Muzyka na wesele – musisz o tym przeczytać!

Muzyka na weselu to warunek konieczny do dobrej zabawy. Zapewnianie najlepszej muzyki do tańca zależy zazwyczaj od wodzireja, DJ’a albo zespołu (jeżeli nadal wahasz się na kogo się zdecydować, zapoznaj się z artykułem DJ czy zespół na wesele?”). Wiele par decyduje się także na playlistę i muzykę puszczaną przez głośniki (taka opcja jest często wybierana na poprawiny).

Kapela AkcjaDowiedz się więcej “Kapela Akcja”
Kapela Akcja
Kapela Akcja
Kapela Akcja

Moda i gusta się zmieniają, ale jest kilka kawałków muzycznych, które nigdy się nie znudzą. To one sprawdzają sięna każdym weselu, porywają do tańca starszych i młodszych. Czy na weselu musi gościć tylko disco-polo? Oczywiście, że nie. Może zamiast tego wolisz pop na weselu? A może rockowe wesele?  

Anna DedoDowiedz się więcej “Anna Dedo”
Anna Dedo

Przygotowaliśmy dla Was listy muzyczne, zawierające najlepszą muzykę na wesele. Pierwsze 3 propozycje to utwory polskich wokalistów i zespołów.

Boogie BandDowiedz się więcej “Boogie Band”
Boogie Band

Podzieliliśmyje na gatunki muzyczne, gromadząc najlepsze kawałki z gatunku pop, dla odważniejszych par mocniejsza lista z gatunku rock-reggae i klasyki polskich wesel, czyli disco-polo.

Anna DedoDowiedz się więcej “Anna Dedo”
Anna Dedo

Przygotowaliśmy Wam nie tylko spis tytułów, ale także gotowe playlisty na platformie Spotify. Rejestracja jest całkowicie darmowa, więc jeżeli jeszcze nie macie konta- gorąco zachęcamy!

Listy będą stale powiększane, dlatego warto je stale obserwować i dodać do własnych kolekcji na Spotify.  Kliknij w poniższe linki, aby przejść do odpowiednich list:

Polska muzyka POP na wesele

Kapela AkcjaDowiedz się więcej “Kapela Akcja”
Kapela Akcja

Polska muzyka ROCK na wesele

Kapela AkcjaDowiedz się więcej “Kapela Akcja”
Kapela Akcja

Polska muzyka DISCO-POLO na wesele

Poznaj najnowsze trendy 2016!

Skontaktuj się z firmami ślubnymi powiązanymi z artykułem:

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Komentarze (4)

julita889
14/01/2014

A co powiecie na całkowicie rockowe wesele? Albo nawet muzykę metalową? Chętnie skorzystam też z tej listy polskiego rocka na wesele. Dzięki.

Komentuj
zanetaxx
23/01/2014

Nienawidzę wieśniackich (nie wiejskich!) wesel, z disco polo i jakimiś beznadziejnymi przyśpiewkami! Polskie przeboje to świetny wybór na wesele. Zagraniczne hity też są duper i wszyscy się przy nich dobrze bawią. Nic dziwnego, że ludzie się upijają do nieprzytomności na weselach, zazwyczaj nie da się na nich inaczej wysiedzieć, jak jest beznadziejna muza. Nie wiem tylko, czy te listy odtworzą się dla osób bez konta na spotify?

Komentuj
joasia23
24/01/2014

Przyjemnie się słucha nawet bez wesela. Stary polski rock to jest to!

Komentuj
Justyna
14/06/2015

Co Autobiografia robi w disc-polo? Przecież to klasyk.

Komentuj

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji