Maggie Sottero 2018: kontrasty i romantyzm w jej nowej kolekcji!

Sezon 2018 rozpoczyna się romantyczną kolekcją od Maggie Sottero. Te projekty łączą w sobie wyrafinowane tkaniny i niesamowite kontrasty. To coś, co nie sposób jest opisać słowami. Te propozycje są naprawdę fantastyczne. Modele księżniczki i syreny to liderki wśród strojów dla panny młodej- zostały one jednak zrewolucjonizowane nowatorskimi niusansami. Czy chcesz je odkryć Na pewno!

Dekolty

W tych modelach łączy się kruchość tiulu z elegancją gipury. W tych propozycjach, w stylu księżniczki, dekolt jest zbudowany z cieniutkich pasków, które prezentują się w sposób po prostu niezwykły. Taka kreacja ma w sobie piękną prostotę.

Ten rodzaj dekoltu został rozreklamowany w XIX wieku przez żonę Napoleona, Eugenię. Jest to niezwykle francuskie. Dekolt uzupełniają delikatne rękawy- taki zestaw w połączeniu prezentuje się doprawdy niewinnie. Niewątpliwie to strój dla prawdziwej księżniczki.

Dekolt w kształcie litery V jest prawdziwie magiczny- nic tak jak on nie wydłuża i nie wysmukla sylwetki. Suknie o tym fasonie świetnie wiążą się właśnie z klasycznym stylem, jeżeli więc jest to dla Ciebie ważne, to może zdecydujesz się właśnie na taki model? Elegancja tej sylwetki wynika z braku dodatków- pojawiają się one wyłącznie w pasie. Taki dekolt flirtuje i uwodzi, ale jest połączony z wyrafinowaniem.

Kolejną naszą propozycją są suknie z kołnierzem lub chockerem– uwolnisz swoje piękne ciało jednym szarpnięciem! Tego typu dekolt pozwoli Ci pozostać równocześnie skromną i uwodzicielską. Takie połączenie jest najbardziej pożądane, czyż nie?

O sztuce iluzji możemy mówić wtedy, gdy dekolt osłonięty jest subtelnym tiulem, ponieważ wtedy równocześnie go eksponujemy i przysłaniamy. Tego typu suknie są właśnie bardziej ozdobne w górnej części- często łączą jedwab i koronkę. Dekolt jest niejako w kontraście do reszty sukienki.

W tym przypadku mamy do czynienia z powrotem do francuskiego stylu. Rękawy są bardzo subtelne, co łączy się z właśnie tak delikatnym ujęciem dekoltu, który jest wykończony koronką.

Suknia w stylu syrenki

Ponownie mamy w i w tym przypadku do czynienia z koronką i tiulem. Tutaj jednak pojawia się dekolt w kształcie serca, który prezentuje się bardzo elegancko i szalenie wytwornie. Pięknie prezentuje się z haftowanymi kompozycjami na spódnicy.

W tym przypadku haft inpirowany jest naturą. Uwagę zwraca głębokie wycięcie w spódnicy- aż do połowy uda.

W tym przypadku suknia wykonana jest w całości z gipury, ale cienkie paski znajdujące się w różnych miejscach w tej kreacji prezentują się niezwykle zmysłowo.

Nic tak nie podkreśla kobiecych kształtów jak suknia ślubna o modelu syreny. Strój ten eksponuje dekolt wykończony koronką. W tych projektach nie znajdziesz żadnych elementów dekoracyjnych- czysta biel!

W tym przypadku łączy się dekolt w kształcie serca z piękną tiulową spódnicą. To idealny model dla każdej silnej kobiety!

Styl księżniczki

To ostatni model księżniczki. Łączy w sobie delikatny dekolt i szeroką spódnicę.

Ten model prezentuje nowatorskie podejście do dekoltu, a mianowicie stawia na wycięcie na plecach! Ten dekolt jest jednak subtelnie przysłonięty delikatnym materiałem, dzięki czemu łączy w sobie zmysłowość i elegancję.

Efekt tatuażu sprawia, że plecy w tym modelu sukni prezentują się niezwykle lekko i wdzięcznie.

W tym modelu możemy zaobserwować dekolt w kształcie litery V, ale, uwaga, na plecach! Połączony z efektem tatuażu daje znakomity, zmysłowy i elegancki efekt! Coś takiego będzie świetnie prezentowało się z rozpuszczonymi włosami.

Plecy

Suknie z opadającymi ramionami wspaniale eksponują linię pleców. Tym bardziej wtedy, kiedy te plecy są podkreślone elementami z koronki.

Suknie od Maggie Sottero są idealne dla wszystkich kobiet. Jej propozycje na 2018 rok to pokaz elegancji i kobiecości tkwiącej w prawidziwych kobietach. To najbardziej romantyczne projekty, dzięki którym poczujesz się jak księżniczka w swoim Wielkim Dniu.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Zaproszenie ślubne - najnowsze trendy na rok 2018!
Zaproszenie ślubne - najnowsze trendy na rok 2018!
Wybierz swoje zaproszenia ślubne. Poszukaj z nami inspiracji, a przede wszystkim poznaj trendy na nadchodzący sezon!
5 trendów na bukiety ślubne 2018. Odkryj je!
5 trendów na bukiety ślubne 2018. Odkryj je!
Piękne, różnorodne, kolorowe i oryginalne. To tylko niektóre cechy opisujące bukiety ślubne 2018. Tutaj znajdziesz wszystko!
11 fryzur ślubnych 2018 DIY! Wiele zdjęć!
11 fryzur ślubnych 2018 DIY! Wiele zdjęć!
Skuś się na te piękne fryzury! Możesz zrobić je samodzielnie z nasza pomocą!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji