• Magazyn
  • Polsko-angielski ślub, to nie zdarza się często. Sprawdź!

Polsko-angielski ślub, to nie zdarza się często. Sprawdź!

Każdy jest sobą, a razem są najpiękniejszą Parą jaka znamy! Sprawdź z nami ich wesele!

  • Reportaże ślubne
  • 2016
  • Polska
  • Pomorskie
Jedni mówią, że to przeciwieństwa się przyciągają, inni uważają, że najlepsze związki tworzą osoby podobne do siebie. Ile ludzi, tyle opinii. Niektórzy twierdzą, że różnice kulturowe są nie do przeskoczenia, inni uważają, że sprawiają, że związek nabiera nowych barw i odcieni. Przykład tej pary pokazuje, że Polska i Anglia, które przecież tak się różnią, chociażby pod względem temperamentu, jak najbardziej mogą się porozumieć i rozkwitnąć w blasku pięknej miłości. Nie możecie przegapić tej galerii! Jest niesamowita! Przygotowania ślubne to zawsze niesamowite doświadczenie.
zapiszmc_time_of_joy_010
Time Of Joy Photography
zapiszmc_time_of_joy_038
Time Of Joy Photography
zapiszmc_time_of_joy_087
Time Of Joy Photography
Publikacja

Magiczny charakter mają te, które odbywają się już w dniu ślubu. Mają w sobie coś z czarodziejskiego rytuału. Niesamowita była chwila, kiedy Malwina założyła suknię ślubną. Rozkwitła w niej niczym najpiękniejszy kwiat. Wyglądała jak wspaniała księżniczka! Panie, te bliskie jej sercu, które jej pomagały były pod wielkim wrażeniem. Nie jedna ocierała łzy wzruszenia. Craig w granatowym garniturze prezentował się po prostu doskonale- męsko, elegancko, ale też niezwykle nowocześnie. Zadbał nawet o najmniejsze dodatki. Te spinki dodały tego sznytu. Razem z Malwiną stworzyli wspaniałą parę.

zapiszmc_time_of_joy_143
Time Of Joy Photography
zapiszmc_time_of_joy_179
Time Of Joy Photography
zapiszmc_time_of_joy_209
Time Of Joy Photography
zapiszmc_time_of_joy_227
Time Of Joy Photography

Ślub był niesamowitą uroczystością. Radosną atmosferę było czuć już przed kościołem. Każdy się uśmiechał. Wspaniałymi gośćmi były dzieci. Ich entuzjazm był po prostu zaraźliwy. Wspaniała architektura kościoła stworzyła niesamowitą atmosferę. Połączenie elementów drewnianych z bielą było po prostu urocze. Malwina i Craig podczas ślubu byli bardzo wzruszeni- trudno im się dziwić, w końcu wkroczyli na nową, wspólną drogę życia. Tę atmosferę czuli wszyscy. Prawie każdy ocierał łzy wzruszenia. Wyjątkowa była chwila, kiedy Młodzi przysięgali sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Emocje sięgnęły zenitu. Łzy błyszczały w wielu oczach. To było cudowne!

zapiszmc_time_of_joy_272
Time Of Joy Photography
zapiszmc_time_of_joy_283
Time Of Joy Photography
zapiszmc_time_of_joy_367
Time Of Joy Photography
zapiszmc_time_of_joy_382
Time Of Joy Photography

Wesele było wspaniałą imprezą. Multikulturowe towarzystwo błyskawicznie się ze sobą zitegrowało. Otwarty bar z cygarami chyba miał z tym wiele wspólnego. W końcu „wyjście na dymka” spełnia rolę integrującą. Muzyka była idealna! Wszystkich porwała z miejsc. Najwytrwalsi tancerze schodzili z parkietu dopiero nad ranem. Tak! Zabawa była doskonała. Malwina i Craig zadbali o rozrywki dla swoich gości.

zapiszmc_time_of_joy_413
Time Of Joy Photography
zapiszmc_time_of_joy_444
Time Of Joy Photography
zapiszmc_time_of_joy_494
Time Of Joy Photography

Ciekawym rozwiązaniem był pokaz sztucznych ogni. Wszyscy byli zachwyceni tym wspaniałym show. Wesele odbywało się we wspaniałej przestrzeni pałacyku. Nowoczesnym rozwiązaniem było zorganizowanie części uroczystości weselnej na otwartej przestrzeni, we wspaniałych ogrodach pałacowych. Białe namioty były niezwykle lekkie, subtelne i delikatne. Rozproszone światło świec tworzyło wprost magiczny efekt. Kolorowe kwiaty dawały niezwykły efekt. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem.

zapiszmc_time_of_joy_545
Time Of Joy Photography

Zdjęcia są po prostu idealne. Widać, że fotograf był uważnym obserwatorem ślubu i wesela. Nie narzucał jednak swojej obecności, dzięki czemu udało mu się uchwycić szczere i naturalne emocje. Nie ma tu żadnego udawania. Każdy jest sobą. Szczególnie ujmujące są te fotografie, na których Malwina i Craig są sami. Łączące ich uczucie wprost promieniuje z tych zdjęć. Każdy gest, spojrzenie… To musi być miłość! Wspaniała, prawdziwa, po prostu idealna! Równie ciekawe są biało-czarne zdjęcia. Wyglądają niczym kadry ze starego filmu. Pięknego filmu o miłości. Oglądając te zdjęcia mamy poczucie jakbyśmy i my tam byli. To cudowne doświadczenie! Różnice kulturowe mogą dzielić, ale mogą też łączyć, tak jak jest w przypadku Malwiny i Craiga. Mimo tego co ich dzieli udało im się stworzyć wspaniały, harmonijny związek, a ślub i wesele były doskonałym ukoronowaniem łączącego ich uczucia.

Oprawa fotograficzna: Time Of Joy Photography
Przygotowania i wesele | Preparations and reception: Hotel Wieniawa
Sukienka | Wedding dress: Emily Eve Bridall w Birmingham
Wedding planner: Event by Ev
Makijaz: Karolina Borko
Fryzury: Magdalena Tomosz

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!