• Odwiedź Stronę Www

W Pako Lorente wiemy, jak ważne jest pierwsze wrażenie. Często od kilku pierwszych sekund zależy więcej, niż może nam się wydawać. Wychodząc naprzeciw najnowszym światowym trendom w dziedzinie stylizacji, proponujemy Ci niepowtarzalną i nowoczesną kolekcję ubrań, które gwarantują dobre wrażenie już od pierwszej chwili. 
Dbałość o wyszukane wzornictwo i najwyższą jakość materiałów zapewnia naszym klientom dobre samopoczucie i pewność siebie w każdej sytuacji. Niezależnie, czy będzie to spotkanie biznesowe, elegancka kolacja, czy spotkanie w gronie przyjaciół Pako Lorente idealnie podkreśli osobowość i charakter każdego mężczyzny. 
Ty wybierz okazję, a my zaprojektujemy Twój sukces.

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Pako Lorente i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Pako Lorente

4.1 4 opinii
Autor: Anna
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zakupiłam 3 garnitury w stacjonarnym sklepie w Koszalinie (Forum) podczas zakupu wszystko ok, ale 2 pary spodni wymagały skrócenia, zleciłam i zapłaciłam za usługę. Odbiór ustalono na 11.08.2020 r., ok. W dniu 06.07.2020 r. otrzymałam tel. ze sklepu, że spodnie są gotowe do odbioru, ok. Poinformowałam Panią, że mój brat odbierze je w sobotę, czyli 08.08.2029 r. No i w tą sobotę było wielkie zdziwienie, bo była tylko 1 para spodni do odbioru. Wykonałam telefon do sklepu, który odebrała Pani "Kierownik" że zdziwieniem dlaczego się gorączkuję, bo przecież na kwicie odbioru jest data 11.08.2020 r. Więc jej tłumaczę, że 06.08.2020r. dostałam od nich telefon, że spodnie Już są gotowe do odbioru, a ona na to, że ją to nic nie interesuje! Więc jej tłumaczę, że na paragonie mam zakup 3 garniturów i też mnie nie interesuje przyjeżdżać z innego miasta po 1 parę spodni a za tydzień po kolejną. Poprosiłam aby w tej sytuacji tą brakującą parę spodni odesłali mi na adres domowy. Nie ma mowy o czymś takim!!!! Nie dała sobie nic wyłymaczyć i nie chciała nawet przyznać się do błędu sklepu, że źle mnie poinformowali, że jest tylko 1 para do odbioru. Ogólnie Pani Kierownik sklepu, bardzo nieprzyjemna, pretensjonalna i wręcz ordynarna.Uważam, że kobieta nie powinna pracować w handlu z takim podejściem do klienta!!!!!. W związkuz tym nigdy więcej nie zamierzam żadnych zakupów w tym sklepie!!!!!! Zero dbałości o klienta, szacunku nawet słowo "przepraszam" nie padło z ust tej Pani, po prostu żenada. W każdym innym sklepie dba się o klienta i o opinię marki. W tym przypadku, wystawiam opinię poniżej zera!!!!

Zgłoś nadużycie
Autor: Pioter
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

 Sklep ma ceny z kosmosu,nie uwzględnia promocji ze strony www, mało tego -nikt o nich nie informuje. Generalnie im więcej kupujemy - tym jest drożej.Sklep typowo nastawiony na naciąganie klientów. Ceny dodatków to mistrzostwo świata :) skarpety po 30zł /para, buty po 500zł :) Jakość materiałów taka sobie a ceny niczym w Pierre Cardin :) zdecydowanie nie warto !

Zgłoś nadużycie
Autor: Ivan
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Kompletnie nie polecam, garnitur podobno uszty w Polsce z dobrej jakości materiałów ale okazał się bublem, słaba jakość materiału, po jednej imprezie się rozpruła marynarka oraz zmechacił materiał. Teraz nie da się tego założyć, bo widać kołtuny materiału, fatalnie! Cena z kosmosu, a jakość jak z najtańszych marynarek z innych sieciówek. Odradzam cały asortyment, bo widać, że tną koszty na wszystkim.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: 32-650