Niesamowite pomysły, aby udekorować swój ślub DIY. Zaskocz swoich gości!

W dekoracjach DIY możesz wykorzystać dosłownie wszystko. Zaoszczędzisz i sprawisz, że Twoje przyjęcie będzie niezwykłe!

  • Dekoracje
  • Galleries

W ostatnich latach pojawiło się wiele nowych szczegółów, o które muszą zadbać Narzeczeni. Wcześniej było to tylko miejsce ślubu i wesela, fotograf i kamerzysta. A teraz wszystko jest o wiele bardziej skomplikowane. Dzień ślubu i wesela to ważna chwila, podczas której należy zrealizować wiele detali. W naszej galerii odnajdziesz wiele pomysłów na dekoracje DIY– możecie to zrobić sami. Efekt na pewno będzie zachwycający!

Z pewnością nie pomyśleliście, że możecie wykonać samemu dekoracje na butelki i to z drewna. Bardzo łatwe (i całkiem przyjemne) jest samodzielne wykonanie małych bukiecików. Lustra możesz skomponować jako element, który powita Gości. Dekoracje z literami sprawdzą się nawet przy antycznych drzwiach. Balony będą znakomicie wyglądały w strefie zabaw. Pięknie możesz udekorować również ogród.

W dekoracjach DIY możesz wykorzystać dosłownie wszystko. Nawet obiekty, które wydawało się, że będą bezużyteczne. W ten sposób możesz podkreślić swoją osobowość. Musisz zobaczyć nasze pomysły! Czy kiedykolwiek myślałaś o artystycznym recyklingu? Te pomysły DIY pokazują, że nie ma żadnych granic. Jedyną barierą jest Twoja kreatywność. Zaimponuj swoim Gościom. Odkryj nasze pomysły.Bierzesz ślub w 2017 roku , to koniecznie zobacz także inne ślubne inspiracje:

Suknie ślubne 2017

Bielizna dla narzeczonych 2017

Welony ślubne 2017

Wianki ślubne 2017

Ślubne ozdoby na włosy 2017

Dodatki ślubne dla Panny Młodej 2017

Buty ślubne Jimmy Choo 2017