Spraw, by Wasz ślub był jeszcze bardziej wyjątkowy! Na czym polega Lista Prezentów Ślubnych Zankyou?

Śluby i wesela nierozłącznie kojarzą się z prezentami. W Polsce zwyczaj ten jest o tyle silny, że zgodnie z tradycją i dobrym zwyczajem- nie przychodzimy do nikogo z pustymi rękami, szczególnie na ważne uroczystości, takie jak urodziny, rocznice czy śluby. Lubimy obdarowywać innych, tym bardziej, gdy wiemy co osobie obdarowywanej sprawi radość. Z tego powodu, coraz częściej narzeczeni posługują się listą prezentów ślubnych, którą udostępniają gościom.

Odkryj wolność wyboru z listą prezentów ślubnych!

Jest to pomysł nie tylko genialny, ale także praktyczny. Młodzi dostają dokładnie to, czego potrzebują, a goście nie muszą się głowić, co mogliby wręczyć… Unikamy w ten sposób nietrafionych oraz dublowanych prezentów. Niestety, to rozwiązanie ma swoje wady. Po pierwsze, świadkowie muszą poinformować wszystkich gości o prezentach znajdujących się na liście, co często jest bardzo niezręczne, a także- dla osób, które nie podejmą szybko zdania, na liście mogą pozostać tylko najdroższe prezenty.

Proszenie gości o gotówkę to kolejny sposób na uniknięcie niechcianych prezentów. Dla Pary Młodej jest to bardzo wygodne, ponieważ mogą oni spożytkować prezent jak tylko chcą i dokładnie mogą oszacować swoją sytuację finansową, aby np. zaplanować podróż poślubną. Jednakże, takie rozwiązanie także nie jest idealne. Po pierwsze, z doświadczenia wiem, że nie wszyscy goście czują się dobrze, przychodząc na ślub z kopertą, ponieważ woleliby wręczyć coś bardziej osobistego.

Jak zatem rozwiązać tę problematyczną sytuację? Jedną z usług Zankyou jest Lista Prezentów Ślubnych. Jest to połączenie tradycyjnej listy prezentów oraz prezentu w postaci gotówki. Różnica polega na tym, że usługa Zankyou pozbawiona jest wszystkich powyższych wad!

 

Na Liście Prezentów ślubnych Zankyou możecie umieścić co tylko chcecie!

 

Jak działa Lista Prezentów Ślubnych Zankyou? Narzeczeni umieszczają na wirtualnej liście wszystkie prezenty, jakie tylko chcą, może to być zestaw pościeli, remont mieszkania, kolacja na weselu, lot balonem, komputer, podróż poślubną…. Wszystko, co tylko Wam się zamarzy!

 

Przykładowa lista prezentów ślubnych- podróż poślubna do Włoch

Lista może zawierać nieograniczoną ilość prezentów! Do każdego prezentu można dołączyć zdjęcie i opis. Cena prezentu jest opcjonalna – możesz podać gościom cenę Waszego prezentu, lub pozwolić im zdecydować, ile chcą zapłacić za ten dar. Możecie także pozwolić gościom na częściowe płacenie za prezenty (polecane w przypadku drogich prezentów). Wasi goście mogą zdecydować, którym prezentem z listy chcą Was obdarować, czy zapłacą za cały prezent, czy za jego część. Narzeczeni będą mogli obserwować kto podarował im jaki prezent.

Zalety Listy Prezentów Ślubnych Zankyou są ogromne!

     -Goście mają pewność, że podarowany prezent sprawi radość Młodej Parze,

     -Goście dają Parze Młodej coś osobistego i mogą utożsamiać się z tym prezentem,

     –Jeżeli jest to podróż poślubna, goście będą szczęśliwi mogąc ufundować Wam wizytę w SPA, kolację w eleganckiej restauracji czy romantyczny masaż. Będzie to wyjątkowy prezent, który umili Młodym miesiąc miodowy,

     -Goście nie muszą przynosić pieniędzy czy prezentów na ślub, co jest znacznym ułatwieniem i wygląda bardzo elegancko.

Przykładowy prezent ślubny: masaż dla dwojga, podczas podróży poślubnej do Indii!

 

Dla Nowożeńców jest to również bardzo korzystne rozwiązanie.

     -Otrzymują oni wartość wybranych prezentów na konto bankowe i mogą ją spożytkować na co tylko chcą,

     -Nie dostaną na ślub żadnych zbędnych przedmiotów, które nigdy się im nie przydadzą,

   -Mogą otrzymać pieniądze przed ślubem, korzysta wiele par, w celu opłacenia przyjęcia weselnego, co ma bardzo praktyczny wymiar.

 

Przykładowy prezent ślubny: kurs języka włoskiego, zawiera opis i cenę

 

Na koniec warto powiedzieć o opłatach za tę wyjątkową usługę. Stworzenie Listy Prezentów Ślubnych z Zankyou jest zupełnie za darmo! Opłaty pobierane są jedynie za korzystanie z Listy Prezentów. I tutaj narzeczeni także mają dowolność: mogą opłacać usługę samodzielnie, lub wybrać opcję drugą, gdzie drobna opłata będzie doliczana do wartości prezentu wybranego przez gościa, o czym zostanie on poinformowany przed dokonaniem wpłaty. Wybierając tę ostatnią opcję, narzeczeni otrzymują pełną wartość prezentów na konto bankowe i nie ponoszą żadnych opłat!

Listę prezentów ślubnych dołączyć można do Waszej strony ślubnej, która jest zupełnie darmowa i całkowicie pozbawiona reklam! Zobacz wersję demo prywatnej strony ślubnej!

Lista Prezentów Ślubnych Zankyou wygrywa bezkonkurencyjnie!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!
Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!
Jeden z najromantyczniejszych dni w życiu nie powinien jednak kojarzyć się z wielomiesięcznymi i stresującymi przygotowaniami. Jaki jest sekret wesela, które na zawsze pozostanie w pamięci i będzie budzić jedynie miłe wspomnienia?
Jak zorganizować kameralny ślub i wesele? Mamy wspaniałe rekomendacje!
Jak zorganizować kameralny ślub i wesele? Mamy wspaniałe rekomendacje!
Dziś kilka słów o tym, jak zorganizować kameralny ślub i wesele...
10 perfum dla 10-ciu różnych Panien Młodych! Wybierz swój zapach w najważniejszy dzień!
10 perfum dla 10-ciu różnych Panien Młodych! Wybierz swój zapach w najważniejszy dzień!
Najbardziej pożądane zapachy roku! Znajdź swój!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji