Sesja ślubna w Międzygórzu. Naturalność wychodzi najpiękniej!

Michał i Iga to para jak z filmu. On jest przystojnym blondynem, a ona olśniewającą jasnowłosą pięknością. Ale nie tylko ich wygląd zachwyca. To wnętrze jest czymś, co decyduje o pięknie człowieka i tak też jest w tym przypadku. Energia Igi i Michała jest czymś niezwykłym. Z tych ludzi po prostu bije optymizm. A uczucie, które ich łączy… To dopiero jest prawdziwa magia. Chcesz ją poczuć? To nie możesz przegapić tej baśniowej galerii.
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy

Międzygórze to urocza miejscowość, która przynosi alpejski klimat Polsce. Jest nazywana perłą Sudetów. Jej położenie jest naprawdę malownicze- u stóp masywu Śnieżnika, w zacisznych dolinkach rzek Wilczki i Bogoryi. Walory Międzygórza zauważono już w XIX wieku- ta miejscowość ma więc swoją historię. Jest naprawdę czarodziejska. Tworzy niesamowitą atmosferę. Jak więc mogły wypaść zdjęcia realizowane w takiej przestrzeni? Po prostu znakomicie! Jeżeli chodzi o sesje ślubne to można zauważyć dwie przeciwstawne tendencje.

Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy

Część par decyduje się na wyjazd w jakieś odległe tereny lub w miejsca bardzo popularne pod względem turystycznym, a część wybiera miejsca cechujące się naturalnym urokiem, takie, które jeszcze nie zostały nadszarpnięte siłą cywilizacji. No i taką też decyzję podjęli Iga i Michał. Wybrali właśnie Międzygórze, czyli miejsce dla siebie niezwykle ważne, które odwiedzają kilka razy w roku. Krajobraz tego miejsca jest naprawdę niezwykły.

Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy

Wspaniała przyroda i budownictwo utrzymane w większej części w drewnie doskonale się uzupełniają tworząc alpejski klimat. Zdjęcia wykonane w takim otoczeniu po prostu musiały wypaść wspaniale. No po prostu nie było innej opcji. Ujmujące są portrety, na których Iga i Michał występują wspólnie. Wpatrzeni w siebie, nie widzący nic poza drugą osobą- tak wygląda miłość. Łączące ich uczucie jest widoczne w każdym geście, spojrzeniu, dotyku. Fotografie może milczą, ale potrafią powiedzieć tak wiele. To prawdziwa magia. Iga opiera się o Michała, a on jest dla niej wsparciem, prawdziwą opoką.

Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy

Widać, że sobie ufają i że wiedzą, że mogą na siebie liczyć. Ta relacja jest zbudowana na silnych fundamentach. Michał z wielką uwagą i niespotykaną codziennie delikatnością bierze twarz Igi w dłonie. Widać, że jest ona jego największym skarbem. Wspaniała architektura miejsca, w którym realizowana była sesja robi naprawdę wielkie wrażenie. Widać, że jest to miejsce z wielką klasą i bogatą historią.

Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy
Cuda Niewidy

Patrząc na nie chcąc nie chcąc zaczynamy się zastanawiać co tu się działo wcześniej. Na pewno coś magicznego! Stanowi ono doskonałe tło dla tych fotografii. W połączeniu z wielką miłością Igi i Michała, którą one obrazują mamy tutaj makijaż po prostu idealny. Zarówno Iga jak i Michał, mimo ślubnych strojów jakie mają na sobie, prezentują się bardzo naturalnie.

Cuda Niewidy
Cuda Niewidy

Jej fryzura już nie jest tak dopracowana, w jej włosach trochę tańczy wiatr, szpilki trzyma w dłoni, a on rozpiął kilka guzików koszuli. Widać, że czują się niezwykle komfortowo, co wpływa również na nich zachowanie. Widzimy, że niczego nie udają- po prostu są sobą. To wspaniałe! Zdjęcia są po prostu idealne. Uwagę zwraca kolorystyka. Z jednej strony można stwierdzić, że jest subtelna i delikatna, ale równocześnie dostrzegamy też mocne nasycenie barw. Połączenie niemożliwe? A jednak się udało. W końcu nie ma, że się nie da. Fotografie są niezwykle wyważone i eleganckie. Po prostu pełne szyku. Uwagę zwraca także mistrzowskie wykorzystanie światła. Tworzy ono iście magiczną atmosferę. Jest to coś absolutnie nie do podrobienia. Sesja ślubna to wyjątkowa sesja. Tak już jest i koniec. Utrwala najpiękniejszy moment w życiu każdego z nas- wkroczenie na nową drogę życia. Jest więc niezwykłą pamiątką. A kiedy zdjęcia są tak wspaniałe jak w przypadku tych, to już jest pamiątką najlepszą z możliwych.

Oprawa forograficzna: Cuda Niewidy
Suknia: Anna Kara
Buty: Jimmy Choo
florystyka i dekoracje: Flovers Magdalena Kłapcińska
Plener: Miedzygórze

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Korzenie drzew, brokat, mech i ich subtelne, ale bardzo eleganckie wesele. Boskie!
Korzenie drzew, brokat, mech i ich subtelne, ale bardzo eleganckie wesele. Boskie!
Zdjęcia były realizowane w otwartej przestrzeni a tam ciężko zapanować nad światłem. W końcu jeszcze nie zdarzyła się taka osoba, która powiedziała by słońcu by inaczej świeciło. A tutaj mistrzowska ręka fotografa zadziała cuda. Stylizowane sesje ślubne to coraz częstsze rozwiązanie. Pary chcą mieć pamiątkę z tego wielkiego dnia. Warto jest zwrócić uwagę na tego typu fotografie bo są źródłem inspiracji
Sesja ślubny Edyty i Kuby z widokiem na piękną panoramą Gorców! Wspaniała!
Sesja ślubny Edyty i Kuby z widokiem na piękną panoramą Gorców! Wspaniała!
Cała ta sesja ma w sobie urok i wdzięk. Jest subtelna i delikatna. Czaruje zachwycającą kolorystyką. Ma w sobie magię, którą nie sposób jest opisać słowami. Bo czasem tak naprawdę nie ma sensu gadać, czasem wystarczy w milczeniu się zachwycać. I właśnie Was do tego zachęcam.
Reportaż ślubny Aldony i Dymitra w Lubawce. Sudecki ślub z widokiem!
Reportaż ślubny Aldony i Dymitra w Lubawce. Sudecki ślub z widokiem!
Fotograf ten również zwracał wielką uwagę na detale. To w końcu szczegóły decydują o tym, w jaki sposób odbieramy całość danej stylizacji. Plenerowa sesja ślubna cechuje się niezwykłym ciepłem i wielką subtelnością. Jest idealna.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji