Powrót do lat 70-tych, czyli szalone i romantyczne wesele w stylu hippie!

Szalone lata 70-te to nie tylko wspomnienie, ale coraz częstszy pomysł na imprezy tematyczne, zabawy a nawet wesela! A jeżeli lata 70-te, to oczywiście kolorowi i roztańczeni Hipisi!

Źródło: celebratto.com

Ślub i wesele w stylu hippie to pomysł dla szalonych par, które dzień swojego ślubu chcą uczynić wyjątkowym, ale także jedyna słuszna opcja dla osób, które w głębi duszy nadal są dziećmi kwiatów… 🙂

Kolorowe, muzyczne i radosne– takie właśnie powinno być wesele w stylu hippie! Na takim weselu nie znajdziemy przepychu, świecących brylantów i kryształowych naczyń. Wesele hipisowskie jest bliskie naturze i nie rządzi się sztywnymi regułami.

Zacznijmy od słodkiej strony ślubów: słodycze!

 

Torty i babeczki na wesele w stylu hippie

 Kolorowe i słodkie torty i babeczki, ozdobione lukrem cukierniczym albo żywymi kwiatami będzie słodką przyjemnością zarówno dla Młodej Pary jak i dla gości weselnych!

Podobnie jak słodkościami, gości możecie zaskoczyć napojami alkoholowymi! Zamiast popularnej wódki możecie zaproponować im kolorowe i smaczne drinki, jak np. mojito!

Oryginalne drinki na wesele w stylu hippie

Jeżeli już wiemy, co postawimy na weselnym stole, musimy także zadbać o jego wystrój. Wystrój weselnego stołu w stylu hippie inspirowany jest naturą: występują na nim kwiaty, owoce i pióra. Takie wesele warto zorganizować na świeżym powietrzu, a przy dekoracji stołów można inspirować się stylem rustykalnym.

Poniżej pokazujemy drewniany stół w plenerze, a na nim kwiaty w dzbankach z pni drzew, piórka i wstążki zdobiące talerz, oraz wiązankę żywych kwiatów w butonierce Pana Młodego.

Źródło: thesweetestoccasion.com

Przygotowanie wesela w stylu hippie wymaga większej wyobraźni i ciekawszych pomysłów, ale jednocześnie jest znaczenie tańsze. Wiele ozdób możemy wykonać sami (jak to kolorowe krzesło w stylu hippie!), a decydując się na wesele w plenerze możemy pozwolić sobie na proste dania przygotowane podczas przyjęcia, jak np. dania z grill.

Źródło: 1- lenusa.deviantart.com; 2- keepcalmandmarryon.blogspot.com

Źródło: weddingsonthefrenchriviera.com

Jeżeli mieliście, albo planujecie wesele w stylu hippie, bądź z innym motywem przewodnim, napiszcie do nas (info@zankyou.com) i prześlijcie zdjęcia, a na pewno zainspirujecie innych Narzeczonych! Przesłane do nas historie ślubne zostaną opublikowane w kategorii Wasze historie ślubne.

Komentarze (6)

Skomentuj artykuł

Suknie ślubne w stylu boho! Świętujemy wprowadzenie marki na polski rynek!
Suknie ślubne w stylu boho! Świętujemy wprowadzenie marki na polski rynek!
Piękne suknie ślubne w stylu boho podbijają polski rynek!
Wszystko, co powinnaś wiedzieć przed zakupem sukni ślubnej w salonie.
Wszystko, co powinnaś wiedzieć przed zakupem sukni ślubnej w salonie.
Do przymiarki i zakupu sukni ślubnej w salonie należy się dobrze przygotować. Jak rozpocząć poszukiwania, co zabrać ze sobą na wizytę w salonie i na co zwrócić uwagę podczas zakupu sukni ślubnej. Poradnik nowoczesnej panny młodej.
Panna Młoda jako pin-up girl? Pomysł na wieczór panieński i stylizację ślubną!
Panna Młoda jako pin-up girl? Pomysł na wieczór panieński i stylizację ślubną!
Zmysłowe i odważne, a zarazem tajemnicze - takie są dziewczyny pin-up. Historia tego stylu sięga lat 40.-50. w Ameryce. Lat, które propagowały kobiecość i seksapil. Lat przebojowych, a zarazem wciąż jeszcze powściągliwych obyczajowo. Jest to kolejny rozdział w modzie na vintage, której końca nie widać już od kilku sezonów. Pomysł na wieczór panieński.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji