• Magazyn
  • Panna Młoda
  • Suknie ślubne Stella McCartney prezentuje swoją pierwszą kolekcję. Nie możesz jej przegapić!

Suknie ślubne Stella McCartney prezentuje swoją pierwszą kolekcję. Nie możesz jej przegapić!

Zainspirowana Meghan Markle, której zaprojektowała drugą suknię ślubną, Stella McCartney zaprezentowała światu swoją pierwszą kolekcję sukien ślubnych "Made with love".

  • Atelier i salony sukien
  • International

Stelle McCartney to marka, którą każda szanująca się fashionistka zna doskonale. Czerwone dywany, największe gale na świecie zdecydowanie należą do niej. W świecie ślubów Stella McCartney nie jest anonimowa, jednak jako projektantka sukni ślubnych została zauważona w tym roku podczas ślubu Meghan Markle księżnej Sussex z księciem Harrym. I choć McCartney nie była autorką głównej kreacji ślubnej, jej suknia weselna podbiła serca nie tylko Brytyjczyków.

Publikacja

Suknia księżnej wyróżniała się prostym krojem w kolorze kości słoniowej, z wysokim dekoltem i odkrytymi plecami. Książęcy ślub stał się inspiracją dla Stelli McCartney do stworzenia pierwszej kolekcji ślubnej Made with love na wiosnę 2019. Jeśli zastanawiacie się, czy suknia Meghan Markle została w niej zawarta, odpowiedź może być tylko jedna – TAK!

Idąc za prostym, ale wyrafinowanym stylem, który nosiła Meghan, McCartney projektuje kolekcję, w której jedwabne, zmysłowe hafty i kokardki sprawiają, że ta klasyka staje się jednocześnie szalenie nowoczesna. W tej kolekcji przeważają syrenka i linia A, w których łączy się zmysłowość i charakter, proponując Pannie Młodej jednolity wygląd i ponadczasowy styl.

Nie zwlekaj i poznaj pierwszą kolekcję ślubną Stella McCartney 2019 “Made with love”! To właśnie tu znajdziesz ogromną inspirację, aby zdecydować się na suknię ślubną i poczuć się jako prawdziwa księżna w trakcie swojego wielkiego dnia ślubu.

 

Inne kolekcje na sezon 2019 znajdziecie tu:

Sottero & Midgely kolekcja Bardot na wiosnę 2019

Miłość w stylu bohemian w kolekcji Lillian West na jesień 2018

Suknie ślubne Agaty Wojtkiewicz 2019. Kolekcja “Hey LOVE!” już u nas!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Suknie ślubne Stella McCartney prezentuje swoją pierwszą kolekcję. Nie możesz jej przegapić!