Muzyka na wesele - musisz o tym przeczytać!

Nie wiesz czy wybrać Dj czy zespół na swoje przyjęcie weselne? Przeczytaj artykuł Zankyou, a na pewno pomoże Ci on rozwiązać problem.

  • Muzyka i atrakcje
  • Polska

Muzyka na weselu to warunek konieczny do dobrej zabawy. Zapewnianie najlepszej muzyki do tańca zależy zazwyczaj od wodzireja, DJ’a albo zespołu (jeżeli nadal wahasz się na kogo się zdecydować, zapoznaj się z artykułem DJ czy zespół na wesele?”). Wiele par decyduje się także na playlistę i muzykę puszczaną przez głośniki (taka opcja jest często wybierana na poprawiny).

zapiszKapela AkcjaDowiedz się więcej “Kapela Akcja”
Kapela Akcja
zapiszKapela Akcja
Kapela Akcja
Publikacja

Moda i gusta się zmieniają, ale jest kilka kawałków muzycznych, które nigdy się nie znudzą. To one sprawdzają sięna każdym weselu, porywają do tańca starszych i młodszych. Czy na weselu musi gościć tylko disco-polo? Oczywiście, że nie. Może zamiast tego wolisz pop na weselu? A może rockowe wesele?  

zapiszAnna DedoDowiedz się więcej “Anna Dedo”
Anna Dedo

Przygotowaliśmy dla Was listy muzyczne, zawierające najlepszą muzykę na wesele. Pierwsze 3 propozycje to utwory polskich wokalistów i zespołów.

zapiszBoogie BandDowiedz się więcej “Boogie Band”
Boogie Band

Podzieliliśmyje na gatunki muzyczne, gromadząc najlepsze kawałki z gatunku pop, dla odważniejszych par mocniejsza lista z gatunku rock-reggae i klasyki polskich wesel, czyli disco-polo.

zapiszAnna DedoDowiedz się więcej “Anna Dedo”
Anna Dedo

Przygotowaliśmy Wam nie tylko spis tytułów, ale także gotowe playlisty na platformie Spotify. Rejestracja jest całkowicie darmowa, więc jeżeli jeszcze nie macie konta- gorąco zachęcamy!

Listy będą stale powiększane, dlatego warto je stale obserwować i dodać do własnych kolekcji na Spotify.  Kliknij w poniższe linki, aby przejść do odpowiednich list:

Polska muzyka POP na wesele

zapiszKapela AkcjaDowiedz się więcej “Kapela Akcja”
Kapela Akcja

Polska muzyka ROCK na wesele

zapiszKapela AkcjaDowiedz się więcej “Kapela Akcja”
Kapela Akcja

Polska muzyka DISCO-POLO na wesele

Poznaj najnowsze trendy 2016!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Boogie Band Zespoły muzyczne
Kapela Akcja Zespoły muzyczne
Anna Dedo Fotograf ślubny
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (4)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!