• Magazyn
  • Usługodawcy

Boho teledysk pięknej Pary..."W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic."

Boho teledysk pięknej Pary..."W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic."Boho teledysk pięknej Pary..."W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic."

  • Fotograf i kamerzysta
  • 2017

Boho to obecnie jeden z najpopularniejszych stylów . Na właśnie takie video zdecydowali się nasi bohaterowie. Karolina i Kamil spotykają się w lesie. Kamerzysta starał się metaforycznie pokazać jak drugą drogę przeszli by być razem. Kamil czeka na ukochaną a ona przechadza się z wiankiem na głowie i bukietem kwiatów .

Gdy już się spotkali patrzyli na siebie rozmarzonymi spojrzeniami. To był bardzo sielski i romantyczny obrazek. Kamerzyście udało się uchwycić typowe leśne klimaty: szyszki, iglaste gałązki. Młodzi po romantycznym spacerze oddali się przygotowaniom . Wiadomo Karolina miała ich więcej sukienka , makijaż, ale Kamil nie chciał być gorszy i też oddał się przygotowaniom. Karolina postawiła na klasyczną białą suknie a Kamil na garnitur do, którego kamizelkę w kratkę i czerwony krawat.

Para Młoda przysięgała sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską w kościele wśród rodziny i przyjaciół. To była najważniejsza chwila w ciągu tego wyjątkowego, niepowtarzalnego dnia Był to bardzo romantyczny i podniosły moment. Na niejednej twarzy pojawiły się łzy wzruszenia. Po uroczystości młodzi i ich goście udali się na uroczystości weselne. Zabawa była szampańska. Parkiet płonął. Nie było ograniczeń wiekowych. Śmiechom i rozmową nie było końca. O oprawę muzyczną dbał DJ . Starał się dopasować do gustów bawiących. Wiadomo nie od dziś muzyka łagodzi obyczaje.

Autorzy videa: LoveStory

 

Zobacz inne wspaniałe videa ślubne:

Przepiękna Para ze świętokrzyskiego, która zadbała o każdy szczegół swojego wesela!

Video. Wrześniowy wieczór. Jezioro… a w tym wszystkim Justyna i Tomasz w stylu rystykalnym przysięgali sobie miłość.

Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. 

Wideo ślubne , gdzie para właśnie “Tak powinna bawić się na własnym weselu!”!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

LoveStory Kamerzysta na wesele

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!