Podziękowania dla rodziców - prezent dla najdroższych!

Podziękowania dla rodziców to nieodłączny element każdej uroczystości weselnej. Popularnym pomysłem jest przygotowanie dla nich z wyprzedzeniem specjalnej atrakcji w postaci wykupienia uroczystej kolacji czy weekendu w SPA. W natłoku przedślubnych przygotowañ może się jednak zdarzyć, że narzeczeni zapomną o zarezerwowaniu specjalnej atrakcji z odpowiednim wyprzedzeniem. Z pomocą przychodzą rewelacyjne, oryginalne prezenty, które staną się niezapomnianą pamiątką dla tych, na którym zależy nam najbardziej – naszych rodziców.

Foto: Materiały prasowe SlubneZakupy.pl

Podziękowania mogą oczywiście składać się ze złożenia życzeñ i wręczenia bukietu kwiatów, jednak warto postarać się, by nasi najbliżsi poczuli się szczególnie docenieni. Zapraszamy na przegląd najpopularniejszych pomysłów na podziękowania dla rodziców – przed Wami 5 świetnych pomysłów!

1. Absolutnym hitem, który urozmaici ten szczególny moment, są z pewnością podziękowania dla rodziców w formie figurek oskarów. Metalowe oskary stoją na marmurowej podstawce, ozdobionej złotą tabliczką z odpowiednią dedykacją. Pięknie wykonane złote figurki oskarów to zabawna forma, dzięki której wyróżnicie najbliższych za brawurowe wykonanie najważniejszej życiowej roli – roli rodziców!

Foto: Materiały prasowe SlubneZakupy.pl

2. A co powiecie na złote medale, stylistyką nawiązujące do trofeów sportowych? Zawieszone na pięknej, brokatowej szarfie będą doskonałym pomysłem na podkreślenie, że jako rodzice spisali się na medal! Solidnie i precyzyjnie wykonane staną się przy tym pamiątką, którą będą mogli się chwalić przed sąsiadami i znajomymi.

Foto: Materiały prasowe SlubneZakupy.pl

3. Kolejnym mega hitem w podziękowaniach dla rodziców są miody. Duże słoiki wypełnione słodkim, złocistym miodem z polskiej pasieki będą świetną pamiątką, która jednocześnie przyda się w kuchni. Dodatkowo, miodki mają personalizowane etykiety – możecie na nich umieścić imiona Pary Młodej oraz wybrać wzór tekstu i etykiety, dzięki czemu staną się oryginalną pamiątką.

Foto: Materiały prasowe SlubneZakupy.pl

4. Para Młoda często decyduje się na wręczenie swoim rodzicom butelek z alkoholem. Zazwyczaj wybór pada na dobrej jakości wino i whiskey. W jaki sposób mamy wręczyć taki podarek, aby całość wyglądała elegancko i z klasą? Wybierzcie dla swoich rodziców drewnianą skrzynię z pięknym ozdobnym napisem – w niej każdy trunek będzie wyglądać kusząco!

Foto: Materiały prasowe SlubneZakupy.pl

5. A może chcecie, by Wasi rodzice otrzymali klasyczne życzenia? Świetnym pomysłem są podziękowania dla rodziców w formie życzeń drukowanych na wysokiej jakości papierze i ozdobionych pięknymi grafikami. Mamy też wersję z przymrużeniem oka – Certyfikat Wspaniałych Rodziców, zdobiony złotym ornamentem oraz symbolem woskowej pieczęci. ̄Życzenia w takiej formie zostaną z Waszymi rodzicami na zawsze. Można je włożyć do antyramy i zawiesić na ścianie. Alternatywą dla wersji papierowej są życzenia na drewnianych tabliczkach. Do wyboru są różne kształty, np. w kształcie serca czy koła. To piękny dodatek do wystroju mieszkania!

Foto: Materiały prasowe SlubneZakupy.pl
Foto: Materiały prasowe SlubneZakupy.pl

Sposób, w jaki podziękujecie rodzicom, należy wyłącznie do Was. Decydując się na dany pomysł, zastanówcie się jednak, czy pasuje on do charakteru Waszych najbliższych. Jedno jest pewne – każdy sposób z pewnością wywoła łzy wzruszenia i będzie niezapomnianą pamiątką!

Agnieszka Kulczyñska
SlubneZakupy.pl

Masz pomysł na wieczór panieński? Zajrzyj tutaj!

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!
Jak wziąć ślub i nie zwariować? 5 kroków bezstresowych przygotowań ślubnych!
Jeden z najromantyczniejszych dni w życiu nie powinien jednak kojarzyć się z wielomiesięcznymi i stresującymi przygotowaniami. Jaki jest sekret wesela, które na zawsze pozostanie w pamięci i będzie budzić jedynie miłe wspomnienia?
8 powodów, aby wziąć ślub w zimię!
8 powodów, aby wziąć ślub w zimię!
Wybierając zimę, jako czas kiedy będziesz świętować najważniejszy dzień w Twoim życiu podejmujesz najlepszą decyzję z możliwych!
Przemówienia ślubne – poradnik! Niezwykle cenne rady!
Przemówienia ślubne – poradnik! Niezwykle cenne rady!
Jak wygłosić dobrą mowę na weselu, która wszystkim się spodoba? Ten artykuł podpowie Ci, jakich błędów nie popełniać, podczas

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji