• Magazyn
  • Hiszpańscy goście wśród polskich tradycji weselnych! Nie przegap!

Hiszpańscy goście wśród polskich tradycji weselnych! Nie przegap!

Spotkanie na Malce poskutkowało międzynarodowym ślubem- piękna sesja!

  • Reportaże ślubne
  • 2016
  • Polska
  • Małopolskie
Ślub i wesele tej niezwykłej Pary odbył się w Polsce, w Augustowie, skąd pochodzi Panna Młoda. Historia ich znajomości jest zaś znacznie dłuższa, ponieważ poznali się na plaży Malagueta, gdzie przyszła narzeczona i żona była wtedy na wakacjach na Maladze, gdzie Roosevelt wtedy mieszkał. Ich pierwsza randka to inicjatywa mężczyzny, który jako Pierwszy wziął mnie na wycieczkę do Nerja, gdzie plaże były jeszcze piękniejsze. Ich ślub odbył się 18 lipca 2015.
zapiszAdriana MazurDowiedz się więcej “Adriana Mazur”
Adriana Mazur
zapiszAdriana Mazur
Adriana Mazur
zapiszAdriana Mazur
Adriana Mazur
Publikacja

Imponujący garnitur Pana Młodego pochodzi z salonu Vistula, a sukienka Sposabella z salonu Madonnie. Prezentowali się fenomenalnie i wyglądali obłędnie ślicznie! Obrączki to wspólny zakup w małym sklepiku niedaleko Zamku Królewskiego w Krakowie. Pierścionek zaręczynowy kupił Roosevelt, czyli Pan Młody w sklepie Kruk. Buty Pana Młodego Roosevelta, to czarne oksfordy ze skóry licowej, które kupił je w małym polskim sklepie. Ania -śmietankowe czółenka w kolorze sukni, zakupione w salonie obuwia ślubnego na ul. Kasztanowej w Krakowie.

zapiszAdriana Mazur
Adriana Mazur
zapiszAdriana Mazur
Adriana Mazur

Kwiaty były w różnych odcieniach niebieskiego, a gatunki jaki widzimy, to hortensje, frezje, eustomy. Zajmowała się tą piękną dekoracją florystka z kwiaciarni w Miechowie 8. Fryzurę przygotowywała Pani Ewa ze Studia Monique w Miechowie, a makijaż zrobiła Pani Aneta Bałazy z La Femme. Wszelkiego typu profesjonalne usługi, to praca wielu osób, które zrobiły świetne dzieło, a jej efekty możemy oglądać na zdjęciach fantastycznego autorstwa Adrianny Mazur.

Ślub odbył się w Bazylice Grobu Bożego w Miechowie. Był to niezwykły moment dla Pary Młodej, dla gości z Polski i zagranicy. O kwiatową oprawę Bazyliki zadbała Siostra Zakonna. Doborem kwiatów w lokalu zajął się Pan Manager. Para Młoda zdecydowała się nie robić poprawin, spotkali się tylko z najbliższą rodzina na wspólnym obiedzie. Było to doskonałe zwieńczenie zaślubin!

zapiszAdriana Mazur
Adriana Mazur
zapiszAdriana Mazur
Adriana Mazur
zapiszAdriana Mazur
Adriana Mazur

Wesele było międzynarodowe, przybyło dużo zagranicznych gości i rodziny Państwa Młodych z Hiszpanii i Wenezueli, jednak podczas wesela przeważały polskie przyśpiewki, zabawy i przeboje. Mimo pozornej bariery językowej goście bardzo dobrze się zintegrowali, na pewno dużą rolę odegrał w tym DJ Grzesiek, który mówił biegle po hiszpańsku i tłumaczył na bieżąco kolejne punkty programu i polskie tradycje oraz zwyczaje. Goście bawili się do białego rana, najwytrwalsi byli znajomi Anny i Roosevelt z Hiszpanii i najbliższa rodzina.

zapiszAdriana Mazur
Adriana Mazur
zapiszAdriana Mazur
Adriana Mazur
zapiszAdriana Mazur
Adriana Mazur

Rano przed ślubem było dość dużo stresu, zwłaszcza jak okazało się, że część kwiatków bukietu Panny Młodej, z uwagi na to, że były farbowane, puszcza kolor i trzeba było być bardzo ostrożnym, żeby się nie pobrudzić. Przyszłym pannom młodym radzimy osobiście wybrać kwiaty w naturalnym kolorze, żeby oszczędzić sobie dodatkowego stresu. Już po wyjściu z Bazyliki, widząc gości świeżo upieczeni małżonkowie, przestaliśmy się denerwować i zaczęliśmy naprawdę cieszyć się tym Szczególnym Dniem.

zapiszAdriana Mazur
Adriana Mazur
zapiszAdriana Mazur
Adriana Mazur
zapiszAdriana Mazur
Adriana Mazur
zapiszAdriana Mazur
Adriana Mazur

Gości posadzili ze względu na język, jakim się posługiwali. Były 3 stoły polskie i 1 stół hiszpański. Młodzi starali się też, żeby każdy miał obok siebie osobę, z którą miałby jakiś wspólny temat, dlatego brali też pod uwagę skąd i jak długo dane osoby się znały. Goście mieli też do dyspozycji ogród z altanką, gdzie mogli spokojnie porozmawiać lub odpocząć na świeżym powietrzu. Na pierwszy taniec nowożeńcy wybrali walca „Nad pięknym modrym Dunajem” Johanna Straussa II.

Oprawa fotograficzna: Adrianna Mazur
Garnitur: Vistula
Suknia: Sposabella w salonie Madonna
Pierścionek: Kruk
Buty Panny Mlodej: Salon Obuwia ślubnego
Kwiaty:  kwiaciarnia Miechowie 8
Makijaż: Aneta Bałazy La Femme

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Madonna Suknie Ślubne Salony sukien ślubnych
Adriana Mazur Fotograf ślubny
W.Kruk CH Manufaktura Biżuteria ślubna
Vistula CH Focus Mall Garnitury ślubne
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!