Podziękowania na Majorce! Piękne i wzruszające!

W blasku słońca ważna chwila… Maj przez wielu uznawany jest za najpiękniejszy miesiąc w roku. W tym niesamowitym czasie wieczną miłość i wierność przysięgali sobie Adrian i Karolina. Ślub i wesele nie odbyłyby się bez podziękowań dla rodziców. Młodzi zrobili to w wyjątkowy sposób. Nagrali film. I to na słonecznej Majorce… Wspaniałe krajobrazy były po prostu idealnym tłem dla tego, co mówili Adrian i Karolina. Widoki z Majorki wspaniale uzupełniały ich przepełnione miłością i wdzięcznością słowa. Emanujący z nich spokój sprawiał, że ich wzajemna miłość jest wprost namacalna- nawet przez ekran komputera.
Muzyka będąca tłem była doskonałym dodatkiem- stworzyła wręcz wzruszającą atmosferę. I dla Adriana i dla Karoliny rodzice są bardzo ważni- wspierali ich w trudnych chwilach, nauczyli jak żyć. A przede wszystkim- jak podkreśliła Karolina- jak kochać. Pokazali im jak żyć. Ukształtowali ich osobowości. Karolina i Adrian są tego świadomi. Dlatego sprawili swoim rodzicom tak wspaniały prezent i niezwykłą pamiątkę jaka jest film stworzony w bardzo profesjonalny sposób i jak zawsze pięknie prezentujący chwile w kadrze- Piech Film. Gratulujemy pięknej produkcji i życzymy wiele miłości!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Film Filmowe podsumowanie i niezwykłe wrażenia! Najcudowniejsze ślubne kadry!
Filmowe podsumowanie i niezwykłe wrażenia! Najcudowniejsze ślubne kadry!
Dzięki subtelnym przejściom, między każdym kadrem możemy sądzić, że całość filmu została nagrana jednorazowo. Sceny z różnych filmów zostały zestawione idealnie, a delikatna muzyka rewelacyjnie współgrała z całością.
Film "Są piękni przez to co mają w swoich sercach"- zapraszamy na video ślubne Ani i Michała
"Są piękni przez to co mają w swoich sercach"- zapraszamy na video ślubne Ani i Michała
Profesjonaliści potrafią wydobyć ze zwykłych wydarzeń to, co najpiękniejsze i przedstawić to w taki sposób, że natychmiast popłyną nam nieśmiałe łzy lub głupio będziemy się uśmiechać do ekranu laptopa lub telewizora.
Film Romantyczna historia miłości na teledysku ślubnym Izabeli i Marcina! Nie przegap!
Romantyczna historia miłości na teledysku ślubnym Izabeli i Marcina! Nie przegap!
Romantyczna historia miłości na teledysku ślubnym Izabeli i Marcina! Nie przegap!Romantyczna historia miłości na teledysku ślubnym Izabeli i Marcina! Nie przegap!Romantyczna historia miłości na teledysku ślubnym Izabeli i Marcina! Nie przegap!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji