Cudownych rodziców mam, mam cudownych rodziców. Przyjaciółmi moimi są...

Niezwykłe słowa!

  • Fotograf i kamerzysta
  • Polska

… odkryli mi każdą z dróg, którymi szłam. Śpiewała Urszula Sipińska. Ciężko jest się nie wzruszyć podczas słuchania tej piosenki. Jest tak szczera i prawdziwa. Pełna tak wielu emocji. W końcu gdyby nie nasi rodzice, to nie byłoby tego wszystkiego. Nie byłoby nas. Dlatego tak szczególnym momentem podczas wesela jest podziękowanie dla Rodziców. To moment szczególny i wyjątkowy. Agnieszka i Adam zdecydowali się nagrać film z tej okazji.

Publikacja

Wspaniałe kadry urokliwego miasta w połączeniu z pełnymi wdzięku, radosnymi, młodymi ludźmi tworzą mieszankę idealną. Po prostu znakomitą. Agnieszka i Adam w prostych słowach podziękowali swoim gościom. Przecież znają ich najlepiej. Wyrazili swoją radość, że zgodzili się oni towarzyszyć im w tym szczególnym dniu. Wesele i ślub to wielka radość, dlatego trzeba się tymi pięknymi emocjami dzielić. Bo warto! Szczęście to jedyna wartość, która się mnoży, kiedy się ją dzieli.

Szczególnie wzruszający był moment podziękowania dla Rodziców. Agnieszka i Adam nie sili się na wielkie słowa, finezję i wyrafinowanie. To prostota była czymś, na co się zdecydowali. I słusznie. Prosty przekaz ma największą moc.

Piękne słowa w połączeniu z wielką radością zakochanych to przepis na podziękowania idealne. Chcesz w wyjątkowy sposób podziękować swoim najbliższym. Nagraj film, utrwal to wspomnienie. Będziesz miała potem do czego wrócić. A do takich wspomnień warto wracać. Szczęście i miłość trzeba utrwalać. To niezwykle szczęście uwiecznili Nasi ulubieni artyści z White Story!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Whitestory.pl Fotograf ślubny
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!