18
1 od 18
1 od 18
1 od 18
1 od 18
1 od 18
1 od 18
1 od 18
1 od 18
1 od 18
1 od 18
1 od 18
1 od 18
1 od 18
1 od 18
1 od 18
1 od 18
1 od 18
1 od 18

Opis

Moje podejście do fotografii ślubnej jest typowo reporterskie. Na www.jacekwaszkiewicz.com nie znajdziecie pozowanych, typowo ślubnych zdjęć, ustawianych kadrów. Moje portfolio obfituje za to w realistyczne, przepełnione emocjami fotografie, które tworzą spójny fotoreportaż ślubny z tego najważniejszego w Waszym życiu dnia.

Owocem mojego rozwoju w dziedzinie fotoreportażu było zdobycie Zdjęcia Roku w prestiżowym konkursie fotografii prasowej Grand Press Photo 2011 oraz drugiego miejsca w kategorii fotoreportaż — Wydarzenie. Jestem również laureatem konkursu BZW BK Press Photo 2011 w kategorii fotoreportaż – Wydarzenie oraz zdobywcą pierwszego miejsca edycji 2013 w kategorii fotoreportaż — Życie codzienne. 

Jako fotograf ślubny należę do prestiżowego Międzynarodowego Stowarzyszenia Profesjonalnych Fotografów Ślubnych — The International Society of Professional Wedding Photographers (ISPWP), które w swoich szeregach skupia tylko najlepszych fotografów zajmujących się tematyką ślubną na świecie.

Na bazie doświadczenia zdobytego na gruncie fotografii prasowej i fotoreportażu tworzę nową jakość w fotografii ślubnej. 

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  5000
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Fotografia reporterska
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:30
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Warunkiem rezerwacji terminu jest podpisanie umowy i wpłata pierwszej raty, stanowiącej zaliczkę. Druga rata płatna jest w terminie 14 dni przed ślubem. Trzecia, ostatnia rata w terminie 7 dni po oddaniu wybranych i obrobionych zdjęć.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Reporterskie podejście do fotografii. Jak najmniej ustawianych, reżyserowanych zdjęć, jak najwięcej kadrów przedstawiających emocje i spontaniczne reakcje. Po całym dniu mojej pracy można liczyć na spójny i realistyczny fotoreportaż ślubny. Wyróżnia mnie doświadczenie w dziedzinie fotoreportażu wyniesione z pracy przy fotografii prasowej, oraz nagrody: - Zdjęcie Roku , oraz 2 nagroda za fotoreportaż w konkursie Grand Press Photo - 1 oraz 2 nagroda za fotoreportaż w konkursie BZWBK Press Photo
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  5 lat
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Pracuję sam.
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  Po 48 h od ślubu każda moja para otrzymuje pierwsze kilkadziesiąt zdjęć. Cały materiał oddaję po ok 21 dniach od daty ślubu.

Opinia/i (7)

4.9
7 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Naprawde polecam! Dlugo szukalam fotografa, ktoremu moglabym zaufac podczas wlasnego slubu i smialo moge stwierdzic, ze jak fotograf to tylko Jacek Waszkiewicz :) wspaniale zdjecia reportazowe, ktorymi zachwyceni byli wszyscy goscie. Podczas uroczystosci fotograf pozostaje "w ukryciu", goscie nie byli swiadomi nawet, ze ktos robi zdjecia, dzieki czemu ujecia wyszly bardzo naturalnie i realistycznie. Fotografa wyroznia takze szybki czas oddania gotowego materialu. Pierwsze kilka zdjec otrzymalismy juz na drugi dzien! piekny, elegancki album z reportazem slubnym byl gotowy wczesniej niz sie spodziewaliśmy :) do tego super kontakt, zawsze dostepny i pomocny przy organizacji. 

Zgłoś nadużycie
Przez agatauba2s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Współpraca z Jackiem to czysta przyjemność! Dyskretny, sumienny i terminowy - pełen profesjonalizm. Efekty jego pracy są zdumiewające! Na każdym zdjęciu potrafi w niesamowity sposób uchwycić całą gamę emocji co sprawia, że  od zdjęć nie można oderwać oczu!

Usługi Jacka zachwalamy wszędzie i polecamy wszystkim!!

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jesteśmy zachwyceni efektem. Współpraca była bardzo przyjemna. Pan Jacek jest kontaktowy, bardzo profesjonalny. Podczas wesela nie czułam jego obecności co jest bardzo ważne ! 

Zgłoś nadużycie
Przez myszkamgs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

W 100% polecam przepiękne,pełne życia zdjęcia, zatrzymujące na zawsze najważniejsze dla nas chwile. Czysta przyjemność współpracy, pełen profesjonalizm.

Zgłoś nadużycie
Przez jowitabs
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jacek fotografował nasz ślub w 2016 roku

Jego zdjęcia zrobiły totalna furorę 

sa wspaniale i oryginalne

Dodatkoeo jest to niezwykle miły skromny człowiek o wysokiej kulturze osobistej 

byl bardzo dyskretny a niezwykle skuteczny 

wystawiamy mu najwyższa z możliwych ocen !

Polecamy !!!!!!

Jowita i James 

Zgłoś nadużycie

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

Lista wszystkich lokalizacji Jacek Waszkiewicz Photography w Mazowieckie:

Zwycięzców 43 03-937 Warszawa 794387393