• Magazyn

Oprawa florystyczna ślubu i wesela 2017! Poznaj trendy dekoracji kwiatami!

Trendy dotyczące oprawy florystycznej ślubu i wesela są naprawdę zróżnicowane- od klasyki, przez romantyczny boho chic, po minimalizm. Każda Para Młoda odnajdzie taką propozycję, która spełni ich oczekiwania.

  • Dekoracje
  • Trendy
  • 2017

Wszyscy Państwo Młodzi chcą, aby ich ślub i wesele- przecież tak ważne momenty w życiu- odbywały się w jak najpiękniejszej przestrzeni. To całkowicie zrozumiałe. Nic więc w tym dziwnego, że decydują się na użycie różnego rodzaju dekoracji. Na pewno zawsze dobrym wyborem są kwiaty. Dlatego dzisiaj zaprezentujemy Wam najnowsze trendy dotyczące oprawy florystycznej ślubu i wesela. Zapraszamy!

Pracownia Flower Factory powstała z prostego powodu- z miłości do pięknych rzeczy. Zajmują się organizowaniem kwiatów na wesele i ślub. Ponadto projektują dekoracje kwiatowe, wykonują nasadzenia roślinne i ręcznie robioną papeterię ślubną. Firma stara się sprostać każdemu postawionemu jej wyzwaniu. W każdy projekt i zlecenie wkłada 100% siebie- swojego serca i zaangażowania. Czyż to nie brzmi zachęcająco?

W propozycjach Flower Factory odnajdujemy lekkość i nowoczesność. Sięgają zarówno po kwiaty w subtelnie pastelowych odcieniach, które znakomicie sprawdzą się podczas romantycznych uroczystości w stylu boho chic, jak i po bardziej nasycone barwy stanowiące świetne uzupełnienie ślubu utrzymanego w estetyce minimalistycznej.

Flower Factory nie ucieka też przed bardziej klasycznymi rozwiązaniami. W końcu co jak co, ale klasyka nigdy z mody nie wyjdzie. Warto również zwrócić uwagę na ich kompozycje utrzymane w bieli- są ucieleśnieniem dziewczęcości i uroku. Widać więc, że Flower Factory odpowiada na wszystkie trendy dekoracji kwiatami na rok 2017.

Trendy dotyczące oprawy florystycznej ślubu i wesela są naprawdę zróżnicowane- od klasyki, przez romantyczny boho chic, po minimalizm. Każda Para Młoda odnajdzie taką propozycję, która spełni ich oczekiwania. A propozycje Flower Factory na pewno są świetną inspiracją. Nie możesz ich przegapić!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Flower Factory Bukiet i dekoracje kwiatowe

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!