• Magazyn

Niesamowite pomysły, aby udekorować swój ślub DIY. Zaskocz swoich gości!

W dekoracjach DIY możesz wykorzystać dosłownie wszystko. Zaoszczędzisz i sprawisz, że Twoje przyjęcie będzie niezwykłe!

  • Dekoracje

W ostatnich latach pojawiło się wiele nowych szczegółów, o które muszą zadbać Narzeczeni. Wcześniej było to tylko miejsce ślubu i wesela, fotograf i kamerzysta. A teraz wszystko jest o wiele bardziej skomplikowane. Dzień ślubu i wesela to ważna chwila, podczas której należy zrealizować wiele detali. W naszej galerii odnajdziesz wiele pomysłów na dekoracje DIY– możecie to zrobić sami. Efekt na pewno będzie zachwycający!

Z pewnością nie pomyśleliście, że możecie wykonać samemu dekoracje na butelki i to z drewna. Bardzo łatwe (i całkiem przyjemne) jest samodzielne wykonanie małych bukiecików. Lustra możesz skomponować jako element, który powita Gości. Dekoracje z literami sprawdzą się nawet przy antycznych drzwiach. Balony będą znakomicie wyglądały w strefie zabaw. Pięknie możesz udekorować również ogród.

W dekoracjach DIY możesz wykorzystać dosłownie wszystko. Nawet obiekty, które wydawało się, że będą bezużyteczne. W ten sposób możesz podkreślić swoją osobowość. Musisz zobaczyć nasze pomysły! Czy kiedykolwiek myślałaś o artystycznym recyklingu? Te pomysły DIY pokazują, że nie ma żadnych granic. Jedyną barierą jest Twoja kreatywność. Zaimponuj swoim Gościom. Odkryj nasze pomysły.Bierzesz ślub w 2017 roku , to koniecznie zobacz także inne ślubne inspiracje:

Suknie ślubne 2017

Bielizna dla narzeczonych 2017

Welony ślubne 2017

Wianki ślubne 2017

Ślubne ozdoby na włosy 2017

Dodatki ślubne dla Panny Młodej 2017

Buty ślubne Jimmy Choo 2017

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!