• Magazyn
  • Usługodawcy

Video. Wrześniowy wieczór. Jezioro... a w tym wszystkim Justyna i Tomasz w stylu rystykalnym przysięgali sobie miłość.

Z każdego kadru tego filmu bije wielka czułość i miłość, jaką darzą się Justyna i Tomasz. To coś fenomenalnego. W gestach, dotyku i spojrzeniach nie można oszukać. Kiedy patrzymy na tę Parę, to nie mamy wątpliwości, że darzą się prawdziwą miłością. To coś pięknego.

  • Fotograf i kamerzysta
  • 2017

Wrześniowy wieczór. Jezioro, a w tym wszystkim Justyna i Tomasz, którzy w rustykalnym stylu przysięgali sobie miłość. Jesień jest wyjątkową porą roku. Może być szara, bura i ponura, ale jednak kiedy mamy szczęście, to możemy doświadczyć cudownego babiego lata, które czaruje bogactwem barw i odcieni. My dzisiaj chcemy Wam zaprezentować cudowne jesienne video, gdzie Justyna i Tomasz przysięgali sobie miłość w rustykalnym stylu.

Ona to subtelna blondynka o olśniewającym uśmiechu. Ma w sobie coś takiego, co nie sposób jest opisać słowami. Jest ucieleśnieniem dziewczęcego uroku i wdzięku. Jest fantastyczna. On również jest prawdziwym przystojniakiem. Ma w sobie hipnotyzujący męski wdzięk. Uwagę zwracała suknia, którą miała Justyna na sobie. Połączenie koronek i przezroczystości dało świetny efekt. Panna Młoda prezentowała się niezwykle kobieco. Pan Młody wyglądał bardzo szykownie w klasycznym garniturze.

Z każdego kadru tego filmu bije wielka czułość i miłość, jaką darzą się Justyna i Tomasz. To coś fenomenalnego. W gestach, dotyku i spojrzeniach nie można oszukać. Kiedy patrzymy na tę Parę, to nie mamy wątpliwości, że darzą się prawdziwą miłością. To coś pięknego. W tym filmie warto jest zwrócić uwagę na muzykę. Jest ona subtelna i delikatna. Stanowi świetne dopełnienie przedstawionych kadrów. Cały film stanowi niezwykle spójną kompozycję.

Film: Pepa Studio |Organizacja i namiot: Wesele w jurcie na terenie całej Polski  |Miejsce przyjęcia: Zagroda Ojrzanów  |Zdjęcia: Agata Grządzielska  |

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Agata Grządzielska Fotograf ślubny
Pepa Films Kamerzysta na wesele
Ślub w jurcie by bemywife Wesele w plenerze

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!