• Magazyn
  • Udekoruj swoją drogę do ołtarza w najbardziej oryginalny sposób

Udekoruj swoją drogę do ołtarza w najbardziej oryginalny sposób

Tu camino al altar será como el que siempre has soñado con estas increíbles decoraciones. ¡Tienes que verlas!

  • Dekoracje
  • International
  • Sponsored

Nie ulega wątpliwości, że dekoracje miejsca ceremonii zaślubin powinny być wyjątkowe i niepowtarzalne. Wybór dekoracji kościoła, ogrodu lub miejsca, w którym się pobierzecie, musi być idealny, aby nadać otoczeniu wyjątkowy charakter, na jaki przecież zasługuje takie wydarzenie. Przygotowaliśy dla Was najpiękniejsze dekoracje  drogi do ołtarza, które można zaliczyć do najbardziej wyjątkowych. Odkryj wszystkie style i wybierz swój ulubiony!

Zdaniem ekspertów z SoLovely: “Z pewnością warto zadbać także o udekorowanie drogi do ołtarza. Jeżeli Wasz ślub odbywa się wiosną lub latem, wspaniale nadadzą się do tego sezonowe kwiaty. Ich dostępność zależy od pory roku, jednak warto pokusić się o taki wybór, który będzie nawiązywał np. do głównego motywu kolorystycznego Waszego ślubu. Na pewno doświadczony florysta pomoże Wam w wyborze odpowiednich, dostępnych w danej porze roku gatunków kwiatów. Jesienią i zimą jako dekoracja kościelnej nawy sprawdzą się wszelkiego rodzaju lampiony, świece jak również kwiaty suszone.”

Ścieżka wysłana najpiękniejszymi kwiatami, które możecie także zapleść w duże,  bujne wieńce to jedna z cudowniejszych  propozycji.  Duże donice wypełnione zielenią to także wspaniały pomysł na udekorowanie drogi do ołtarza. Możecie wykorzystać także mnóstwo ściec, które stworzą niepowtarzalny i romantyczny klimat. Balony wypełnione helem, zwiewne tkaniny  to kolejne pomysły, które możecie wykorzystać do udekorowania tego wyjątkowego miejsca.

Przygotowaliśmy dla Was galerię z najcudowniejszymi dekoracjami drogi do ołtarza, które sprawią, że stanie się ona nie tylko oryginalna, ale i ekskluzywna. Życie wysłane kwiatami jest zawsze przyjemniejsze, dlatego nie powinno ich także zabraknąć w tym wyjątkowym dniu, jakim jest dzień ślubu.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

SoLovely! Fotograf ślubny

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Udekoruj swoją drogę do ołtarza w najbardziej oryginalny sposób