• Magazyn
  • Sesja ślubna nad Morskim Okiem w pełni słońca i miłości!

Sesja ślubna nad Morskim Okiem w pełni słońca i miłości!

Ta Para jest po prostu niezwykła! Zobacz!

  • Reportaże ślubne
  • Polska
  • Małopolskie

Ta Para jest po prostu niezwykła. Pasują do siebie doskonale. Łączy ich to, że po prostu cieszą się życiem. Może to nic nadzwyczajnego, ale Polska jest krajem malkontentów, dlatego optymiści to zjawisko wyjątkowe. Trzeba o nich dbać! Chuchać i dmuchać! A co. Ich ślub był wspaniałą uroczystością, a wesele po prostu doskonałą imprezą. A jaka była ich sesja ślubna? Po prostu idealna.

zapiszMonique photographyDowiedz się więcej “Monique photography”
Monique photography
zapiszMonique photography
Monique photography
zapiszMonique photography
Monique photography
Publikacja

Chcesz się przekonać na własnej skórze? To nie możesz przegapić tej galerii! Jest wspaniała! Poznali się przez Internet. To jednak jest wspaniały środek komunikacyjny. Ich dalsza znajomość też rozwijała się w taki sposób- głównie ze względu na dzielące ich kilometry. Trudno im się dziwić- mieszkali wtedy na dwóch krańcach Polski. Miłość nie patrzy na odległości! Jeżeli chodzi o pierwsze spotkanie, to Panna Młoda postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i wsiadła w pociąg, przejechała pół Polski i wpadła w ramiona ukochanego. I tak miała możliwość rozkwitnąć ich pierwsza randka. Przygotowania do ślubu odbywały się w bardzo radosnej atmosferze. Wielką przyjemność Parze sprawiło wybieranie obrączek ślubnych.

zapiszMonique photography
Monique photography
zapiszMonique photography
Monique photography

 To było po prostu magiczne doświadczenie. W końcu te dwa złote krążki są symbolem ich wielkiej miłości. A pierścionek zaręczynowy był najpiękniejszy z możliwych. Może i można chcieć więcej, ale przecież po co! I tak już jest idealnie. Przygotowania, te ostatnie, bo w dniu ślubu, też miały bardzo radosny, wesoły charakter. Kiedy Panna Młoda włożyła suknię to po prostu rozkwitła. To niesamowite jaką moc ma ta wspaniała kreacja. Pan Młody w garniturze wyglądał doskonale- męsko, szykownie, bardzo elegancko. Ideał? Oboje są ideałami! Ślub był wspaniałą uroczystością. Odbywał się w uroczym kościele, który stworzył niezwykły klimat. Oczywiście najbardziej wzruszająca była chwila, kiedy Młodzi przysięgali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską.

zapiszMonique photography
Monique photography
zapiszMonique photography
Monique photography
zapiszMonique photography
Monique photography

Emocje były wręcz namacalne! To było niesamowite doświadczenie. Wesele było bardzo udaną imprezą. Państwo Młodzi postanowili nie mieszać ze sobą gości, co okazało się bardzo udanym posunięciem. Wszyscy bawili się po prostu świetnie. Muzyka poderwała wszystkich z krzeseł. Najwytrwalsi tancerze schodzili z parkietu dopiero nad ranem. Sesja ślubna była wspaniała. Odbyła się nad Morskim Okiem. To naprawdę magiczne miejsce o niesamowitej atmosferze. Morskie Oko to piękne jezioro położone w Tatrach, położone jest w Dolinie Rybnego Potoku u stóp Mięguszowieckich Szczytów.

zapiszMonique photography
Monique photography
zapiszMonique photography
Monique photography

Pierwsze wzmianki o nim pochodzą z 1575 roku. W 1637 roku król Władysław IV nadał prawo użytkowania pastwisk przy Morskim Oku Władysławowi Nowobilskiemu. Dla turystyki Morskie Oko stało się atrakcyjne dopiero w XIX wieku. Dopiero, a może już. Zaczęto budować schroniska i drogi do Zakopanego. Z tej możliwości, z tej wspaniałej turystycznej okazji skorzystali właśnie ci Nowożeńcy. Wspaniała, górska przyroda była po prostu doskonałym tłem dla pięknych kadrów z Parą Młodą w roli głównej. Po raz kolejny potwierdził się fakt, że miłość jest siłą nieodwracalnie związaną z naturą. Doskonale sprawdziły się akcesoria o typowo góralskim charakterze- uroczy kapelusz i przepiękna chusta, którą otuliła się Panna Młoda.

zapiszMonique photographyDowiedz się więcej “Monique photography”
Monique photography

Czuje się ten niepowtarzalny góralski sznyt. Szczególnie ujmujące są portrety. W każdym geście, spojrzeniu, dotyku widać wielką miłość, która łączy Nowożeńców. Są wspaniali. Ta miłość i czułość jest wprost wyczuwalna w powietrzu. To niesamowite doświadczenie móc w tym uczestniczyć. Przepiękna jest kolorystyka zdjęć. Jasne i przejrzyste barwy charakterystyczne dla górskiego krajobrazu zostały wspaniale uchwycone. Stworzyło to doskonałe tło. Te ujęcia są przepiękne! Po prostu idealne. Państwo Młodzi prezentują się na tym tle cudownie. Ona jest subtelna i delikatna, wręcz eteryczna, a on silny, męski i elegancki. Duet idealny! Oko aparatu jest w stanie uchwycić wszystko to, co umyka ludzkiemu oku. To wspaniale, że mamy do dyspozycji taką moc. A jeżeli mamy do czynienia z tak pięknymi kadrami na dodatek w tak pięknej scenerii, to już po prostu jest idealnie.

Oprawa fotograficzna:  Monique photography

Garnitur: Vistula

Suknia ślubna : Salon Ślubny Maya w Nowogardzie (Model suknia La Lucienne Lolite)

Obrączki: salon W. Kruk

Pierścionek zaręczynowy: Salon Apart

Dekoracje: Studia Dekoracji Attic

Fryzura : Salon Fryzjerski Katrina

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Vistula Złote Tarasy Garnitury ślubne
Ryłko sklep on-line Buty ślubne
Apart - sklep internetowy Biżuteria ślubna
Monique photography Fotograf ślubny
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!