• Magazyn
  • Finał tego teledysku był bardzo wyjątkowy...Zobacz go!

Finał tego teledysku był bardzo wyjątkowy...Zobacz go!

Dzień ślubu przedstawiony w niecałe cztery minuty? To możliwe i młodzi coraz częściej z tego korzystają. Dzięki krótkim teledyskom ślubnym możemy poczuć klimat uroczystości i na chwilę przenieść się do tego wyjątkowego dnia.

  • Reportaże ślubne

Dzień ślubu przedstawiony w niecałe cztery minuty? To możliwe i młodzi coraz częściej z tego korzystają. Dzięki krótkim teledyskom ślubnym możemy poczuć klimat uroczystości i na chwilę przenieść się do tego wyjątkowego dnia. Może i jest to bardzo krótki film i zapewne nie zostały uchwycone wszystkie złe miny lub sytuacje, w których nowożeńcy i goście nie wyglądali perfekcyjnie, ale może właśnie o to chodzi. Podczas długich i nudnych nagraniach ze ślubów można zauważyć wiele kompromitujących rzeczy, a tak, tylko piękne sceny, które przepełniają nas pozytywnymi uczuciami.

Publikacja

Teledysk ślubny Darii i Arka doskonale oddaje charakter ślubu i wesela, a także dzięki indywidualnemu charakterowi, pozwala lepiej poznać parę młodych. Nowożeńcy są idealnie dobraną parą, którzy patrzą na siebie z cudowną iskrą w oku oraz z delikatnie uniesionymi kącikami ust. Ich obraz mówi wszystko, oni nie mogą żyć bez siebie. To cudowne jak dużo daje im bliskość drugiego.

Jeśli macie marzenie zrealizować swój film na końcu świata, to właśnie Prestige Films wyjedzie tam razem z wami i będzie wam towarzyszyć w każdej chwili. Tą firmę tworzą miłośnicy filmu i nowych wyzwań, którzy cieszą się długoletnim doświadczeniem zdobytym podczas pracy w telewizji i na studiach. Są to wybitni specjaliści w dziedzinie filmowania. Doskonale wiedzą co robią i jak robią. Nie musicie mieć zielonego pojęcia o tym, ponieważ wspaniała ekipa filmowców zajmie się wszystkim, a efekt ich pracy będzie olśniewający.

Dzisiaj prezentowany teledysk charakteryzuje się szybkimi, na pierwszy rzut oka chaotycznymi zmianami kadrów oraz sytuacji na nich przedstawianych. Jednak na drugi rzut oka jest to niesamowicie oryginalne przedstawienie  tego wszystkiego co działo się tego dnia w życiu Darii i Arka. Możemy zobaczyć pannę młodą nie tylko w sukni ślubnej, która była zjawiskowa, ale także w innej białej, lekkiej sukience, która Daria założyła w plener. Dzięki temu wyglądała niczym nimfa leśna, która wśród śpiewu ptaków oczekiwała na swojego ukochanego. Który oczywiście przybył na czas i wyglądał bardzo przystojnie. Nie tylko w garniturze, ale także w nie aż tak oficjalnym stroju.

Chcielibyście zobaczyć Darię i Arka? Poznać firmę Prestige Films? Śmiało, bo naprawdę warto!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Prestige Films Kamerzysta na wesele
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!