Kapela Akcja

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Kapela Akcja

Przejdź do rozmowy Sprawdź dostępność

Jesteśmy zespołem, zajmującym się obsługą muzyczną wszelkiego rodzaju imprez firmowych oraz o charakterze rodzinnym.

Zespół ma bardzo zróżnicowany, szeroki repertuar w różnych odcieniach i klimatach mogący zadowolić każdy muzyczny gust.

Kapela Akcja stawia przede wszystkim na poziom i jakość usług. Wciąż inwestujemy w najnowszy sprzęt muzyczny pozwalający na uzyskanie pełnego brzmienia i rock'rollowej atmosfery na imprezach. Oprócz umiejętności zdobytych na Akademii Muzycznej, rewelacyjnych instrumentów Kapela Akcja dysponuje nagłośnieniem firmy Bose. Te bezkompromisowe rozwiązanie jest w tej chwili jednym z najlepszych istniejących na świecie mobilnych systemów nagłośnieniowych. Oprócz znakomitych walorów dźwiękowych wielkim walorem jest jego design oraz nienarzucająca się wielkość.

Kapela Akcja współpracuje również z muzykami klasycznymi. Istnieje możliwość zorganizowania recitali z muzyką poważną, klasyczną (kwartet smyczkowy, chór, duety), a także zorganizowania profesjonalnej oprawy muzycznej w kościele lub USC.

 

Opinie o Kapela Akcja

3.3
2 opinii
2 opinii
Profesjonalizm
(1)
(1)
Jakość/cena
(1)
(1)
Polecasz to?
(1)
(1)
darryll
Autor: darryll
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pytanie - jesli pierwsza impreza firmowa sie nie podobała w jakim celu zamówiono drugą ??  Drogi Panie jesli chce Pan oczerniać może warto najpierw pomyśleć...? Logika bywa przydatna... 

Ze swojej strony dodam, że prawdziwy problem rodzi się kiedy osoby koordynujące imprezę są nietrzeźwe, nie bardzo pamiętają co było tak naprawde ustalane, ledwo czytają listę ustalanego wczesniej repertuaru, mają generalnie słaby kontakt z rzeczywistością za to zdecydowany zapał do generowania konfliktów, prowadzenie programu imprezy staje się chaotyczne i spontaniczne a od zespołu oczekuje sie wówczas wykonania cudu, ostatecznie kiedy ktoś jest niezadowolony - wówczas oczywiście koordynatorzy szukają ofiary, a kto jest najłatwiejsza ofiarą ?? no zespół oczywiście... ;)

Zawsze znajdą się tacy, którzy uwielbiają bić pianę i znajdują rozkosz w niszczeniu...a my na przekór życzymy szanownym koordynatorom wszystkiego dobrego :)

Dariusz Barwiński

kapela AKCJA

Zgłoś nadużycie
biuro-ksoin
Autor: Maksi
1
Znam tego usługodawcę zawodowo

Nigdy więcej. Nie bez trudu uzgodniony wcześniej repertuar mieli gdzieś, grali swoje, bo wiedzą lepiej, co ludzie lubią. To co zamówił klient się nie liczyło. Efekt: zepsute dwie firmowe imprezy, nikt się nie bawił, grali do kotleta. Skutecznie pogonili ludzi do pokoi, bo impreza zapłacona do 1.00 zakończyła się przez nich o 23.00. Masakra.

Zgłoś nadużycie

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt