Jak z zużytych butelek i słoików stworzyć weselną dekorację? Zrób to sama!

Do it yourself, czyli zrób to sam. W czasie kryzysu nabiera to bardziej praktycznego znaczenia, choć jednocześnie nie traci na oryginalności. Własnoręcznie wykonane ozdoby to nie tylko najlepszy pomysł na zachwycenie gości, ale także przepis na niepowtarzalne dekoracje na Waszym weselu. Dziś Zankyou prezentuje Wam 2 proste i efektowne dekoracje z wykorzystaniem butelek i słoików, które możecie wykonać samodzielnie!

Credit: Annykos Shutterstock
Credit: Annykos Shutterstock

Zużyte butelki

Od tej chwili nie wyrzucaj żadnej butelki, która wpadnie Ci w ręce. Przezroczyste czy kolorowe- nie istotne! Dbając o środowisko, możesz stworzyć niecodzienną dekorację na wesele lub przyjęcie rodzinne!

Credit:  IVASHstudio Shutterstock
Credit: IVASHstudio Shutterstock

Dokładnie oczyść butelkę zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Przywiązane sznurkiem lub wstążką butelki i kwiaty włożone do środka potrafią stworzyć niebywały efekt dekoratorski. Ta ozdoba idealnie pasuje do wesela w plenerze!

Credit: Joshua Rainey Photography Shutterstock
Credit: Joshua Rainey Photography Shutterstock

Słoiki i szklane naczynia

Tego także nie wyrzucaj! Jeżeli nie masz możliwości podwieszenia butelek pod sufitem, szklane naczynia z kwiatami możesz postawić na stole. Zwykłe słoiki kuchenne, ozdobione wstążką lub delikatną koronką, stanowiły będą najbardziej oryginalne wazony na kwiaty, pojemniki na ciastka czy cukierki! Słoiki mogą także posłużyć za świeczniki- do środka włóżcie świeczki i zobaczcie, jaki piękny efekt można osiągnąć tak niskim kosztem przy odrobinie kreatywności!

W takich wazonach najlepiej sprawdza się polne, delikatne kwiaty.

Credit: VonaUA Shutterstock
Credit: VonaUA Shutterstock

Takie dekoracje perfekcyjnie sprawdzą się na weselu w stylu rustykalnym jak i na weselu tematycznym, w stylu hippie!


Więcej informacji o

Komentarze (3)

Skomentuj artykuł

Wesele w stylu Hippi! Panna Młoda w kwiatach, kolorach i otoczona miłością!
Wesele w stylu Hippi! Panna Młoda w kwiatach, kolorach i otoczona miłością!
Wesele tematyczne w stylu hippie to pomysł oryginalny i bardzo szalony! Jak na każdym ślubie, w przypadku hipisowskiego wesela najważniejsza jest Panna Młoda, więc dziś wybieramy najpiękniejsze suknie ślubne, bukiety ślubne i fryzury ślubne na wesele w stylu hippie!
Credits: Carolina Herrera
10 tendencji ślubnych w 2018: wszystkie porady, aby celebracja Twojego ślubu była idealna!
Wybierz spośród naszych propozycji coś, co będzie Ci najbardziej odpowiadało. Jeżeli jesteś w pełni zaangażowana w przygotowaniach do swojego ślubu w 2018 roku, to nie możesz przegapić tego postu, gdzie prezentujemy najnowsze i najważniejsze trendy związane z estetyką ślubną.
Dariusz Zwadowski & Konsultanci Ślubni
Ślub na wiosnę - 7 powodów dlaczego warto
Wiosna to pora roku, w której Narzeczeni zaczynają ślubować sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńska. Dlaczego to właśnie wiosną warto wziąć ślub?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji