzygórze

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Anna Kara - Salon Autorski Salony sukien ślubnych
Cuda Niewidy Fotograf ślubny
Flovers Magdalena Kłapcińska Bukiet i dekoracje kwiatowe

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!