Fotosceny - Tomasz Budzyński Fotografia

61

Opis

Utrwalanie chwil w zdjęciach jest pasją, którą łączę z pracą zawodową. Oddaję się jej z całą pozytywną energią. Dążę do tego, aby w moich fotografiach były zawarte nie tylko obrazy, ale przede wszystkim - uczucia. W moim fotoreportażu i sesjach nie ograniczam się wyłącznie do konkretnych stylów pracy czy wykorzystywanych technik, nie ulegam chwilowym modom. Stawiam na kreatywność i swobodnie dostosowuję ofertę do indywidualnych potrzeb klienta, starając się, aby tworzone przeze mnie obrazy były oryginalne, indywidualne i nieszablonowe.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  1800
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Przy podpisaniu umowy wymagany jest 30% zadatek, reszta płatności przy odbiorze zdjęć.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Fotografią zajmuję się od ponad 10 lat, jestem członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików i moje zamiłowanie do fotografii artystycznej przenoszę na pole fotografii użytkowej. Obrazy, które rejestruję, tworzą historię nierzadko najważniejszych momentów życia i dają możliwość odbywania podróży w czasie niemal w dowolnym momencie. Staram się, aby za każdym razem były to obrazy niebanalne, oryginalne i nieszablonowe, ukazujące klimat rejestrowanych scen - w tym wszystkim bardzo pomaga mi podejście kreatywne i artystyczne.
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  5
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  Najczęściej pracuję sam, choć zdarza się, że wspomagam się asystentem bądź też drugim fotografem, jeśli jest to wymaganie klienta.
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  od 15 do 60 dni - zależnie od wymaganego zakresu realizacji

Opinia/i (5)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 5 opinii
Przez olasaniks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Praca z Tomkiem to czysta przyjemność. Zdjęcia ze ślubu wyszły obłędnie. Wyłapane najpiękniejsze chwile i zachowana przy tym intymność całej ceremonii. Zdjęcia wyszły jak z okładki, dopieszczony każdy szczegół, a praca Tomka na najwyższym poziomie. Cierpliwość i zaangażowanie 10/10. POLECAM!

Zgłoś nadużycie
Przez stians
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Min kone og jeg giftet seg i Warzawa i juni og valgte å bli fotografert av Tomek. Det var en glede å bli kjent med denne fantastiske mannen. Vi ble guidet gjennom flere områder av byen og hørt om mange gode historier. Vi er utrolig fornøyd med den unike opplevelsen og profesjonelle fotografen. Takk, Tomek.

Vi kan absolutt anbefale Tomeks tjenester.

Med vennlig hilsen
Linn & Stian

Zgłoś nadużycie
Przez lukasz.praduns
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Tomka. Zdjęcia wyszły znakomicie. Usługa na bardzo wysokim poziomie. Szczerze polecamy.

Zgłoś nadużycie
Przez railas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zawsze chciałam mieć pamiątkę ze ślubu w postaci pięknych zdjęć, bez filmu, którego i tak nikt później nie ogląda. I Tomek to marzenie spełnił. Mamy przepiękne zdjęcia, które wszyscy z zachwytem oglądają i mówią, że wyglądają jak z najlepszego magazynu. I tak też się czuliśmy podczas sesji - jakbyśmy byli najważniejsi na świecie, a nasze zdjęcia miały być najpiekniejsze i zdobić okładki najlepszych magazynów ślubnych lub modowych. Tomek potrafi uchwycić piękno chwil i ludzi, nawet w momentach kiedy wydaje się, że nie ma warunków na sesję. W dniu naszego ślubu miała być sesja na łące z koniem w promieniach słońca i z błękitnym niebem. A było zimno i bardzo pochmurnie. Myślałam, że nic ze zdjęć nie będzie, ale gdy zobaczyłam efekt, to mi dosłownie „szczena opadla”. Zdjęcia wyszły mega i nikt nie mógł uwierzyć, że były robione na zwykłej łące za stajnią. Do tego Tomek potrafi zrobić zdjęcie konia tak, żeby wydobyć z niego całe piękno, a na naszej sesji fotografował to zwierzę pierwszy raz. Niewielu jest w kraju fotografów, którzy to potrafią co świadczy o ogromnym talencie i dowodzi, że Tomek potrafi się odnaleźć w każdych warunkach. Reasumując. Jeżeli ktoś z Was marzy o przepięknej pamiątce z tego najważniejszego dnia w życiu, to wybierając Tomka podejmie jedną z najlepszych decyzji w życiu i potem oglądając zdjęcia przyzna mi rację, że nie mógł dokonać lepszego wyboru. Z całego serca polecam

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jeśli chcesz się czuć swobodnie podczas sesji, wyglądać naturalnie na pamiątkowych zdjęciach, masz własne pomysły na ujęcie rzeczywistości lub wręcz przeciwnie nie masz pojęcia jak się ustawić do zdjęć wybierz Tomka!!! Wspaniały człowiek, artysta i fotograf! Jego takt, spokój, gotowość do działania, a jednocześnie ważna dla fotografa "niewidzialność" jest unikatowa! POLECAMY :)

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Jak zorganizować ślub krok po kroku: kalendarz 12 miesięcy przygotowań
Jak zorganizować ślub krok po kroku: kalendarz 12 miesięcy przygotowań

Lista wszystkich lokalizacji Fotosceny - Tomasz Budzyński Fotografia w Mazowieckie:

 • #Średnie ceny
 • #Fotografia
 • #Styl artystyczny