• Magazyn
  • Podziękowania dla rodziców- 6 pomysłów Zankyou

Podziękowania dla rodziców- 6 pomysłów Zankyou

Podziękowania dla rodziców nie muszą być nudne! W sposób oryginalny i elegancki możecie podziękować rodzicom na ślubie, wręczyć prezenty dla rodziców i pokazać im, jak bardzo jesteście wdzięczni. 6 pomysłów Zankyou na prezenty dla rodziców z pewnością Was zainspirują!

  • Po ślubie
  • Organizacja

Nareszcie nadszedł ten upragniony dzień. Dzień ślubu i wspaniałej zabawy weselnej, którą z wielkim zapałem przygotowywano od miesięcy. Po przywitaniu gości, toaście, pierwszym tańcu Młodej Pary nadchodzi czas na zabawę do białego rana. Niestety dla Państwa Młodych to nie koniec obowiązków na tą noc.
Jednym ze staropolskich zwyczajów ślubnych są podziękowania od Państwa Młodych dla rodziców. Dobrym obyczajem ze strony Młodych jest przygotowanie podziękowań za ciężką pracą włożoną w trud wychowania. Do tej pory zazwyczaj młodzi kupowali kwiaty dla mam, za to ojcom musiał wystarczyć uścisk dłoni. Na szczęście, moda w tym względzie także się zmienia. Przemysł ślubny ma coraz więcej do zaoferowania młodym, którzy chcą bardziej oryginalnie wyrazić swoją wdzięczność wobec rodziców podczas wesela.

1. ALBUM ZE ZDJĘCIAMI
Jednym z najciekawszych pomysłów prezentów dla rodziców jest stworzenie przez młodych wspólnego albumu ze zdjęciami, który ładnie oprawiony będzie pamiątką na wiele lat. Przy takiej formie podziękowań dla rodziców można zostawić także trochę pustych folii, które sami rodzice będą mogli uzupełnić na przykład zdjęciami ze ślubu…
Dla par, które chcą przeznaczyć większą sumę pieniędzy na ten cel proponuję zakup ramki elektronicznej. Można wgrać na kartę pamięci znaczną ilość zdjęć. Na popularności zyskują w ostatnich czasach także „fotografie” wykonane laserem w technice 3D w szkle, które z pewnością zadowolą nawet najbardziej wymagających odbiorców. Będzie to na pewno miły prezent dla rodziców.

zapisz
Fot. Manufaktura Fotografii

2. BILETY NA …

Publikacja

Podziękowania dla rodziców w formie wyjścia do teatru, opery czy na koncert jeszcze do niedawna były w ogóle nie do pomyślenia. Jednak, jeżeli młodzi znają gusta swoich rodziców, warto zaproponować im w ten sposób odpoczynek po całonocnej zabawie. Bilety można kupić ze znacznym wyprzedzeniem, a co za tym idzie wszyscy mogą spokojnie zaplanować wyjście do teatru czy opery. Interesującym i na pewno trafionym prezentem będą bilety na koncert ulubionego zespołu waszych rodziców. Może to być idealna okazja dla nich na odświeżenie wspomnień z młodości.

Przeczytaj także: tekst podziękowania dla rodziców i zaskocz swoich najbliższych w tym wyjątkowym dniu.

zapisz
Fot. www.snapstudio.eu

3. WEEKEND W SPA
Dlaczego nie! Rodzice Młodej Pary włożyli w organizację ślubu bardzo dużo energii. Dziękowanie rodzicom podczas wesela nie musi ograniczać się jedynie do drobnych gestów. Pary z większym budżetem mogą pozwolić sobie na zasponsorowanie rodzicom w ramach prezentu, cudownie spędzonych chwil w ośrodku spa, w którym rodzice będą mieli okazję naprawdę wypocząć na przykład podczas masażu.

4. KAMERALNA KOLACJA DLA RODZICÓW I PAŃSTWA MŁODYCH
Podczas przyjęcia weselnego nie raz trudno jest wyrazić słowami jak bardzo Państwo Młodzi są wdzięczni rodzicom. Dobrym rozwiązaniem tego problemu będzie zaproszenie rodziców na kameralną kolację w dobrej restauracji. Kolacja z rodzicami może zostać zorganizowana w podobnym stylu jak uroczystość zaślubin, na której nowożeńcy wraz z rodzicami będą mieli okazję wspominać wydarzenia związane z weselem.

zapisz
Fot. Roberto Ramos

5. WYCIECZKA ZAGRANICZNA
Ciekawa alternatywa dla Par, które chcą podziękować rodzicom a jednocześnie urozmaicić im życie. Często rodzice nowożeńców zamykają się w domach, rozmyślając nad przeszłością. Niekoniecznie tak musi być. Wycieczka zagraniczna może być wspaniałym początkiem ich nowego życia, po odejściu ich pociech z domu.

zapisz
Fot. www.snapstudio.eu

6. PREZENTACJA MULTIMEDIALNA
Ciekawa propozycja na prezent dla rodziców – romantyków, która zyskuje coraz większą popularność. Podczas przyjęcia weselnego mamy bardzo dużo czasu, który warto wykorzystać i na jedną chwilę na zaprosić wszystkich gości do obejrzenia fotografii w formie multimedialnej prezentacji w połączeniu z muzyką, która może być związana z rodzinnymi wspomnieniami. Na końcu prezentacji warto załączyć krótką sentencję, która wyrażałaby serdeczne podziękowania dla rodziców.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!