Boho teledysk pięknej Pary..."W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic."

Boho to obecnie jeden z najpopularniejszych stylów . Na właśnie takie video zdecydowali się nasi bohaterowie. Karolina i Kamil spotykają się w lesie. Kamerzysta starał się metaforycznie pokazać jak drugą drogę przeszli by być razem. Kamil czeka na ukochaną a ona przechadza się z wiankiem na głowie i bukietem kwiatów .

Gdy już się spotkali patrzyli na siebie rozmarzonymi spojrzeniami. To był bardzo sielski i romantyczny obrazek. Kamerzyście udało się uchwycić typowe leśne klimaty: szyszki, iglaste gałązki. Młodzi po romantycznym spacerze oddali się przygotowaniom . Wiadomo Karolina miała ich więcej sukienka , makijaż, ale Kamil nie chciał być gorszy i też oddał się przygotowaniom. Karolina postawiła na klasyczną białą suknie a Kamil na garnitur do, którego kamizelkę w kratkę i czerwony krawat.

Para Młoda przysięgała sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską w kościele wśród rodziny i przyjaciół. To była najważniejsza chwila w ciągu tego wyjątkowego, niepowtarzalnego dnia Był to bardzo romantyczny i podniosły moment. Na niejednej twarzy pojawiły się łzy wzruszenia. Po uroczystości młodzi i ich goście udali się na uroczystości weselne. Zabawa była szampańska. Parkiet płonął. Nie było ograniczeń wiekowych. Śmiechom i rozmową nie było końca. O oprawę muzyczną dbał DJ . Starał się dopasować do gustów bawiących. Wiadomo nie od dziś muzyka łagodzi obyczaje.

Autorzy videa: LoveStory

 

Zobacz inne wspaniałe videa ślubne:

Przepiękna Para ze świętokrzyskiego, która zadbała o każdy szczegół swojego wesela!

Video. Wrześniowy wieczór. Jezioro… a w tym wszystkim Justyna i Tomasz w stylu rystykalnym przysięgali sobie miłość.

Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. 

Wideo ślubne , gdzie para właśnie “Tak powinna bawić się na własnym weselu!”!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

Film Pachnący jesienią teledysk ślubny Kasi i Filipa. Zapraszamy serdecznie!
Pachnący jesienią teledysk ślubny Kasi i Filipa. Zapraszamy serdecznie!
W tej ślubnej filmowej opowieści warto jest zwrócić uwagę na kolorystykę. Pokazuje ona najpiękniejszy wizerunek jesieni. Nie sposób jest się od tego oderwać. To prawdziwa magia.
Film Wideo ślubne Barbary i Krystiana w Szczyrku, to niesamowita inspiracja dla Par! Musisz to zobaczyć!
Wideo ślubne Barbary i Krystiana w Szczyrku, to niesamowita inspiracja dla Par! Musisz to zobaczyć!
Jest oryginalne, ciekawe, po prostu piękne. Nie sposób jest to opisać słowami. Ten film na pewno będzie świetną inspiracją dla Par Młodych. Nie wahajcie się czerpać z niej garściami!
Film Video ślubne Beaty i Rafała. Zachód słońca, ich objęcia oraz dzień ślubu! Było pięknie.
Video ślubne Beaty i Rafała. Zachód słońca, ich objęcia oraz dzień ślubu! Było pięknie.
To video jest naprawdę wyjątkowe. Jeżeli nie wiesz, w jaki sposób zrealizować swój ślubny film, to niech to będzie dla Ciebie inspiracja.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji