Maggie Sottero wiosna 2019: Romantyczne odrodzenie klasyków

Maggie Sottero powraca triumfalnie na wiosnę 2019 z oryginalną kolekcją, która jest tchnieniem świeżości w klasykę mody ślubnej. Sprawdź całą kolekcję teraz!

  • Atelier i salony sukien
  • Sponsored
  • 2019
  • Maggie Sottero

Maggie Sottero jest wiodącą projektantką najbardziej luksusowych sukien ślubnych – to najwyższa forma haute couture i ciągle niedościgniona dla innych marek w branży ślubnej. Każda Panna Młoda olśniewa w sukniach Maggie Sottero. I choć w sezonie wiosna/lato 2019 Sottero unika charakterystycznej dekadencji znanej z poprzednich kolekcji, nowa, Alistaire, przedstawia klasykę z głębokim oddechem świeżości. Odchodząc od typowych ciężkich zdobień, beadingu i cekinów, kolekcja pokazuje zupełnie nowy wygląd Panny Młodej będący jednocześnie ikoną i symbolem Panny Młodej XXI wieku. I choć teoretycznie sylwetki są nam dobrze znane, Sottero potrafi zaskoczyć dynamiką sukien ślubnych.

Dopasowane do sylwetki i sukienki księżniczki dominują w kolekcji Alistaire, a bajki i klasyczne romanse stanowią wyraźną inspirację na wiosnę i jesień 2019 roku okiem Maggie Sottero. Cięcia eksponujące dekolty, śmiałe rozcięcia na wysokości uda i przeźroczyste tkaniny na obszernych spódnicach, tony tiulu i misterne, koronkowe detale. Maggie Sottero tworzy kolekcję, która jest bardzo romantyczna. Suknie z kolekcji Alistaire sprawiająJesteśmy przekonani, że każda Panna Młoda, która wybierze suknię z kolekcji Alistaire na swój ślub w 2019 roku, poczuje się jak członek rodziny królewskiej – długie treny (takie jak w sukni Janson) i lekkie materiały (sukienka Zinaida jest doskonałym przykładem) urzekają swoim baśniowym pięknem.

Jednak Maggie Sottero szuka inspiracji na nadchodzący sezon w przeszłości, co oznacza, że nie jest to nowatorska kolekcja z nowoczesnymi, minimalistycznymi liniami. Jednym z trendów, który w przyszłym roku z pewnością podbije modę ślubną to garnitury i dwuczęściowe suknie ślubne. Taki właśnie jest model Milan, który jest zaspokaja pragnienia wielu Panien Młodych, które marzą o niepowtarzalności swojej stylizacji. Nawet najbardziej klasyczne sylwetki, takie jak suknia Satin Idette, nie są jedynie wspomnieniem historii o modzie. To cudowny powiew świeżości, dzięki nowoczesnym zdobieniom i unikalnym aplikacjom. Ale… nie musisz nam wierzyć na słowo! Odkryj nową kolekcję Maggie Sottero już dziś i znajdź wymarzoną suknię ślubną…

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Maggie Sottero Salony sukien ślubnych

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!