• Magazyn

Oglądaj ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle NA ŻYWO!!

Włącz PLAY i nie przegap relacji z królewskiego ślubu roku! Zobacz relację ze ślubu księcia Harry'ego i Meghan Markle!

  • Po ślubie
  • International

W końcu nadszedł najbardziej oczekiwany dzień! Właśnie dziś odbędzie się ślub roku! Pragniemy, abyś ten czas spędził właśnie z Zankyou. Dzięki tej relacji nie ominie Cię żaden szczegół, z tego wielkiego wydarzenia. Sobota 19 maja to dzień, który przejdzie do historii; został on wybrany przez księcia Harry’ego i Meghan Markle, by powiedzieć sobie sakramentalne „tak” pod oczami nie tylko Wielkiej Brytanii, ale całego świata.

Wesela brytyjskiej rodziny królewskiej zawsze wywoływały wiele emocji, a ślub syna Karola Anglii i Lady Diany jest niewątpliwie oczekiwany przez wszystkich. Książę Harry rozpoczyna nowe życie w związku małżeńskim z aktorką Meghan Markle, która skradła serca wszystkich Brytyjczyków, którzy od samego początku widzieli, że są bardzo dobrze dobraną i piękną parą. Miejscem, w którym odbędzie się uroczystość jest kaplica św. Jerzego w zamku Windsor.

Ślub rozpocznie się o 13:00 czasu polskiego i dzięki tej relacji na żywo będzie można zwrócić uwagę na każdy szczegół ślubu: miejsce przyjęcia, dekorację, zaproszonych gości, ale także strój księcia Harry’ego … ale jest coś, czego nie możemy się doczekać, a jest to: SUKNIA ŚLUBNĄ, którą Meghan wybrała, a w której na pewno będzie wyglądała pięknie.

Włącz PLAY i nie przegap relacji z królewskiego ślubu roku!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!