Oprawa florystyczna ślubu i wesela 2017! Poznaj trendy dekoracji kwiatami!

  • more 45+

Wszyscy Państwo Młodzi chcą, aby ich ślub i wesele- przecież tak ważne momenty w życiu- odbywały się w jak najpiękniejszej przestrzeni. To całkowicie zrozumiałe. Nic więc w tym dziwnego, że decydują się na użycie różnego rodzaju dekoracji. Na pewno zawsze dobrym wyborem są kwiaty. Dlatego dzisiaj zaprezentujemy Wam najnowsze trendy dotyczące oprawy florystycznej ślubu i wesela. Zapraszamy!

Pracownia Flower Factory powstała z prostego powodu- z miłości do pięknych rzeczy. Zajmują się organizowaniem kwiatów na wesele i ślub. Ponadto projektują dekoracje kwiatowe, wykonują nasadzenia roślinne i ręcznie robioną papeterię ślubną. Firma stara się sprostać każdemu postawionemu jej wyzwaniu. W każdy projekt i zlecenie wkłada 100% siebie- swojego serca i zaangażowania. Czyż to nie brzmi zachęcająco?

W propozycjach Flower Factory odnajdujemy lekkość i nowoczesność. Sięgają zarówno po kwiaty w subtelnie pastelowych odcieniach, które znakomicie sprawdzą się podczas romantycznych uroczystości w stylu boho chic, jak i po bardziej nasycone barwy stanowiące świetne uzupełnienie ślubu utrzymanego w estetyce minimalistycznej.

Flower Factory nie ucieka też przed bardziej klasycznymi rozwiązaniami. W końcu co jak co, ale klasyka nigdy z mody nie wyjdzie. Warto również zwrócić uwagę na ich kompozycje utrzymane w bieli- są ucieleśnieniem dziewczęcości i uroku. Widać więc, że Flower Factory odpowiada na wszystkie trendy dekoracji kwiatami na rok 2017.

Trendy dotyczące oprawy florystycznej ślubu i wesela są naprawdę zróżnicowane- od klasyki, przez romantyczny boho chic, po minimalizm. Każda Para Młoda odnajdzie taką propozycję, która spełni ich oczekiwania. A propozycje Flower Factory na pewno są świetną inspiracją. Nie możesz ich przegapić!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

35 Szyjemy Sukienki jesień 2017: Inspiracja stylem boho i kobiecą indywidualnością.
Szyjemy Sukienki jesień 2017: Inspiracja stylem boho i kobiecą indywidualnością.
Szyjemy Sukienki pokazała właśnie najnowszą kolekcję sukni ślubnych, w której wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientek. Firma istnieje na rynku już 5 lat i przez cały ten czas udało jej się zgromadzić ogromną wiedzę na temat potrzeb i marzeń tych panien młodych!
27 30 zdjęć par butów idealnych dla zaproszonych gości w sezonie 2017!
30 zdjęć par butów idealnych dla zaproszonych gości w sezonie 2017!
Nasze propozycje na pewno odpowiadają na gusta wielu zaproszonych Gości. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz wśród nich coś dla siebie. Nie możesz przegapić tej galerii- poszukaj inspiracji, na pewno ją odnajdziesz!
47 Ślubne dekoracje na krzesła. Nowe trendy!
Ślubne dekoracje na krzesła. Nowe trendy!
Girlandy, pompony oraz kwiaty. Wspaniałe dekoracje krzeseł na Twoje przyjęcie weselne!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji