Muzyka na wesele - musisz o tym przeczytać!

Muzyka na weselu to warunek konieczny do dobrej zabawy. Zapewnianie najlepszej muzyki do tańca zależy zazwyczaj od wodzireja, DJ’a albo zespołu (jeżeli nadal wahasz się na kogo się zdecydować, zapoznaj się z artykułem DJ czy zespół na wesele?”). Wiele par decyduje się także na playlistę i muzykę puszczaną przez głośniki (taka opcja jest często wybierana na poprawiny).

Kapela Akcja
Kapela Akcja

Moda i gusta się zmieniają, ale jest kilka kawałków muzycznych, które nigdy się nie znudzą. To one sprawdzają sięna każdym weselu, porywają do tańca starszych i młodszych. Czy na weselu musi gościć tylko disco-polo? Oczywiście, że nie. Może zamiast tego wolisz pop na weselu? A może rockowe wesele?  

Przygotowaliśmy dla Was listy muzyczne, zawierające najlepszą muzykę na wesele. Pierwsze 3 propozycje to utwory polskich wokalistów i zespołów.

Podzieliliśmyje na gatunki muzyczne, gromadząc najlepsze kawałki z gatunku pop, dla odważniejszych par mocniejsza lista z gatunku rock-reggae i klasyki polskich wesel, czyli disco-polo.

Przygotowaliśmy Wam nie tylko spis tytułów, ale także gotowe playlisty na platformie Spotify. Rejestracja jest całkowicie darmowa, więc jeżeli jeszcze nie macie konta- gorąco zachęcamy!

Listy będą stale powiększane, dlatego warto je stale obserwować i dodać do własnych kolekcji na Spotify.  Kliknij w poniższe linki, aby przejść do odpowiednich list:

Polska muzyka POP na wesele

Polska muzyka ROCK na wesele

Polska muzyka DISCO-POLO na wesele

Poznaj najnowsze trendy 2016!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Komentarze (4)

Skomentuj artykuł

Superfoods na codzień, czyli zdrowo podkręć swoje koktajle
Superfoods na codzień, czyli zdrowo podkręć swoje koktajle
Superkoktajle to przede wszystkim zestaw smakowitych i najzdrowszych przepisów na koktajle, ale też źródło inspiracji do tworzenia własnych superkompozycji. Książka uświadamia, jak wiele produktów typu superfoods polskiego pochodzenia jest dostępnych dokoła nas, na co dzień. Czas zacząć z tej wiedzy korzystać dla własnego superzdrowia!
Już w następny weekend Cracow Bridal Weekend! Ślubny weekend przed nami!
Już w następny weekend Cracow Bridal Weekend! Ślubny weekend przed nami!
Mamy zaszczyt poinformować, że w dniach 21 – 22 października w przestrzeniach Tytano przy ul. Dolnych Młynów 10 w Krakowie oraz w siedzibach Partnerów odbędzie się I edycja krakowskiego weekendu ślubnego: Cracow Bridal Weekend.
Tradycyjna rózga weselna zamiast bukietu kwiatów
Tradycyjna rózga weselna zamiast bukietu kwiatów
W antropologii kulturowej ślub uznawany jest za jeden z obrzędów przejścia i do dziś traktowany jest jako szczególna ceremonia rytualna dzięki swym określonym czynnościom, gestom, słowom czy rekwizytom.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji