Piech Film

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Piech Film

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Nowoczesny film z dnia ślubu opowiada historię, buduje nastrój, jest pełen emocji. Przeplata się go wywiadami z gośćmi, a sprawny montaż nie pozwala nawet na moment oderwać wzroku od ekranu. Dziś film z wesela to prawdziwa produkcja filmowa, świetnej jakości, z ciekawym scenariuszem i nie dłuższy jak 1,5 h.

Film  to nie tylko obraz i dźwięk, to umiejętność opowiadania historii

 

Jesteśmy firmą posiadającą długoletnie doświadczenie w zakresie wideofilmowania uroczystości ślubnych.  Siedziba naszej firmy znajduje się w Rzeszowie. Istnieje możliwość realizacji reportażu ślubnego na terenie całej Polski.  Plener ślubny za granicą nie stanowi dla nas problemu.

Wszystkie filmy ślubne tworzone są lustrzankami Canona, z wykorzystaniem stabilizatorów obrazu (Glidecam, slidekamera), rejestratorów audio oraz bezprzewodowych mikroportów dźwiękowych. Aktualnie plastyka filmów weselnych, kręconych lustrzankami niewiele odbiega od tego, do czego przyzwyczaiły nas przyjemne obrazki z kina.

Profesjonalnie wykonany film ślubny to pamiątka nie do przecenienia. Doskonały pomysł na podziękowanie dla gości, idealny prezent dla tych, którzy nie mogli być z wami w tym dniu i numer jeden na Waszej półce na lata :)

 

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Główne usługi
Videograf
Z
3 zł
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?
Ewentualne koszty podróży
Jak długo działają Państwo w tej branży?
15
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny

Opinie o Piech Film

4.9
14 opinii
14 opinii
Profesjonalizm
(14)
Jakość/cena
(13)
(1)
Polecasz to?
(14)
monika_fludzinska2
Autor: Monika
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Naszym zdaniem - nie ma sobie równych!Pamiętamy dokładnie, jak bardzo stresowaliśmy się tym, że będziemy w dniu ślubu "pod okiem kamery", że będziemy musieli dobrze wypaść, wyglądać. Z chwilą wejścia ekipy Studia Filmowego PiechFilm - cały ten stres oraz obawy zniknęły! Atmosfera jaką wprowadzili sprawiła, że mieliśmy poczucie jakbyśmy znali się od bardzo,bardzo dawna - co w połączeniu z ich pełnym profesjonalizmem skutkowało niezapomnianą dla nas współpracą. Byli niemal niewidoczni, a jednak za każdym razem byli dokładnie tam, gdzie w danej chwili być powinni. Efektem jest film, który sprawia, że podczas każdego oglądania przeżywamy wszystkie towarzyszące nam tamtego dnia emocje raz jeszcze - film ukazujący naszą miłość, uczucia towarzyszące naszym najbliższym, a równocześnie wspaniałą zabawę - film, który podczas każdego oglądania zaskakuje nas czymś nowym. Studio Filmowe Piechfilm ukazało historię naszego ślubu, dokładnie w taki sposób w jaki to sobie wymarzyliśmy.Dziękujemy kosmicznie bardzo, za tamten dzień, za przepiękny film, no i oczywiście za nawiązaną świetną przyjaźń! Polecamy Studio FIlmowe Piechfilm bez sekundy namysłu, i zazdrościmy tym, którzy mają to dopiero przed sobą!Monika & Damian

Zgłoś nadużycie
dominika017
Autor: Dominika
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Wacław P. miał przyjemność uwiecznić Nasz Wspaniały Dzień Ślubu niecały rok temu. Film, który trafił w nasze ręcę jest pełen profesjonalizmu i oryginalności. Nie jest to standardowy 3 godzinny film z samymi potupankami, ale dzięki swoim złotym rękom dobór muzyki oraz przeprowadzone wywiady potrafią wzruszyć wielokrotnie. 

Współpracę z Piechfilm wspominamy do dziś, polecamy w 1000% nikt korzystając z usług Pana Wacława nie będzie żałował swojej decyzji. Ujęcie niezapomnianych chwil jest najwspanialszą pamiątką na lata! 

Dziękujemy Wacek! Jesteś najlepszy!

Zgłoś nadużycie
piotrdudapl
Autor: Piotr
5
Znam tego usługodawcę zawodowo

Szczerze polecam.

Zdarza się nam pracować razem na ślubach. 

Bardzo dobry kontakt z klientem. Świetna jakość produkowanego materiału VIDEO.

Profesjonaliści w każdym calu :)

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt