Garnitury ślubne 2018. 30 fantastycznych modeli, których nie możesz przegapić!

  • Hackett. 3
  • [ALT] 21+

Kiedy myślimy o ślubie, to zazwyczaj koncentrujemy się na elementach garderoby dla Panny Młodej. Często jednak zapominamy o tym, że równie ważną osobą jest przecież Pan Młody. Dlatego w tej galerii proponujemy 30 modeli garniturów na 2018 rok. Nie możesz tego stracić.

W tej galerii znajdziesz propozycje bardziej klasyczne, w których znakomicie odnajdzie się miłośnik tradycji. Odnajdujemy tu propozycje w granacie. Ten kolor jest równie elegancki jak czarny. Zwróć na to uwagę. Może o tym nie wiesz, ale masz do wyboru również różnorodne modele krawatów– bardziej wyraziste lub subtelniejsze węzły. Dopasuj je do swojego typu urody. Możesz zdecydować się również na smoking. Będziesz się w nim prezentował bardzo elegancko. Jeżeli chodzi o tkaniny, to modne są zarówno te gładkie jak i te bardziej błyszczące. Wybierz tą, która Ci najbardziej odpowiada.

Odkryj znakomite garnitury na 2018 rok i zainspiruj się do stworzenia stylizacji na Twój wielki dzień. Pomyśl też o doborze najlepszych akcesoriów.

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji