Polsko - holenderski ślub Kasi i Ricardo

Fot. Robert Wróblewski

Kasia jest Polką a Ricardo Holendrem. Mimo, że wesele odbyło się w Polsce, było mocno holenderskie, a nawet międzynarodowe… Zapraszamy na wesele w chodakach z tulipanami w tle!

Fot. Robert Wróblewski
Fot. Robert Wróblewski
Fot. Robert Wróblewski

Kasia i Ricardo mieszkają w Holandii, dlatego organizację wesela postanowili powierzyć specjalistom z agencji Indygo, którzy zatroszczyli się o wszystko, czego Para nie byłaby w stanie załatwić na odległość. Z pomocą konsultantek, Kasia wybrała między innymi salę weselną, nietypowy transport (który zobaczycie na zdjęciach poniżej) i fioletowe tulipany do bukietu ślubnego (i nic w tym dziwnego, że były one specjalnie sprowadzane z Holandii :)).

Fot. Robert Wróblewski

Przed ślubem Narzeczeni założyli internetową stronę ślubną, z której goście mogli dowiedzieć się między innymi jak poznała się Para Młoda, obejrzeć zdjęcia i wpisać się do księgi gości. Na stronie znalazły się także informacje dotyczące Polski – co warto zwiedzić, jakie wybrać hotele i jakimi środkami transportu podróżować. (Bardzo żałujemy, że kiedy Kasia i Ricardo planowali swój ślub, nie było jeszcze Zankyou w wersji polskiej i holenderskiej, których darmowa strona ślubna sprawdziłaby się idealnie dla pary takiej jak oni! Naprawdę świetny pomysł!- redakcja)

Fot. Robert Wróblewski

Przyjęcie ślubne odbyło się w 3 językach – polskim, holenderskim i angielskim. Aby ułatwić gościom uczestnictwo w ceremonii, Para przygotowała książeczki z tłumaczeniem przebiegu uroczystości. Głównym księdzem przewodniczącym ceremonii był holenderski duchowny, a prywatnie ojciec chrzestny Pana Młodego.

Fot. Robert Wróblewski
Fot. Robert Wróblewski
Fot. Robert Wróblewski
Fot. Robert Wróblewski
Fot. Robert Wróblewski

Kasia i Ricardo mieli bardzo dużo pomysłów na ten ślub. Miało być elegancko, ale jednocześnie inaczej… I choć nie wszystkie pomysły udało się zrealizować ( np. przejazd Młodej Pary z kościoła na salę na holenderskim rowerze!), goście mogli zobaczyć wiele oryginalnych momentów – np. pierwszy taniec, który z klasycznego walca angielskiego przerodził się w bardzo alternatywny układ kroków zaprezentowanych przez Młodą Parę, co możecie zobaczyć poniżej!

Fot. Robert Wróblewski
Fot. Robert Wróblewski

Zgodnie z tradycją holenderską, bliscy przygotowują dla młodej pary niespodzianki w formie skeczy, przedstawień itp. Takich atrakcji nie zabrakło także na polsko – holenderskim weselu Kasi i Ricardo- usłyszeli oni piosenkę napisaną specjalnie dla nich, a Mama Ricardo przeczytała humorystyczny wiersz dotyczący Pana Młodego. Piosenka – mimo, że w języku holenderskim – została zaśpiewana także przez polskojęzycznych gości!

Fot. Robert Wróblewski
Fot. Robert Wróblewski

Fotograf: Robert Wróblewski

Sala Weselna: Pałac w Jabłonnie

Organizacja wesela: Indygo 

Suknia ślubna: Salon Abiu/ Tylko Ona   

Zespół: M-Art.

Najlepszych usługodawców na swój ślub znajdziesz w katalogu ślubnym Zankyou.

 

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji