Suknie ślubne o prostym kroju! Piękne modele!

    • APRIL 2017 New York BRIDAL FASHION WEEK
  • more 31+

Kiedy mówimy, szukamy, oglądamy suknie ślubne, to mamy w głowie wachlarz idealnych, nieskazitelnych sukni wszelkiego rodzaju skierowanych do ogromnej ilości kobiet. Niezliczone modele, typy dekoltów, detali, materiałów, to ciąg potencjalnych różnic między jedną, drugą, dziesiątą i setną suknią ślubną. W tej galerii zdecydowaliśmy znaleźć wiele suknie o prostym kroju na sezon 2018, które na pewno pokochasz!

Opinią ekspercką La Lucienne Bridal Fashion:” Nieprzemijającym trendem panującym w modzie ślubnej i nie tylko, jest prostota formy. Nie od dziś wiadomo, że mniej znaczy więcej. Kierując się wyborem sukni ślubnej, warto zwrócić przede wszystkim na fason. Klasyczny krój “litery A” sprawdzi się absolutnie przy każdym rodzaju sylwetki, a dla Panien Młodych chcących podkreślić walory sylwetki idealnym rozwiązaniem będzie smukły kształt “syrenki”. Nasza najnowsza kolekcja utrzymana jest w konwencji nienagannego szyku rodem z amerykańskiego kina, stąd też nazwa “HOLLYWOOD” Collection. Stawiamy przede wszystkim na prostotę linii z nutą glamour. Królować będą akcenty zmysłowej przeźroczystości, blask cekinów oraz ornamentowe wzory koronek, w połączeniu z delikatnymi tiulowymi, muślinowymi spódnicami.”

Prosty krój, zwany także tubą, ma swoje początki w końcu XIX wieku. Charakteryzują się one krojem  przylegającym do ciała i podkreślające talię. Jest to doskonały krój, aby ukryć szerokie biodra. Jest to cięcie, które często mają proste suknie ślubne, ale także często obecne w sukniach ślubnych ze zdobieniami np. kryształkami, transparentnym dekoltem etc. Jeśli masz długie nogi i wąskie biodra, to taki krój jest dedykowany dla Ciebie. Nie jest to polecane niskim Pannom Młodym z typem sylwetki gruszki.

Tak proste w swoim kroju, ale bogate szcegóły będą preznetowały się wspaniale na…filmie. Jak piszą Wedding Brothers “Zwracamy uwagę na detale, bo to one decydują o efekcie finalnym. To właśnie detale wyróżniają profesjonalistów od amatorów. Film jest składową kilku elementów, które muszą ze sobą współgrać. Najlepsze zdjęcia nie obronią się bez odpowiedniej korekcji kolorów, starannie dobranej muzyki, czy dynamicznego montażu.” Koniecznie zobacz ich filmy!

Odkryj wszystkie projekty, które prezentujemy w tej galerii. Prosty krój sukienki 2018 wraz z doskonałymi dodatkami  (buty i fryzura ślubna) zrobią ogromne wrażenie! Odkryj je!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

40 Suknie ślubne kształcie litery A: odcinane pod biustem! Piękne!
Suknie ślubne kształcie litery A: odcinane pod biustem! Piękne!
Suknie ślubne w kształcie litery A są wiecznie modne. Nie przegap wszystkich projektów. Są piękne!
78 Biżuteria ślubna! Wspaniałe modele!
Biżuteria ślubna! Wspaniałe modele!
Jeśli chcesz olśnić gości wybierz jedną z 50 wzorów biżuterii ślubnej na swój ślub!
18 Buty ślubne od Manolo Blahnik 2017. Luksusowe modele!
Buty ślubne od Manolo Blahnik 2017. Luksusowe modele!
Buty ślubne Manolo Blahnik są naprawdę wyjątkowe. Ten kolor, te wzory, szyk i glamour. Przekonaj się sam! Zachwycisz się!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji