• Magazyn

Jak z zużytych butelek i słoików stworzyć weselną dekorację? Zrób to sama!

o it yourself, czyli zrób to sam. W czasie kryzysu nabiera to bardziej praktycznego znaczenia, choć jednocześnie nie traci na oryginalności. Własnoręcznie wykonane ozdoby to nie tylko najlepszy pomysł na zachwycenie gości, ale także przepis na niepowtarzalne dekoracje na Waszym weselu. Dziś Zankyou prezentuje Wam 2 proste i efektywne dekoracje z wykorzystaniem butelek i słoików, które możecie wykonać samodzielnie!

  • Dekoracje
  • Haft

Do it yourself, czyli zrób to sam. W czasie kryzysu nabiera to bardziej praktycznego znaczenia, choć jednocześnie nie traci na oryginalności. Własnoręcznie wykonane ozdoby to nie tylko najlepszy pomysł na zachwycenie gości, ale także przepis na niepowtarzalne dekoracje na Waszym weselu. Dziś Zankyou prezentuje Wam 2 proste i efektowne dekoracje z wykorzystaniem butelek i słoików, które możecie wykonać samodzielnie!

zapiszCredit: Annykos Shutterstock
Credit: Annykos Shutterstock

Zużyte butelki

Od tej chwili nie wyrzucaj żadnej butelki, która wpadnie Ci w ręce. Przezroczyste czy kolorowe- nie istotne! Dbając o środowisko, możesz stworzyć niecodzienną dekorację na wesele lub przyjęcie rodzinne!

zapiszCredit:  IVASHstudio Shutterstock
Credit: IVASHstudio Shutterstock

Dokładnie oczyść butelkę zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Przywiązane sznurkiem lub wstążką butelki i kwiaty włożone do środka potrafią stworzyć niebywały efekt dekoratorski. Ta ozdoba idealnie pasuje do wesela w plenerze!

zapiszCredit: Joshua Rainey Photography Shutterstock
Credit: Joshua Rainey Photography Shutterstock

Słoiki i szklane naczynia

Tego także nie wyrzucaj! Jeżeli nie masz możliwości podwieszenia butelek pod sufitem, szklane naczynia z kwiatami możesz postawić na stole. Zwykłe słoiki kuchenne, ozdobione wstążką lub delikatną koronką, stanowiły będą najbardziej oryginalne wazony na kwiaty, pojemniki na ciastka czy cukierki! Słoiki mogą także posłużyć za świeczniki- do środka włóżcie świeczki i zobaczcie, jaki piękny efekt można osiągnąć tak niskim kosztem przy odrobinie kreatywności!

W takich wazonach najlepiej sprawdza się polne, delikatne kwiaty.

zapiszCredit: VonaUA Shutterstock
Credit: VonaUA Shutterstock

Takie dekoracje perfekcyjnie sprawdzą się na weselu w stylu rustykalnym jak i na weselu tematycznym, w stylu hippie!


Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (3)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!