31
1 od 31
1 od 31
1 od 31
1 od 31
1 od 31
1 od 31
1 od 31
1 od 31
1 od 31
1 od 31
1 od 31
1 od 31
1 od 31
1 od 31
1 od 31
1 od 31
1 od 31
1 od 31
1 od 31
1 od 31
1 od 31
1 od 31
1 od 31
1 od 31
1 od 31
1 od 31
1 od 31
1 od 31
1 od 31
1 od 31
1 od 31

Opis

Pracujemy na terenie Polski, Europy. Najlepiej czujemy się w naturalnej, niepozowanej fotografii reporterskiej. Zakochalismy się w poracającej modzie na prostotę, skandynawski minimalizm, styl boho i panny młode wolne od lokówek, lakieru do włosów z kwiatami we włosach zamiast welonów..

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  3500
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia, Kamerzysta na wesele
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Fotografia reporterska
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  30% zadatek
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  3 miesiące
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Naturalne reporterskie spojrzenie na Wasz wyjątkowy dzień. Niczego nie reżyserujemy, nie poprawiamy rzeczywistości. Staramy się być transparentni podczas pracy by nie wywoływać niepotrzebnego zamieszania i nie dekoncentrować Was i Waszego otoczenia. Uwielbiamy prostotę i naturalność. Zakochaliśmy się w skandynawskiej wrażliwości pozbawionej bizantyjskiej ociężałości i zamiłowania do przesady :)
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  ponad 10 lat

Opinia/i (18)

4.9
18 opinii
Przez anianowickas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Szczerze możemy polecić wszystkim, którym marzy się profesjonalna i niezwykła sesja fotograficzna.  Korzystaliśmy z usług lovelywedding dwukrotnie, pierwszy raz na sesji narzeczenskiej a następnie na sesji ślubnej.  Podczas sesji panowała bardzo przyjemna atmosfera, a zarazem padło dużo pomocnych wskazówek.  Elwirze dziękujemy szczególnie, bo jeszcze podczas ślubu i wesela wprowadziła dużo spokoju.

To co wychodzi z ich pracy nazwała bym raczej małym dziełem sztuki, a nie zdjęciami. Dbałość o detale jest imponująca. Zdjęcia przepiękne i to nie tylko nasza opinia, bo możemy być nieobiektywni (jako modele), ale takie opinie również usłyszeliśmy od znajomych, którzy potrafią być krytyczni i szczerze to wyrazić.  

Polecam gorąco. Za profesjonalizm, jakość wykonanej pracy i za atmosferę podczas sesji. Po prostu Super!!! 

Zgłoś nadużycie
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

Śmiało możemy polecić Lovelywedding na sesję weselno-ślubną, wszystko wykonane jak najbardziej poprawnie, sumiennie na czas i zgodnie z ustaleniami,  w fotografii nie zabrakło natomiast polotu i przemyślenia…

Zgłoś nadużycie
Przez amikurendas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo profesjonalna para fotografów. Podczas przyjęcia są transparentni:)  Pewnie dlatego udaje im się uchwycić klimat i moment dzięki któremu zdjęcie ma "to coś". Kreatywnie bawią się ostrością i światłem w swojej fotografii. Polecam i pozdrawiam:)

Zgłoś nadużycie
Przez magda8s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z czystym sumieniem i bez cienia wątpliwości gorąco polecam! Są oryginalni, profesjonalni i dbają o szczegóły. Artyści z pasją. Wypalenie zawodowe im nie grozi.Pozdrawiam :) 

Zgłoś nadużycie
Przez agatokarkas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jeżeli oczekujesz motywu gołąbków, latających obrączek lub filmu trwającego ponad dwie godziny to odpuść sobie tą firmę. Lovelywedding unika wszystkiego co jest związane ze ślubnym - choć wciąż modnym - kiczem. I wiecie co? Robią to w pięknym stylu.

Firma z ponad dekadą stażu, ciągle rozwijająca swój warsztat, dbająca o to, aby mieć sprzęt z najwyższej jakościowo półki.

Na swoim weselu - jeżeli masz podobny temperament i poczucie humoru - nie zauważysz, że to obce osoby. Wtapiają się w gości weselnych jak kameleony - tym samym niektóre momenty są uchwycone w zaskakujących i szczerych chwilach. 

Gorąco polecamy!

Agu i Dominik

Zgłoś nadużycie
Właściciel wizytówki
Jesteście kochani! Pracowało nam się dla was fantastycznie ponieważ jesteście wyjątkowi <3 Opowieści Dominika o tym jak się poznaliście wspominamy do dziś..

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

Lista wszystkich lokalizacji Lovelywedding studio w Mazowieckie:

Warszawa 609449934