Fotosceny - Tomasz Budzyński Fotografia

  • Cena od: 1 800 zł

Utrwalanie chwil w zdjęciach jest pasją, którą łączę z pracą zawodową. Oddaję się jej z całą pozytywną energią. Dążę do tego, aby w moich fotografiach były zawarte nie tylko obrazy, ale przede wszystkim - uczucia. W moim fotoreportażu i sesjach nie ograniczam się wyłącznie do konkretnych stylów pracy czy wykorzystywanych technik, nie ulegam chwilowym modom. Stawiam na kreatywność i swobodnie dostosowuję ofertę do indywidualnych potrzeb klienta, starając się, aby tworzone przeze mnie obrazy były oryginalne, indywidualne i nieszablonowe.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Fotosceny - Tomasz Budzyński Fotografia i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Fotosceny - Tomasz Budzyński Fotografia

4.9 15 opinii
Autor: Paula
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z całego serca i z czystym sumieniem polecamy Tomka Jesteśmy zachwyceni zdjęciami, które wykonał podczas naszego ślubu i wesela. Otrzymaliśmy idealnie uchwycone, naturalne i niebanalne kadry pełne emocji, o które tak bardzo nam chodziło. Razem z fotoproduktami najwyższej jakości, które bardzo szybko dostaliśmy po weselu, będą dla nas wspaniałą pamiątką. Tomek to utalentowany profesjonalista, który pracuje z pasją i zaangażowaniem. Od początku był doskonale przygotowany, a podczas naszej uroczystości był bardzo dyskretny i taktowny, dzięki czemu wszyscy czuliśmy się swobodnie. To też przemiły, otwarty i kulturalny człowiek, więc współpraca z nim to czysta przyjemność.  

Jesteśmy szczęśliwi, że to właśnie on towarzyszył nam w tak ważnym dniu i serdecznie wszystkim polecamy!

Zgłoś nadużycie
Autor: Joanna
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Już po pierwszej rozmowie z Panem Tomkiem wiedziałam, że będzie najlepszym fotografem na weselu mojego syna i synowej. Sesja fotograficzna była jednym z prezentów, dlatego ja zajęłam się pierwszymi ustaleniami. Pan Tomasz od samego początku miał świetny kontakt z Młodą Parą, poznał ich potrzeby, zbliżył się na tyle, że na sesji zachowywali się jak gdyby fotografował ich przyjaciel. Nie było widać stresu, bardzo ładnie uśmiechali się i ustawiali do zdjęć. Zdjęcia w plenerze potraktowali jak fajną zabawę. Dzięki temu Pani Młoda ma fantastyczne zdjęcia w białej sukni i trampkach Pan Tomasz specjalnie przyjechał dzień wcześniej aby dokładnie przeanalizować i przyjrzeć się otoczeniu. Mieliśmy okazję lepiej się poznać i przygotować do całej uroczystości. Wykonał mnóstwo zdjęć z których nie umieliśmy wybrać ustalonej wcześniej liczby. Wszystkie były bardzo ładne i niepowtarzalne. Na każdym zdjęciu coś się dzieje. Mam wrażenie, że te zdjęcia „żyją”. Każde będzie miłym wspomnieniem. Podczas całej uroczystości Pan Tomek był prawie niewidzialny. Nikogo nie ustawiał. Nikt nie improwizował. Wyłapał niesamowite momenty i uwiecznił na papierze. Gorąco polecam Pana Tomka! Jeśli jeszcze nie wybraliście fotografa, nie zwlekajcie. Pan Tomek to fotograf z ogromnym doświadczeniem i wyjątkowym, ciepłym i pełnym opanowania podejściem do Młodej Pary i wszystkich Gości.

Zgłoś nadużycie
Autor: Anna
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jeżeli chcecie odjąć sobie stresu w dniu ślubu i czuć się swobodnie przed obiektywem - z czystym sumieniem polecamy Tomka :)!

Już przy pierwszej rozmowie, Tomek zrobił na nas bardzo pozytywne wrażenie, które zaważyło na tym, że podjęliśmy współpracę.
Jest bardzo komunikatywną i elastyczną osobą, potrafi znaleźć rozwiązanie na najbardziej nietypowe sytuacje. Doradza i służy pomocą. Potrafi doskonale uchwycić każdą chwilę i nawet w mało korzystnej aurze, wyczarować piękną sesję
Dodam, że nie byliśmy najłatwiej współpracującą parą - a Tomek miał do nas anielską cierpliwość ;)

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?
Fotografia
Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?
Artystyczna fotografia ślubna
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Przy podpisaniu umowy wymagany jest 30% zadatek, reszta płatności przy odbiorze zdjęć.
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
5
Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?
Najczęściej pracuję sam, choć zdarza się, że wspomagam się asystentem bądź też drugim fotografem, jeśli jest to wymaganie klienta.
Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?
od 15 do 60 dni - zależnie od wymaganego zakresu realizacji
Od jakiej ceny można wynająć Twoją usługę lub produkt?
1800

Adres

Miasto: 03407
Powiązane tagi:
  • Fotograf ślubny
  • Średnie ceny
  • Fotografia
  • Styl artystyczny