Jacek Waszkiewicz Photography

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Jacek Waszkiewicz Photography

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność
  • Zdjęcie od 4 500 zł

Moje podejście do fotografii ślubnej jest typowo reporterskie. Na www.jacekwaszkiewicz.com nie znajdziecie pozowanych, typowo ślubnych zdjęć, ustawianych kadrów. Moje portfolio obfituje za to w realistyczne, przepełnione emocjami fotografie, które tworzą spójny fotoreportaż ślubny z tego najważniejszego w Waszym życiu dnia.

Owocem mojego rozwoju w dziedzinie fotoreportażu było zdobycie Zdjęcia Roku w prestiżowym konkursie fotografii prasowej Grand Press Photo 2011 oraz drugiego miejsca w kategorii fotoreportaż — Wydarzenie. Jestem również laureatem konkursu BZW BK Press Photo 2011 w kategorii fotoreportaż – Wydarzenie oraz zdobywcą pierwszego miejsca edycji 2013 w kategorii fotoreportaż — Życie codzienne. 

Jako fotograf ślubny należę do prestiżowego Międzynarodowego Stowarzyszenia Profesjonalnych Fotografów Ślubnych — The International Society of Professional Wedding Photographers (ISPWP), które w swoich szeregach skupia tylko najlepszych fotografów zajmujących się tematyką ślubną na świecie.

Na bazie doświadczenia zdobytego na gruncie fotografii prasowej i fotoreportażu tworzę nową jakość w fotografii ślubnej. 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Fotografia
Z
4 500 zł
W jakim stylu głównie kręcisz zdjęcia/filmy?
Fotografia reporterska
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Warunkiem rezerwacji terminu jest podpisanie umowy i wpłata pierwszej raty, stanowiącej zaliczkę. Druga rata płatna jest w terminie 14 dni przed ślubem. Trzecia, ostatnia rata w terminie 7 dni po oddaniu wybranych i obrobionych zdjęć.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
5
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Jacek Waszkiewicz Photography

4.8
17 opinii
17 opinii
Profesjonalizm
(16)
(1)
Jakość/cena
(16)
(1)
Polecasz to?
(16)
(1)
zosia.kowalczyk97
Autor: Zosia
1.6666666666667
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jako fotograf-super, ale jako człowiek - bardzo niemiły z nieprofesjonalnym podejściem do klienta.

Jacek fotografował nasz ślub pod koniec kwietnia 2023. Jeżeli chodzi o jakość zdjęć to nie mamy nic do zarzucenia. Natomiast Jacek funkcjonuje w swój określony sposób i styl i jeżeli masz do niego jakiekolwiek uwagi - niestety, najprawdopodobniej nie przyjmie ich dobrze lub nie zgodzi się z nimi.

Warto dodać sobie w umowie punkt o realizacji czasu albumów, gdyż my na nasze czekaliśmy prawie 3 miesiące, a po drodze były pomyłki typu inny kolor okładki niż zamówiony czy zły adres wysyłki, na które Jacek odpisał mi wyłącznie „błędy się zdążają = życie”.

Finalnie albumy dostaliśmy takie jakie miały być, natomiast oprócz długiego czasu oczekiwania, po drodze było także: blokowanie galerii zdjęć i zmniejszanie ilości zdjęć do tylu ile było w umowie(+10 więcej), straszenie dodatkowymi kosztami, których nie było w umowie, straszenie prawnikami i sądami w przypadku dalszego kontaktu z mojej strony czy wystawienia niepochlebnej opinii i wiele nieuprzejmych słów.

Takie zachowanie w stosunku do klienta, drugiego człowieka i kobiety powinno być piętnowane. Jeszcze raz podkreślam - zdjęcia, albumy itd były ładne, natomiast za tę cenę myślę, że jest wielu równie dobrych fotografów w Warszawie, którzy mają trochę autorefleksji, potrafią przyznać się do błędu i rozmawiać z klientem.

Zgłoś nadużycie
lukasik.tomi
Autor: Tomasz
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Współpraca z Jackiem była czystą przyjemnością. Reportaż bardzo profesjonalny, w pełni oddaje emocje tego szczególnego dnia. Szczerze polecamy!

Zgłoś nadużycie
elwira16
Autor: Elwira
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zdjęcia Jacka przykuły naszą uwagę, ponieważ wyglądały jak kadry fotoreportażu z magazynu i niesamowicie zatrzymywały emocje. Nie dało się już o nich zapomnieć, więc poprosiliśmy Jacka o nasz ślubny reportaż 12 sierpnia 2017r. Po czasie uważam, że to była świetna decyzja - Jacek ma prawdziwy dar do chwytania sytuacji i zatrzymywania emocji w kadrze. Zdjęcia są bardzo dynamiczne, autentyczne i niosą ogromny ładunek emocjonalny. Każda fotografia to inne wspomnienie, oglądając te zdjęcia pamiętam dokładnie co kto powiedział lub zrobił, tak dobrze przwołują dany moment :) Takie samo wrażenie mają moi bliscy. Odnośnie stylu pracy - Jacek pracje bardzo dyskretnie, jest praktycznie niezauważalny, nie pamiętam prawie jego obecności z wesela, chociaż zdjęcia i poszczególne ujęcia wskazują, że był zawsze w pobliżu. Dodatkowo ma w sobie duży spokój, co działa bardzo uspokajająco kiedy jest się w centrum wydarzeń :) Liczba gości na naszym przyjęciu przekraczała 200 osób i okazało się, że jednen profesjonalista jest w stanie to ogarnąć :) Miłą niespodzianką było otrzymanie pierwszej porcji zdjęć praktycznie dwa dni po ślubie, kiedy wszyscy jeszcze żyją chwilą i się emocjonują. Wielki plus za dostępność i łatwą komunikację. 

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 03-937

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt