Fotosceny - Tomasz Budzyński Fotografia

60

Opis

Utrwalanie chwil w zdjęciach jest pasją, którą łączę z pracą zawodową. Oddaję się jej z całą pozytywną energią. Dążę do tego, aby w moich fotografiach były zawarte nie tylko obrazy, ale przede wszystkim - uczucia. W moim fotoreportażu i sesjach nie ograniczam się wyłącznie do konkretnych stylów pracy czy wykorzystywanych technik, nie ulegam chwilowym modom. Stawiam na kreatywność i swobodnie dostosowuję ofertę do indywidualnych potrzeb klienta, starając się, aby tworzone przeze mnie obrazy były oryginalne, indywidualne i nieszablonowe.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  1800
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Przy podpisaniu umowy wymagany jest 30% zadatek, reszta płatności przy odbiorze zdjęć.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Fotografią zajmuję się od ponad 10 lat, jestem członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików i moje zamiłowanie do fotografii artystycznej przenoszę na pole fotografii użytkowej. Obrazy, które rejestruję, tworzą historię nierzadko najważniejszych momentów życia i dają możliwość odbywania podróży w czasie niemal w dowolnym momencie. Staram się, aby za każdym razem były to obrazy niebanalne, oryginalne i nieszablonowe, ukazujące klimat rejestrowanych scen - w tym wszystkim bardzo pomaga mi podejście kreatywne i artystyczne.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  5
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Najczęściej pracuję sam, choć zdarza się, że wspomagam się asystentem bądź też drugim fotografem, jeśli jest to wymaganie klienta.
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  od 15 do 60 dni - zależnie od wymaganego zakresu realizacji

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x5

Opinia/i (8)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 8 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Tomek robił nam i zaproszonym gościom zdjęcia w pałacu ślubów. Wyszła bardzo fajna seria fotografii cechujących się atrakcyjną kompozycją, pomysłowymi ujęciami i nieskazitelną techniką wykonania. Jako fotograf Tomek jest bardzo dyskretny, nienarzucający się, dzięki czemu my i nasi goście mogliśmy czuć się swobodnie podczas całej uroczystości. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć robionych przez Tomka i szczerze polecamy jego usługi.

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jeżeli zastanawiacie się jakiego fotografa wybrać na ten wyjątkowy dzień tudzież sesje to z  czystym sumieniem polecamy Tomasza. Rewelacja to mało powiedziane. Pomysłowość i świetne ujęcia to zdecydowanie jego atut. Fotograf z którym można swobodnie porozmawiać, ustalić wszystko.  Zrobi takie zdjęcia że jedynym problemem będzie wybór fotografii do ramek bo najchętniej wytapetowało by się nimi cały dom. My mieliśmy sesje w Wenecji wiec oprócz sympatycznego "ustawiania do zdjęć" był dla nas przewodnikiem... Miło się słuchalo jak z przejęciem opowiada o tym miejscu. Ciekawy i inteligentny człowiek który w sytuacjach kryzysowych zachowuje zimną krew i potrafi nawet zeszyć suknie ślubną . Bajeczny czas. Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia i niezwykłe wspomnienia.

Zgłoś nadużycie
Przez ronoans
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Tomek var fotografen under vårt bryllup i Roma i november 2019. Han deltok på kirsebærene og også de forskjellige aktivitetene vi hadde planlagt for dagen. Bildene viste seg helt faboulus og fullfylte våre forventninger. Tomek fulgte opp med den hurtige forespørselen. Vi gleder oss til å se deg og jeg ser frem til å jobbe med deg. 

Takk Tomek for å skape minner for oss.

-Beate og Rolf 

Zgłoś nadużycie
Przez olasaniks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Praca z Tomkiem to czysta przyjemność. Zdjęcia ze ślubu wyszły obłędnie. Wyłapane najpiękniejsze chwile i zachowana przy tym intymność całej ceremonii. Zdjęcia wyszły jak z okładki, dopieszczony każdy szczegół, a praca Tomka na najwyższym poziomie. Cierpliwość i zaangażowanie 10/10. POLECAM!

Zgłoś nadużycie
Przez stians
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Min kone og jeg giftet seg i Warzawa i juni og valgte å bli fotografert av Tomek. Det var en glede å bli kjent med denne fantastiske mannen. Vi ble guidet gjennom flere områder av byen og hørt om mange gode historier. Vi er utrolig fornøyd med den unike opplevelsen og profesjonelle fotografen. Takk, Tomek.

Vi kan absolutt anbefale Tomeks tjenester.

Med vennlig hilsen
Linn & Stian

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Jak zorganizować ślub krok po kroku: kalendarz 12 miesięcy przygotowań
Jak zorganizować ślub krok po kroku: kalendarz 12 miesięcy przygotowań

Lista wszystkich lokalizacji Fotosceny - Tomasz Budzyński Fotografia w Mazowieckie:

 • #Średnie ceny
 • #Fotografia
 • #Styl artystyczny