Ewelina Rypina-Cywińska Photography

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Ewelina Rypina-Cywińska Photography

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

My name is Ewelina. I am a woman, wife, “dog mom” and adventurer. Being a passionate and fulfilled person I always try to do things in life that make me happy. The world makes me curious and I am deeply inspired by nature and people.

We live in a world full of endless possibilities but the pace of it is sometimes overwhelming. Photography allows me to capture those fleeting moments that are both unique and worth remembering. It gives me possibility to access the experiences that would not be obtainable without photos. Thanks to photography I can explore not only the world but also myself. It is my tool of expression and my voice in important matters.

I capture love through photos because I believe that love is the biggest driving force. It completes life and gives a new beginning. There is nothing more beautiful and inspiring than being its witness and having the privilege of photographing it by capturing those beautiful moments. And I know… yes, it sounds cheesy but being a sentimental idealist through and through I sincerely believe in it.

In story of two lovers I seek energy, emotions, intimacy and magic of the given moment. I appreciate minimalism and naturalness in every sense of the world.

Partnership and cooperation with people who share my approach to life and value photography is important to me. I do not want to be a photographer only. I want to create a bond that lasts years and turns into a close friendship. This special connection will bring tons of joy and mesmerising photos – I am sure of it. So please, do not be surprised by me asking tons of questions and nagging you to meet. I always try to be around and be helpful.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Fotografia reporterska
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Ewelina Rypina-Cywińska Photography

4.7
2 opinii
2 opinii
Profesjonalizm
(2)
Jakość/cena
(2)
Polecasz to?
(2)
sara.lis
Autor: Sara
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Profesjonalizm, pasja, wulkan energii, niezwykła kreatywność- to tylko kilka określeń, które przychodzą mi do głowy, gdy myślę o współpracy z Eweliną.   Rzadko spotyka się osoby tak otwarte i zaangażowane bezgranicznie w to, co robią. Dla Eweliny fotografia to nie praca, to przede wszystkim pasja. Pokuszę się o stwierdzenie, iż jest to jej druga miłość. Decydując się na współpracę z Eweliną, w tym tak dla nas ważnym momencie, wiedziałam, że nasza Pani fotograf stanie na wysokości zadania. Byłam o to niezwykle spokojna. I nie zawiodłam się. Ba!!! Zdjęcia Eweliny są czarujące, onieśmielające, a każde z nich, to oddzielna historia.  Ewelina zatrzymała najpiękniejsze chwile w swoim obiektywie, stworzyła dla nas swoistego rodzaju opowieść. Dzięki niej nasze skromne ściany zdobią bajeczne, tajemnicze zdjęcia, mające swoją „duszę”. Jesteśmy szczęśliwi, że trafiliśmy na tak wspaniała osobę! Ewelino! Z całego serca dziękujemy Ci za współpracę! Uszczęśliwiaj swoją niezwykła pracą inne pary! Jesteś wielka! Sara & Gabriel

Zgłoś nadużycie
labedzka.magdalena
Autor: magnik
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z czystym sumieniem polecam Ewelinę wszystkim planującym sesje ślubne i nie tylko! Współpraca z nią jest czystą przyjemnością i zabawą. Nie wymusza sztucznego pozowania, ale naturalnie uchwyca najpiękniejsze chwile.  Przy niej można zupełnie zapomnieć o obecności aparatu i po prostu świetnie się bawić. Do tego Ewelina jest przesympatyczna i zawsze uśmiechnięta, a jej profesjonalizm i zaangażowanie są godne podziwu.

 

Poprosiliśmy z mężem Ewelinę o sesję z okazji rocznicy ślubu. Współpraca z Eweliną była czystą przyjemnością, więc efekt nie mógł być inny jak cudowne zdjęcia. Ewelina była świetnie przygotowana do sesji, począwszy od znajomości najpiękniejszych zakamarków okolicy, po wiedzę w którym miejscu o danej porze będzie najlepsze światło. Niezwykle przyjazna atmosfera pozwoliła nam zapomnieć o obecności aparatu i po prostu świetnie się bawić. W osobie Eweliny łączą się profesjonalizm i wielka pasja do fotografowania z empatią, troską i życzliwością.

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto: 02-703

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt