Cudownych rodziców mam, mam cudownych rodziców. Przyjaciółmi moimi są...

… odkryli mi każdą z dróg, którymi szłam. Śpiewała Urszula Sipińska. Ciężko jest się nie wzruszyć podczas słuchania tej piosenki. Jest tak szczera i prawdziwa. Pełna tak wielu emocji. W końcu gdyby nie nasi rodzice, to nie byłoby tego wszystkiego. Nie byłoby nas. Dlatego tak szczególnym momentem podczas wesela jest podziękowanie dla Rodziców. To moment szczególny i wyjątkowy. Agnieszka i Adam zdecydowali się nagrać film z tej okazji.

Wspaniałe kadry urokliwego miasta w połączeniu z pełnymi wdzięku, radosnymi, młodymi ludźmi tworzą mieszankę idealną. Po prostu znakomitą. Agnieszka i Adam w prostych słowach podziękowali swoim gościom. Przecież znają ich najlepiej. Wyrazili swoją radość, że zgodzili się oni towarzyszyć im w tym szczególnym dniu. Wesele i ślub to wielka radość, dlatego trzeba się tymi pięknymi emocjami dzielić. Bo warto! Szczęście to jedyna wartość, która się mnoży, kiedy się ją dzieli.

Szczególnie wzruszający był moment podziękowania dla Rodziców. Agnieszka i Adam nie sili się na wielkie słowa, finezję i wyrafinowanie. To prostota była czymś, na co się zdecydowali. I słusznie. Prosty przekaz ma największą moc.

Piękne słowa w połączeniu z wielką radością zakochanych to przepis na podziękowania idealne. Chcesz w wyjątkowy sposób podziękować swoim najbliższym. Nagraj film, utrwal to wspomnienie. Będziesz miała potem do czego wrócić. A do takich wspomnień warto wracać. Szczęście i miłość trzeba utrwalać. To niezwykle szczęście uwiecznili Nasi ulubieni artyści z White Story!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Film Filmowe podsumowanie i niezwykłe wrażenia! Najcudowniejsze ślubne kadry!
Filmowe podsumowanie i niezwykłe wrażenia! Najcudowniejsze ślubne kadry!
Dzięki subtelnym przejściom, między każdym kadrem możemy sądzić, że całość filmu została nagrana jednorazowo. Sceny z różnych filmów zostały zestawione idealnie, a delikatna muzyka rewelacyjnie współgrała z całością.
Film "Są piękni przez to co mają w swoich sercach"- zapraszamy na video ślubne Ani i Michała
"Są piękni przez to co mają w swoich sercach"- zapraszamy na video ślubne Ani i Michała
Profesjonaliści potrafią wydobyć ze zwykłych wydarzeń to, co najpiękniejsze i przedstawić to w taki sposób, że natychmiast popłyną nam nieśmiałe łzy lub głupio będziemy się uśmiechać do ekranu laptopa lub telewizora.
Film Teledysk ślubny zapowiadający ten wielki dzień blogerki Alexdarg.
Teledysk ślubny zapowiadający ten wielki dzień blogerki Alexdarg.
"Perfect" Eda Sheerana to utwór doskonały do zobrazowania ślubu blogerki ALEXDARG. Jeśli zastanawiacie się nad zastosowaniem Rose Gold w swojej dekoracji z pewnością wydarzenie Aleksandry i Pawła dostarczy Wam mnóstwa ciekawych inspiracji.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji