• Magazyn
  • Goście
  • Sottero & Midgley wiosna 2019: Twoja wymarzona suknia stała się rzeczywistością!

Sottero & Midgley wiosna 2019: Twoja wymarzona suknia stała się rzeczywistością!

Nowa kolekcja Sottero & Midgley to surowość pustyni i romantyzm koronek. To też nowoczesne rozwiązania tak w zdobieniach i cięciach, jak w kolorze sukni. Koniecznie zobacz, co marka przygotowała na sezon 2019!

  • Atelier i salony sukien
  • Sponsored
  • 2019
  • Maggie Sottero

Klasyczna i romantyczna kolekcje ślubne to gwarancja spektakularnego wejścia w sezon 2019 z największymi projektantami w branży, którzy kreują nowe propozycje długich sukien ślubnych, koronkowych zdobień i motywów kwiatowych. Sztuką jest wyróżniać się z tłumu, co potrafi i robi to w najlepszym stylu Sottero i Midgley. Kolekcja na sezon 2019 udowadnia, że moda ślubna to przede wszystkim jakość i czystość formy. To subtelny przegląd najpiękniejszych, zdaniem Zankyou, propozycji na sezon 2019, które zrobiły ogromne wrażenie na Pannach Młodych na całym świecie. Przewiń do końca i podziwiaj cudowne projekty, będące doskonałym wglądem w to, co przyniesie nam nowy sezon ślubny. To właśnie tu czekają na ciebie idealne suknie ślubne! Sottero i Midgley wiedzą jak zaskoczyć nawet najbardziej wymagające Panny Młode!

zapiszDiscover the new Sottero & Midgley collection now!
Atherton. Credits: Sottero & Midgley.
zapiszDiscover the new Sottero & Midgley collection now!
Bardot. Credits: Sottero & Midgley.

Z naciskiem na detale, które stały się charakterystyczną cechą marki Sottero & Midgely, nowa kolekcja Wiosna / Lato 2019 jest jednocześnie nowoczesna, dziewczęca i absolutnie kobieca. Połączenie klasycznych kształtów, takich jak księżniczki i syreny zdobione kryształami, haftami, koronkami, a nawet cekinami, pokazuje, że ta kolekcja to idealna propozycja dla kobiet, które pragną tego, co doskonale łączy wszystkie twarze kobiety. Zalotnie, ale bez specjalnego negliżu, romantyzm bez pomijania nowoczesnych rozwiązań. Sottero i Midgley to demonstracja świadomości współczesnej kobiecości, która pewnym krokiem zdobywa świat, a jednocześnie chętnie powraca myślami do dziecięcych marzeń. 

zapiszDiscover the new Sottero & Midgley collection now!
Chauncey. Credits: Sottero & Midgley.
zapiszDiscover the new Sottero & Midgley collection now!
Davidson. Credits: Sottero & Midgley.

Surowy klimat pustyni, będący tłem dla całej sesji jest świetnym kontrastem dla zapierających dech w piersi sukni ślubnych. Miejsce nie jest przypadkowe. Emanuje siłą, ogromną mocą i wolnością – trzema cechami, które opisują Panny Młode Sottero & Midgley. Projektanci tego światowego domu mody doskonale znają swoje klientki i wiedzą, że ich suknie ślubne odpowiadają kobietom, które mają nawet najbardziej wyrafinowane gusta, a w dniu ślubu pragną perfekcyjnego wyglądu, który nie zostanie niezauważony w tłumie gości. Niemożliwością jest spuszczenie wzroku z tak olśniewających propozycji. To cudowna gra detali, kroju, która daje maksymalny efekt, często przerastający nasze oczekiwania.

zapiszDiscover the new Sottero & Midgley collection now!
Dennison. Credits: Sottero & Midgley.
zapiszDiscover the new Sottero & Midgley collection now!
Jasper. Credits: Sottero & Midgley.

