London Bridal Fashion Week 2015! Nie możesz tego przegapić!

Początek 2015 roku przynosi nowe wydarzenia ślubne! Rozpoczynamy ten rok pełni ekscytacji. Zankyou jest zaszczycone objęciem patronatu medialnego nad London Bridal Fashion Week. Wydarzenie jest organizowane po raz pierwszy w historii.

Foto: YolanCris
Foto: Yarwood-White

Wydarzenie London Bridal Fashion Week to pokaz najnowszych kolekcji na rok 2016, którey zostanie zorgganizowany w dniach 17-19 maja 2015. Zapraszam polskich i zagranicznych projektantów!

Foto: Stewart Parvin
Foto: Rembo-Styling

Międzynarodowi projektani tacy jak: Amanda Wyatt, Annasul Y, Arianna Tiaras, Benjamin Roberts, Cosmobella, Demetrios, Ellis Bridal, Freya Rose, Karen George, Kelsey Rose, Lambert Creations, Lily Belle, LM by Lusan Mandongus, Madeline Isaac-James, Maddy, Martina Liana, Marylise, MGNY (Madeline Garner New York), Özlem Süer, Palazzo Bridal, Raimon Bundó, Rembo Styling, Stewart Parvin, Yarwood-White i YolanCris to tylko niektóre z marek, które wezmą udział w tym spektakularnym wydarzeniu. Pierwszy raz dla London Bridal Fashion Week!

Foto: MGNY-Madeline-Gardner-New-York
Foto: Madeline-Isaac-james
Foto: llilybella-LR
Foto: Lambert-Creations

Po raz pierwszy w Londynie projektanci i prasa z całego śiwata będą mieć okazję zobacyć ślubne kolekcje najlepszych marek i projektantów pod tym samym dachem!

Foto:Freya-Rose
Foto: Ellis-Bridal

Jeżeli chciałbyś wziąć udział w wydarzeniu, możesz! Na co czekasz?

Foto: Benjamin-Roberts-Copy

Wydarzenie zostało doskonale zaplanowane w czasie, aby zarówno projektanci i przyszłe Panny Młode mogły z niego skorzystać!

Foto: Annasul-Y
Foto: Amanda-Wyatt

Więcej informacji, kliknij tutaj!

Zabukuj swoje miejsce na najgorętszym wydarzeniu ślubnym 2015! Mam nadzieję, że spotkamy się na miejscu!

Więcej informacji o

Komentarze (3)

Skomentuj artykuł

Aby szczęście w małżeństwie nigdy nie ustało – przesądy ślubne od pierścionka zaręczynowego po strój Młodej Pary
Aby szczęście w małżeństwie nigdy nie ustało – przesądy ślubne od pierścionka zaręczynowego po strój Młodej Pary
Młoda Para powinna o szczeście w małżeństwie dbać od samego początku! Niektóre przesądy ślubne mają jej w tym pomóc. Z nami dowiedz się jakie!
Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!
Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!
Jeden z najromantyczniejszych dni w życiu nie powinien jednak kojarzyć się z wielomiesięcznymi i stresującymi przygotowaniami. Jaki jest sekret wesela, które na zawsze pozostanie w pamięci i będzie budzić jedynie miłe wspomnienia?
Jak wybrać salę weselną? 5 wskazówek na co zwrócić uwagę!
Jak wybrać salę weselną? 5 wskazówek na co zwrócić uwagę!
Wybór sali gdzie odbędzie się przyjęcie to niełatwa decyzja, od której zależy dobre samopoczucie Młodej Pary i gości. Warto tej decyzji poświęcić nieco czasu, bo dobrze wybrane miejsc zagwarantuje wymarzoną atmosferę i świetną zabawę do białego rana.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji