Oprawa florystyczna ślubu i wesela 2017! Poznaj trendy dekoracji kwiatami!

  • more 45+

Wszyscy Państwo Młodzi chcą, aby ich ślub i wesele- przecież tak ważne momenty w życiu- odbywały się w jak najpiękniejszej przestrzeni. To całkowicie zrozumiałe. Nic więc w tym dziwnego, że decydują się na użycie różnego rodzaju dekoracji. Na pewno zawsze dobrym wyborem są kwiaty. Dlatego dzisiaj zaprezentujemy Wam najnowsze trendy dotyczące oprawy florystycznej ślubu i wesela. Zapraszamy!

Pracownia Flower Factory powstała z prostego powodu- z miłości do pięknych rzeczy. Zajmują się organizowaniem kwiatów na wesele i ślub. Ponadto projektują dekoracje kwiatowe, wykonują nasadzenia roślinne i ręcznie robioną papeterię ślubną. Firma stara się sprostać każdemu postawionemu jej wyzwaniu. W każdy projekt i zlecenie wkłada 100% siebie- swojego serca i zaangażowania. Czyż to nie brzmi zachęcająco?

W propozycjach Flower Factory odnajdujemy lekkość i nowoczesność. Sięgają zarówno po kwiaty w subtelnie pastelowych odcieniach, które znakomicie sprawdzą się podczas romantycznych uroczystości w stylu boho chic, jak i po bardziej nasycone barwy stanowiące świetne uzupełnienie ślubu utrzymanego w estetyce minimalistycznej.

Flower Factory nie ucieka też przed bardziej klasycznymi rozwiązaniami. W końcu co jak co, ale klasyka nigdy z mody nie wyjdzie. Warto również zwrócić uwagę na ich kompozycje utrzymane w bieli- są ucieleśnieniem dziewczęcości i uroku. Widać więc, że Flower Factory odpowiada na wszystkie trendy dekoracji kwiatami na rok 2017.

Trendy dotyczące oprawy florystycznej ślubu i wesela są naprawdę zróżnicowane- od klasyki, przez romantyczny boho chic, po minimalizm. Każda Para Młoda odnajdzie taką propozycję, która spełni ich oczekiwania. A propozycje Flower Factory na pewno są świetną inspiracją. Nie możesz ich przegapić!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

14 Suknie ślubne z długim rękawem - poznaj projekty Pronovias!
Suknie ślubne z długim rękawem - poznaj projekty Pronovias!
Suknie ślubne z długim rękawem.
22 Suknie ślubne Twoich marzeń! Poznaj najnowsze projekty Pronovias!
Suknie ślubne Twoich marzeń! Poznaj najnowsze projekty Pronovias!
Szukasz sukni ślubnej swoich marzeń? Prezentujemy najlepsze projekty kreacji ślubnych na rok 2015!
28 Suknie ślubne w rozmiarze Plus size 2017: najlepsze trendy na Twój wielki dzień!
Suknie ślubne w rozmiarze Plus size 2017: najlepsze trendy na Twój wielki dzień!
Odkryj bezkonkurencyjne TOP sukien ślubnych na ten dzień! Nie przegap najseksowniejszych sukien ślubnych 2017!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji