Podziękowania dla rodziców - prezent dla najdroższych!

Podziękowania dla rodziców - prezent dla najdroższych!

  • Upominki

Podziękowania dla rodziców to nieodłączny element każdej uroczystości weselnej. Popularnym pomysłem jest przygotowanie dla nich z wyprzedzeniem specjalnej atrakcji w postaci wykupienia uroczystej kolacji czy weekendu w SPA. W natłoku przedślubnych przygotowañ może się jednak zdarzyć, że narzeczeni zapomną o zarezerwowaniu specjalnej atrakcji z odpowiednim wyprzedzeniem. Z pomocą przychodzą rewelacyjne, oryginalne prezenty, które staną się niezapomnianą pamiątką dla tych, na którym zależy nam najbardziej – naszych rodziców.

zapisz
Foto: Materiały prasowe SlubneZakupy.pl

Podziękowania mogą oczywiście składać się ze złożenia życzeñ i wręczenia bukietu kwiatów, jednak warto postarać się, by nasi najbliżsi poczuli się szczególnie docenieni. Zapraszamy na przegląd najpopularniejszych pomysłów na podziękowania dla rodziców – przed Wami 5 świetnych pomysłów!

1. Absolutnym hitem, który urozmaici ten szczególny moment, są z pewnością podziękowania dla rodziców w formie figurek oskarów. Metalowe oskary stoją na marmurowej podstawce, ozdobionej złotą tabliczką z odpowiednią dedykacją. Pięknie wykonane złote figurki oskarów to zabawna forma, dzięki której wyróżnicie najbliższych za brawurowe wykonanie najważniejszej życiowej roli – roli rodziców!

zapisz
Foto: Materiały prasowe SlubneZakupy.pl

2. A co powiecie na złote medale, stylistyką nawiązujące do trofeów sportowych? Zawieszone na pięknej, brokatowej szarfie będą doskonałym pomysłem na podkreślenie, że jako rodzice spisali się na medal! Solidnie i precyzyjnie wykonane staną się przy tym pamiątką, którą będą mogli się chwalić przed sąsiadami i znajomymi.

zapisz
Foto: Materiały prasowe SlubneZakupy.pl

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

3. Kolejnym mega hitem w podziękowaniach dla rodziców są miody. Duże słoiki wypełnione słodkim, złocistym miodem z polskiej pasieki będą świetną pamiątką, która jednocześnie przyda się w kuchni. Dodatkowo, miodki mają personalizowane etykiety – możecie na nich umieścić imiona Pary Młodej oraz wybrać wzór tekstu i etykiety, dzięki czemu staną się oryginalną pamiątką.

zapisz
Foto: Materiały prasowe SlubneZakupy.pl

4. Para Młoda często decyduje się na wręczenie swoim rodzicom butelek z alkoholem. Zazwyczaj wybór pada na dobrej jakości wino i whiskey. W jaki sposób mamy wręczyć taki podarek, aby całość wyglądała elegancko i z klasą? Wybierzcie dla swoich rodziców drewnianą skrzynię z pięknym ozdobnym napisem – w niej każdy trunek będzie wyglądać kusząco!

zapisz
Foto: Materiały prasowe SlubneZakupy.pl

5. A może chcecie, by Wasi rodzice otrzymali klasyczne życzenia? Świetnym pomysłem są podziękowania dla rodziców w formie życzeń drukowanych na wysokiej jakości papierze i ozdobionych pięknymi grafikami. Mamy też wersję z przymrużeniem oka – Certyfikat Wspaniałych Rodziców, zdobiony złotym ornamentem oraz symbolem woskowej pieczęci. ̄Życzenia w takiej formie zostaną z Waszymi rodzicami na zawsze. Można je włożyć do antyramy i zawiesić na ścianie. Alternatywą dla wersji papierowej są życzenia na drewnianych tabliczkach. Do wyboru są różne kształty, np. w kształcie serca czy koła. To piękny dodatek do wystroju mieszkania!

zapisz
Foto: Materiały prasowe SlubneZakupy.pl
zapisz
Foto: Materiały prasowe SlubneZakupy.pl

Sposób, w jaki podziękujecie rodzicom, należy wyłącznie do Was. Decydując się na dany pomysł, zastanówcie się jednak, czy pasuje on do charakteru Waszych najbliższych. Jedno jest pewne – każdy sposób z pewnością wywoła łzy wzruszenia i będzie niezapomnianą pamiątką!

Agnieszka Kulczyñska
SlubneZakupy.pl

Masz pomysł na wieczór panieński? Zajrzyj tutaj!