Maggie Sottero prezentuje klasyczne suknie ślubne na wiosnę 2019

Maggie Sottero powraca z nową kolekcją na wiosnę 2019 r. My już nie możemy się doczekać, by wam ją pokazać. Oto krótki przegląd tego, co czeka nas w kolejny sezonie ślubnym.

  • Atelier i salony sukien
  • Sponsored
  • Maggie Sottero

Maggie Sottero jest znana w branży ślubnej ze swoich luksusowych, oszałamiających projektów. Co sezon wraca z olśniewającą kolekcją. Jednak to, co proponuje na wiosnę 2019 to zdecydowanie powrót do klasyki, choć nie zabraknie również odważnych dekoltów i lśniących elementach dekoracyjnych jak cekiny i perły. Alistaire urzeka jednak ponadczasowym pięknem, zmieniając powszechnie znane klasyki w prawdziwe arcydzieła, nadając tradycyjnym krojom nowe życie.

Szalenie romantyczne lub po prostu piękne projekty w kolekcji Alistaire czerpią garściami z dekadenckiej kolekcji Lucienne jesień/zima 2018.  Wiosenna odsłona to jednak odważne cięcia na plecach, hafty i cudowne zdobienia. Jeśli jesteś Panną Młodą, która marzy o sukni ślubnej od Maggie Sottero, ta kolekcja po prostu Cię pochłonie. Jesteśmy przekonani, że to właśnie wśród tych modeli wiele Panien Młodych odnajdzie swój ideał.

zapiszMaggie Sottero SS19.Discover Maggie Sottero for Sping 2019!
Maggie Sottero SS19.
zapiszDiscover Maggie Sottero for Sping 2019!
Maggie Sottero SS19.

Wszystkie suknie ślubne Maggie Sottero są romantyczne i podpisujemy się pod tym dwiema rękami. Jednak wiosenna kolekcja 2019 wprawiła nas w osłupienie, jakiego nie doznaliśmy przez kilka ostatnich sezonów. To po prostu nie do opisania. Projektanci odpowiedzialni za tę globalną markę zastosowali w Alistaire motyw klasycznych krojów i kształtów, które nie zadziwiają formą, ale są szczerym ukłonem w stronę skromności. W kolekcji dominują suknie o kroju A, księżniczki i syreny z charakterystycznym dla Sottero sznytem haute couture. To idealna linia dla Panien Młodych, które marzą o życiu jak z bajki.

zapiszDiscover Maggie Sottero for Sping 2019!
Maggie Sottero SS19.
zapiszDiscover Maggie Sottero for Sping 2019!
Maggie Sottero SS19.

Cięcia, kolory i trendy pojawiają się i znikają w branży ślubnej, ale niektóre fasony zawsze będą modne. Koronka to doskonały przykład nieprzemijającego piękna. Chyba nie ma kolekcji ślubnej, w której choćby centymetr koronki by się nie pojawił. To nie tylko bardzo kobiecy element, ale również podkreślający luksus stylizacji, jeśli faktycznie zostanie umiejętnie wykorzystany. To z mistrzowską precyzją robi właśnie Maggie Sottero! Zastosowana z delikatnością jako uzupełnienie każdej sukni, koronka staje się motywem przewodnim całej kolekcji Alistaire.

zapiszDiscover Maggie Sottero for Sping 2019!
Maggie Sottero SS19.
zapiszDiscover Maggie Sottero for Sping 2019!
Maggie Sottero SS19.

Zgodnie z polityką marką, w nowej kolekcji Maggie Sottero jest wiele różnorodności. Choć nie są dedykowane na ślub na plaży, zdecydowanie odnajdzie się w większości stylów ślubnych. Kolekcja przeznaczona jest dla wielbicielek klasyki z romantyczna duszą, jednak jesteśmy przekonani, że każda Panna Młoda znajdzie swój wymarzony model w kolekcji Alistaire.

Sottero nie zapomniała o Pannach Młodych planujących ślub w stylu boho. Specjalnie dla nich powstała suknia Carmilla Jane z subtelnyi przezroczystościami z głębokim dekoltem i tiulową spódnicą. W końcu nikt nie powiedział, że mniej formalne uroczystości zwolnione z haute couture.

zapiszDiscover Maggie Sottero for Sping 2019!
Maggie Sottero SS19.
zapiszDiscover Maggie Sottero for Sping 2019!
Maggie Sottero SS19.

Choć mniej dekadencka niż kolekcja jesień/zima 2018, kolekcja Alistaire zachowuje ogromne poczucie luksusu i klasy. Tam, gdzie inni projektanci zawężają swoje kolekcje, tworząc spójne kolekcje skonkretyzowane na danym stylu, Maggie Sottero tworzy całą paletę modeli, które urzekają zmysłowością, a jednocześnie nie są wyzywające.

Najnowsze statystyki mówią, że coraz więcej Panien Młodych urodziła się na przełomie ostatniego wieku, Sottero kieruje się w stronę wdzięcznej, dziewczęcej skromności, informując nas tym samym, że mniej znaczy więcej i nie zawsze odsłanianie walorów kobiecego ciała jest odpowiednim gwarantem widowiskowej stylizacji ślubnej. Zamiast tego wystarczy sięgnąć po suknię z kolekcji jednego z czołowych domów mody ślubnej na świecie, by w tym wyjątkowym dniu czuć się jak prawdziwa gwiazda.

zapiszDiscover Maggie Sottero for Sping 2019!
Maggie Sottero SS19.
zapiszDiscover Maggie Sottero for Sping 2019!
Maggie Sottero SS19.

Bez jednego elementu żadna kolekcja ślubna nie jest pełna i zamknięta. Takim są zdecydowanie treny. Maggie Sottero daje nam jedne z najbardziej eleganckich i budzących podziw trenów, jakie widzieliśmy na nadchodzący sezon. Mistrzowskie wykorzystanie warstw i układ tkanin sprawia, że projektanci tego domu mody dali kobietom, to, czego większość z nich pragnie – wygląd bogini! Efekt ten doskonale widać w powyższym modelu, który sprawi, że Panna Młoda nie tylko będzie wyglądać jak uosobienie klasy i szyku, ale przede wszystkim poczuje to każdą komórką swojego ciała.

Nieskazitelna, wytworna i bezwzględnie piękna kolekcja Alistaire z pewnością wpisze się w branżę ślubną na wiosnę 2019 roku i wiele kolejnych sezonów. Maggie Sottero pokazuje nam nowoczesną wersję romantycznych sukni z przeszłości, które nigdy nie przeminą.
Dziś to tylko przedsmak najnowszych propozycji Aistaire. Jeśli chcesz zapoznać się ze wszystkimi sukniami ślubnymi już niebawem przedstawimy wam całą kolekcję! Czekajcie na pełną galerię!

Zobacz inne kolekcje sukien ślubnych:

Nowa kolekcja sukien ślubnych od Justin Alexander Signature jesień/zima 2018

Suknie ślubne Laurelle 2018/2019. NOWA KOLEKCJA!

Suknie ślubne w Warszawie. najlepsze sklepy z modą ślubną!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Maggie Sottero Salony sukien ślubnych
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!