Subtelność motywu tej kolekcji odróżnia ją od innych marki Maggie Sottero na rok 2019. Miękkie artystyczne i bardzo boho wpływy uderzają w niektórych modelach. Taką z pewnością jest Dennison (patrz wyżej), w której zastosowane koronki, długie rękawy i seksowny rozporek na przodzie spódnicy, który dedykowany jest Pannie Młodej poszukującej w życiu przygód, podczas których czuje się najlepiej i naprawę wyjątkowo. Inne sukienki z tej kolekcji są krojone w podobnym stylu, na przykład ozdoby sukienki Atherton z podobnym typem koronki, a jej zmysłowe przezroczystości tworzą bardzo komfortowy look. Choć Sottero i Midgely używają tradycyjnych cięć i kształtów na nadchodzący sezon, są pełne osobowości i indywidualności, które z pewnością odzwierciedlają prawdziwy charakter Panny Młodej.

zapiszDiscover the new Sottero & Midgley collection now!
Judson. Credits: Sottero & Midgley.
zapiszDiscover the new Sottero & Midgley collection now!
Rickie. Credits: Sottero & Midgley.

Jedną z najwybitniejszych cech tej kolekcji jest koncentracja Sottero i Midgely na spódnicach. Choć niektóre suknie są prostsze w konstrukcji, wiele z tych projektów – w szczególności suknia Rickie (powyżej) i wspaniała suknia Davidsona (nieco dalej) pokazują wspaniała grę i zwiewność spódnicy mimo długiego trenu oraz mięsistych warstw tiulu. Ten sezon zdecydowanie należy do sukien ślubnych o kroju księżniczki. Są widowiskowe, a jednocześnie bardzo romantyczne, choć Sottero i Midgley poszły o krok dalej, starając się stworzyć kilka sukni, które nie tylko mają kształt, ale przeznaczone są dla prawdziwych księżniczek. Każda kobieta, która o baśniowym wyglądzie w dniu ślubu marzyła już będąc małą dziewczynką, z pewnością odnajdzie u swoją wyśnioną suknię ślubną. Dziecięca fantazja tu staje się rzeczywistością!

zapiszDiscover the new Sottero & Midgley collection now!
Tyra. Credits: Sottero & Midgley.
zapiszDiscover the new Sottero & Midgley collection now!
Zander. Credits: Sottero & Midgley.

Jednak prawdziwym klejnotem najnowszej kolekcji Sottero & Midgely jest niezaprzeczalnie suknia Zander, którą przedstawiamy na sam koniec. Choć klasyka zdecydowanie powracają do 2019 roku, innowacje są dla projektantów prawdziwą koniecznością – i nic nie mówi o nich lepiej jak czarna suknia ślubna. Widzieliśmy już kolorowe sukienki takich marek, jak Vera Wang i Ines di Santo na przyszły sezon, ale czarna sukienka to coś zupełnie nowegoi coś, na co wielu projektantów nawet by się nie odważyło! Ale ten look to kwintesencja elegancji, która jest doskonałą odpowiedzią, a konkretnie zaprzeczeniem dla towarzyszącej nam od wieków opinii na temat czarnych sukni. Sottero i Midgley udowadnia nam wszystkim, że kobiety w dniu ślubu nie zawsze muszą nosić biel, by wyglądać jak przystało na Pannę Młodą. Odważne propozycje Sottero i Midgley właśnie trafiają w ręce Panien Młodych, gwarantując spektakularny efekt w dniu ślubu.

Przy tak różnorodnych kształtach i cięciach, w każdej kolekcji znajduje się sukienka dla nowoczesnej kobiety. Sottero i Midgley udało się ożywić niektóre z naszych ulubionych tradycji ślubnych – od długich spódnic po dekolt w kształcie litery V, jednocześnie czyniąc je zupełnie niepowtarzalnym projektem. Jesteśmy pewni, że stracisz głowę dla tych romantycznych sukni ślubnych, więc nie szukaj i wybierz Sottero & Midgley na wymarzoną suknię ślubną na 2019!

Inne propozycje tego domu mody znajdziecie tu:

Maggie Sottero wiosna 2019: Romantyczne odrodzenie klasyków

Maggie Sottero prezentuje klasyczne suknie ślubne na wiosnę 2019

Sottero and Midgley 2018: kolekcja dla Panien Młodych romantycznych i na czasie!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Maggie Sottero Salony sukien ślubnych

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!