Pełen sensualności look jesień/zima od Sottero &Midgley

Prosto od Maggie Sottero przybyła nowa kolekcja Sottero & Midgley na jesień/zimę 2018. To kolejny wspaniały zestaw sukni od jednego z naszych ulubionych projektantów w Zankyou. Sprawdź galerię już teraz!

  • Style sukien
  • Sponsored
  • 2018
  • Maggie Sottero
  • Galleries

Wraz z Sottero & Midgley prezentujemy bogatą, nową kolekcję “Ariya” jesień/zima. Bez zawahania możemy powiedzieć, że świat mody nigdy nie był tak elegancki. Dzięki ozdobom, ciekawymi haftami i wspaniałym trenem, marka Maggie Sottero wprowadza nowy wymiar luksusu w przemyśle ślubnym, stwarza duży wybór wśród fasonów, które są nie tylko piękne, ale także zmysłowe i seksowne. Kolekcja Ariya odbiegła od oczekiwań i ograniczeń codziennego życia. Firma ma na celu odwołanie się do niekonwencjonalnych panien młodych, których serca przepełnione są przygodą, a dusze romantycznością. Koniecznie zajrzyj teraz do naszej galerii!

Zaczynając od imiennika kolekcji, suknia Ariya jest wybitnym przykładem na to, jak dobrze można wyglądać w sukni balowej. Kaskadowy tiul spódnicy jest eteryczny, tworzy poczucie boskości i wyrafinowania, które Sottero & Midgley przesuwa do swojej ligi. Dekadencki, perlisty gorset i pełne wdzięku złudzenie, sprawia, że żadna panna młoda nie mogłaby nie czuć się w niej absolutnie bajecznie. To staje się dominującym tematem w pozostałej części kolekcji, której każda suknia jest unikalną konstrukcją zaprojektowaną tak, aby kobieta mogła czuć się pewna siebie i atrakcyjna oraz oczywiście jak panna młoda.

Koronkowe motywy są często wykorzystywane w kolekcji Ariya. Podobnie jak ekstrawaganckie elementy, takie jak kryształowe guziki, czyste panele (najbardziej efektownie widoczne na uwodzicielskiej sukni Bradford Rose) i wykonane z organzy kokardki dla dodania dodatkowego, bardzo kobiecego akcentu. Jedną z naszych ulubionych cech tego sezonu u Sottero & Midgley są rękawki – od długich, iluzyjnych, dzwonkowych mankietów, po koronkowe opaski i rękawy z kapturami, istnieje możliwość ich wyboru w zależności od pogody. Z całą pewnością możemy powiedzieć, że ta kolekcja będzie absolutnym hitem i idealnym miejscem do znalezienia wyjątkowej i sensacyjnej sukni.

Zobacz także:

Modern Romance z Maggie Sottero’s 2018 kolekcja jesień/zima

Maggie Sottero jesień-zima 2018-2019: luksus i zmysłowość na romantyczny ślub

Sottero &Midgley: modne trendy dla nowoczesnej kobiety!